IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
4. říj 2013

@ratatooy no já to nějak nehrotím,hold oblečky budu nakupovat potom v konkrétní barvě

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka prej koule si to do prosince rozmysli 😀 ale to ji musis prominout ona ma trapeni s Vanes,tak se hur soustredi.. 😅 😅 😀 boze ja zase vytuhla

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy to ses měla,já teď udělala česnečku a jdu do vany a pak na gauč,jak jinak 😀

hanndy
4. říj 2013

Romi ted jsem vycetla udelat odvar z hermanku a vytirat pusinku namocenym latkovym kapesnikem a jak psala Ratatoy o ty nemecky masti,tak je naka Mycomax a je v ni stejna ucina latka jako v tom nem.a stoji kolem 200..

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka uz do vany jo? ty trenujes prcka vid?

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy no jasně že jo,jsem to vzala rychle 😅

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka to teda cucim jak blazen

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy se s ničím nepářu 😉

ratatooy
4. říj 2013

@renca1978 no to sem neviděla ani jedno jdu kouknout jestly to jde stahnout

mariiianka
5. říj 2013

á je víkend a nikde nikdo 😀 ,ale i tak vám přeji pěknou sobotu 🙂

hanndy
5. říj 2013

@mariiianka ja tady jsem,pac macik je v jobu..co dnesni noc bylo to lepsi? ja usla az ve 4 rano,palila me zaha jako pjase,ale vis co zvezdicaceja si zakopal 😵 citila jsem to i na ruju az jsem byla na meko

slaboska
5. říj 2013

ahojky ja Vam jdu taky popřat pěknou sobotu 🙂 jěště se tu dnes objevim,ale tedka musim jit uvařit a uklidit,protože mala konečně usnula 😉

hanndy
5. říj 2013

@slaboska tak je to lepsi??
Holky kolik stoji to velky baleni Bepantenu,myslim ze je to 100g ne?

slaboska
5. říj 2013

@hanndy jo je to lepši,od kamošky jsem sehnala tu vodčku tak to potirame.jinak male baleni stoji 135kč a a to je 30g a to velke stoji 400kč a tedka k tomu davaji zdarma vlhčene ubrousky 😉 ale je pravda,že je opravdu dobry.jak na prsa tak na ten zadeček.

hanndy
5. říj 2013

@slaboska tak to jsem rada ze je to lepsi.. ja prave jak jsem hledala vcera neco na tu vasi pusinku,tak jsem nasla toto
http://www.epharmia.cz/PITNICEK-DOPORUCUJE/Bepa...

slaboska
5. říj 2013

@hanndy tak to doma mame,ale to si myslim,že na to nebde to je spiš na opruzeniny,ale diky.objednam si to,protože tady to vychaazi kevněji jak v lekarně 😉

hanndy
5. říj 2013

@slaboska ja to nemyslela na tu pusinku,ale jen ze jsem na to narazila ale nevedela jsem jestli je to dobra cena vis 😀 ja to taky objednam a asi rovnou 2 baleni+jeste juknu na neco jinyho,aby se to vyplatilo pri postovnym

mariiianka
5. říj 2013

@hanndy čauky,až na záda,tak to bylo dobrý.Tak nevím co jsem to včera měla.Že by prcek povyrostl 😀 .Dneska úplně normál funguju.Tak to je krásný že už cítíš pohyby,to je něco nepopsatelnýho viď 😵 .Já mam taky čas,napůl navařeno,úkoly už jsme zmákli,akorát chceme něco splácat ke kávičce,ale nic mě nenapadá

hanndy
5. říj 2013

@mariiianka tak to je fajn ja jsem si ted musela dat pod hlavu velkej polstar at jsem vejs a parada..jj bylo to uzasny,ale ted se ani nehne a dneska me zase boli brisko a mam ho strasne ledovi,jste sikulky holky 😉 tak babovku,nebo pernik

mariiianka
5. říj 2013

@hanndy no počkej on se tě ještě nakope 😉 .Ze začátku jsem to pociťovala taky jen večer,za to teď je to skoro celý den.Doufám,že se teď vyřádí a pak bude hodňoučký 😀 .To pečeme furt,ale našla jsem hraběnčiny řezy,takže po obědě jdeme na to

renca1978
5. říj 2013

@hanndy ja teda s tim kopanim v zacatku taky neco prihodim.............i kdyz je mimco vymodleny, mne trvalo skoro 3 tydny, nez jsem se s tim vyrovnala...........jako bych mela najednou v brise parazita, nebo nevim.............bylo mi to spis neprijemne, pak jsem si zvykla.........ted uz bych to za nic na svete nevymenila 😀

hanndy
5. říj 2013

@renca1978 tak,tak je to hrozne divny ze se v tobe najednou neco mrskne,ale jsem hrozne rada ze uz se tam pohnul.. 😀

hanndy
5. říj 2013

@mariiianka je hrabenciny rezy mnam

slaboska
5. říj 2013

@hanndy jo aha,ja jsem fakt blondyna 😀 ja myslela,že mi to radiš na tu pusinku.ja si objednala 3,protože toho využiji hodně. 😉

hanndy
5. říj 2013

@slaboska 😀 moc si krivdis🙂 ja jdu taky zapnou pc a jdu obj.ty kremiky a naky haderky na sebe 🙂

slaboska
5. říj 2013

@hanndy nic nekupuj,maš toho maloto mi vždy řika Romča 😉 ten net je někdy za trest 😉

mariiianka
5. říj 2013

@hanndy už jsou v troubě 🙂 .A co jsi si objednala

renca1978
5. říj 2013

@hanndy cauky,no jasně,to je super ze už mimo cítíš,já cítila malou az kolem 22tt.tak jsem to myslela ze to bylo divny,něco nového🙂fakt jsem si musela na to nějakou dobu zvykat.ted to mam naopak.chvíli ji necítím a už jsem z toho nervózní🙂

hanndy
5. říj 2013

@slaboska taky si rikam ze je nekdy za trest 😅 ale co zmuzes vid 😀

hanndy
5. říj 2013

@mariiianka delas mi chute a moooooc 😠 Marusko ty kalhoty,ale musim cekat na svagrovou az prijede,pac nemam krejcovskej metr a nerada bych ob.nakou jinou velikost 😒 stejne porad dumam jestli si vzit ten balicek s trickme,kalhotama a pasem,nebo jen ty kadata 😖 no mam to ale zase trapeni 😀 😀