IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
3. říj 2013
ak24
3. říj 2013

postilka v obyvaku

ak24
3. říj 2013

ahoj holky jak se mate doufam že fajn i miminka,dněšni kontrola a nahravani ozvu miminek dopadli dobře,prej jeste tak 5tt mam vydržet,,a celkem jsem nabrala 10,6kg,,prej jeto malo na dvojčata ale hlavni je že všechno co nabyram jde na miminka,,dalši kontrola za 14 dni a pak prej každy tyden

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka ty budes frajerka v novem hm..

hanndy
3. říj 2013

@ak24 tem se bude spinkat klukum ty zavinovacky jsou krasny..to vydrzite ne,ubehne to jako voda,mas krasnou vahu na dvojky

ak24
3. říj 2013

@hanndy no zatim budou v jedne postice pak složime dalši,,ty zavinovačky vybral muj teda jsem počitala že budou stejne a on nechtel stejne prej aby poznal ktery je ktery,,no na dvojky to řikaji hodne že jsem moc nenabrala,,,

mariiianka
3. říj 2013

@ak24 ahojky,ty zavinovačky jsou úžasný 😉 .Ty jo,tak to už máš za chvilinku,to je krásný a doma bude veselo 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy no konečně jsem sehnala na sebe,co mi padne a zapnu přes břicho.Tak jsem si udělala obr radost 😅

ratatooy
4. říj 2013

ahoj olky konečně mám doma zrovozněnej net,že to trvalo,a to stačilo zastřihnout kabl a znovu přidat konektor,dráty byli už nejaky přeškubany

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka tak to je paradicka ja mam taky radost ze se vejdu zatim do vseho,jeste jsem neporidila ani ty tehu katata jak jsi mi posilala ten odkaz..

hanndy
4. říj 2013

@ratatooy no ze ti to trvalo 😀 a jak je? Jsi psala ze mas asi zase jasnej cisar vid??

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy ahojky,tak málo stačilo viď.A už chodíte do školky?

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy čauky,no vidíš,tak asi nejsou potřeba,to se máš 😉 .A co ten tvůj zánět,už je to lepší

ratatooy
4. říj 2013

@hanndy no vypadá to tak malej tam zas sedí uplně stejne jak ten první tak nečekám že se otočí

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka jdeme 16týho

ratatooy
4. říj 2013

holky co všechno berete do porodnice me přijde že sem tam mela minule moc věcí furt neco manža nosil domů
j mam zatim v tašce župan,plínky,ubrousky,ponožky,rukavičky,čepku a košilku pro mimčo

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy aha,já si jen pamatuji,že jsi psala v říjnu,ale kolikátýho to už ne 😅 .Ty jo o tý tašce mi ani nemluv,taky jsem si připadala,jak když jsem se tam stěhovala na měsíc 😀 .Jenže on už jen ten samotný župan toho zabere dost.Hlavně v minulým těhu jsem to měla napsaný v průkajdě co sebou do porodnice a teď to tam prostě není,tak vůbec nevím

renca1978
4. říj 2013

Cau holky začínám balit do porodnice.muzu mi i kufr místo tašky?je to blby?

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka ja to v prukajde mám a je tam to samy a přijde mi že zas je toho celkem málo,a na konci vždycky hlavně SÁDLO,to se musim smát

ratatooy
4. říj 2013

@renca1978 ja ymslim že taky mely ty menší kufříky

hanndy
4. říj 2013
ratatooy
4. říj 2013

ono fakt župan zabere pul cestovky nemám moc velkou tak budu mit hold dvě

ratatooy
4. říj 2013

no a to co budem potřebovat na odchod to doveze až manža

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka uz na ne koukam,maji ty ceny porad stejny,tak parada pak si ob.ten balicek s trhcem a pasem za takovou cenu v obchode neporidim

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 čauky,ty už balíš kufr?Nad tímhle jsem ještě nějak nestihla přemýšlet.Mě je hlavně dneska nějak divně 😒 .A kufr si myslím,že blbý rozhodně není,stejně ho šoupneš někam do skříně a je to

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy sádlo????To jsem tam napsaný fakt neměla 😀

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka jak je ti divne?? Me je uz lip..

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka no jako ja si ymslim že je to zas vymysl naši porodnice,ykdyž musim uznat že sádlo je na suchou kuži nejlepší ale jak bys neměla sádlo pro mimčo tak tě zadupou,a kor kdybys vytáhla nejakej umelej olej a ještě vonavej

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy jako fakt?To je mazec 😅 .Já se musím podívat na tu naši porodnici,před osmi lety jsem nic mít nemusela,jen plíny.Tak to už abych začala zjišťovat

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka jj fakt,kaoška si vzala hipp a pak rychle sháněla sádlo aby ji nevyhodily