IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
4. říj 2013

@slaboska ja bych chtela videt s jakym pupkem si šla rodit

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy tak on na hospodu není nebo spíš nemá čas,ale to je jedno,každopádně to stojí za to 😀

slaboska
4. říj 2013

@ratatooy ja jsem sem posledni fotku před porodem sem davala a malem se sem nevlezla 😀
@mariiianka no tak koule si neni jista,co mam dělat 😉 ale přiklani se ke klukovi 🙂
@renca1978 ja ho taky neviděla,ale bylo mě blby to sem napsat a pak jsem ho našla 😀
Holky mam na Vas veeeelkou prosbu.Vanessce se v pusince udělala moučka a na to sepouživa gencialkaale u nas maji vypadek a neda se sehnat,prosim nepodivaly by jste se u Vas ve městě a neposlaly by jste mi ji?penizky bych poslala předem na učet,aby jste neměli strach,že to nepošlu.mala ma toho celou pusu,neboli ji to,ale vadi a nechce jist,tak je hladova pořad plače ☹

ratatooy
4. říj 2013

@slaboska jeee chudák tak s moučnivkou bych mohla vyprávět nám gencianka nepomohla měly jsme to už hodně,naštěstí sem potkala kamaradku co to mely a mela na to gel/lék z německa kde ho maji jen u nas zas není a za va dny jsme mely po tom,akorát teda řikala že stojí 600,.

ratatooy
4. říj 2013

@slaboska mě dr řikala že to děti nebolí ale pak mi ekdo jinej řekl že to neni pravda že to ty děti fakt bolí,mi jsme to mely už prolezlý pusinkou,střevama a až na zadečku

hanndy
4. říj 2013

@slaboska a nic jinyho na to nejni v lekarne by ti neporadili,nebo pohotovost..ja se ted bohuzel nikam nedostanu

ratatooy
4. říj 2013

@slaboska jmenuje se ten gel infectosoor skus se podivat na netu jestly třeba nekdo nemá k dispozici zbytek toho stači fakt troška

ratatooy
4. říj 2013

@hanndy na to právě nic není jen ta fialová voda jenže s tou se to muže léčit i dva mesice

ratatooy
4. říj 2013

@slaboska td jsem tu našla diskuzi pani tam psala v zaři že má zbytek tak sem napsala jestly ho ještě má a označila sem te tam

mariiianka
4. říj 2013

@slaboska no počkej počkej,předtím holčička,teď zase kluk,tak já jsem z toho už blázen 😀 .Jééé,škoda,že jsi to nevěděla včera,byla jsem v lékárně

renca1978
4. říj 2013

@slaboska Romi a ona se jeste pouziva????ja myslela, ze uz ji davno zakazaly................byla nejaka jakoby toxicka, mam ten dojem..............pockej............vygooglim to

slaboska
4. říj 2013

@ratatooy ok,dikz moc jsi zlata.tak mi to na3testi mame jen v pusince.
@hanndy prav2,6ena to nic jineho neni,bzli jsme u Dr. ☹
@mariiianka nevedela,vim to ode dneska 😉 no pockej ney se to narodi koule se rozhodne 😀

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 jojo pouyiva,ale u nas neni ☹

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka tak vy furt nevite co to bude? a @renca1978 vy víte už 100%holku?

renca1978
4. říj 2013

@slaboska zabira pry Pagavit a tantum verde, potirat..............a vyvarit vysterilizovat dudliky, hele rano se muzu zastavit v lekarne a rovnou bych ti ji poslala..................alae ja osobnee bych zkusila neco jinyho, ne tu fialku......kdyz tak posli adresu do IP, a rano pokud ji sezenu odeslu ihned

renca1978
4. říj 2013

@ratatooy jooooo, my na tuty holku

renca1978
4. říj 2013

@slaboska Romi tady je o tom i forum na koniku................je spousta jinejch lepsich veci na to..........a nebude mit fialovou pusinku

renca1978
4. říj 2013

@slaboska ten Pagavit znam, to jsou takovy napusteny tycinky specialnim roztokem............je to uz hotovy, jen to vyndas z obalu a pouzivas rovnou

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 mě Dr.i v lekarně řekli,že na to nic jineho neni a co ta prosim pišou?

renca1978
4. říj 2013

@slaboska hodne to co jsem ti napsala...............a taky to co psala Ratatoy, ten nemeckej gelik

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 jedu to zkusit koupit,německy gel nemam kde sehnat ☹

ratatooy
4. říj 2013

@renca1978 ten gelik je važně super to byla naše záchrana čučela sem jak puk,tak to je super že už to víte na 100pro

renca1978
4. říj 2013

@slaboska zkus to tantum verde...........to maj vsude a je to dobry, obsahuje tea tree...........

renca1978
4. říj 2013

@ratatooy no, taky nas pekne houpali, vzpominas?jednou kluk, pak holka.............pak zase jinak...........a ten del se u nas sehnat neda?

ratatooy
4. říj 2013

holky mate nejakej tip na dobrej filmík,nejakou komedii nebo romanták,nebo nejakej hudební film?manža je dneska v trapu tak abych se mela na co koukat

ratatooy
4. říj 2013

@renca1978 nedá oni u nas pro nej neschávlily atestaci nebo co,jak bych to zprávně řekla

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy no my to stále nevíme,nechtělo se ukázat co má mezi nožkama 😀 ,poslední šance bude 21.10. a pak až v prosinci.Hold bude překvápko 😉

renca1978
4. říj 2013

@ratatooy videla si Australii?moje srdcovka 😉

ratatooy
4. říj 2013

@mariiianka tak překvápko taky dobry a kdžy jste to vydržely do ted tak už bych se nechala asi překvapit

renca1978
4. říj 2013

@ratatooy a taky Madisonske mosty............ale to si urco videla.............