IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
6. říj 2013

@hanndy jooo je to těžký ale přežijem to,v poronici ještě budem vzpominat jak nam bylo s bříškama hezky

mariiianka
6. říj 2013

@hanndy 😀 😀 😀 pidi ptáka?Tak hlavně že šmakoval 😉 😀

hanndy
6. říj 2013

@ratatooy tak,tak jeste budeme vzpominat 🙂

hanndy
6. říj 2013

@mariiianka fakt uplne malickej..ale uz je mi lip trosku 😅

renca1978
7. říj 2013

Holkyyyyyy,už je po víkendu🙂vstávat a cvičit🙂já mela šílenou noc,v noci mne probudil nějaký nový druh bolesti,jakoby křeče,neměla jsem žádnou ulevovou polohu,no hrůza....do toho se tam Viky mlela,no mazec....pořád ji prosím at tam ještě. Tech 5 týdnu vydrží🙂

slaboska
7. říj 2013

jak píše enča je po vikendu tak všichni sem 😀 neboj Viky tě jen zlobi,vydrži tam až do 40tt 😉

hanndy
7. říj 2013

@slaboska @renca1978 a no jo ja uz mam 1ocko rozlepeny,ale usla jsem zase az ve 3 😠 Vikca te zkousi 🙂

renca1978
7. říj 2013

@slaboska cauky,zase az tak dlouho nemusí,38tt by byl ideální

renca1978
7. říj 2013

@hanndy tak. Supky dupky rozlep i to druhy kukuč.jakto ze tak špatně spis?

renca1978
7. říj 2013

@slaboska Romi jak se dava ten polstr na vypodloženi hlavicky v autosedačce,když tam chci dat tu zimní zavinovačku? Nechává se jakoby pod ni?já jsem fakt zoufalec🙂nic nevim....a když vyndám malou tak s tou zavinovačkou,nebo bez?to budu pokazdy vyndavat a provlíkat ty pásy?

hanndy
7. říj 2013

@renca1978 jj uz i snidam, to bych s vama jinak nevydrzela 😀 vis proc jsem nespala,pac do ted jsme topili jen v krbiku a vcera jsme zatopili do kotle a vsude tu byl strasnej hyc,tak proto a jsem cela otekla

slaboska
7. říj 2013

@renca1978 ja to nechavam jak kdyby pod ni.jojo musiš ju vytahnout s tou zavinovačkou,neboj tedka to vypada složitě,ale parkrat to tak udělaš a pujde ti to jak po masle.nejsi zoufalec ja nad všim taky maturovala 🙂 a vydrž aspon do 39tt at to mame na stejno 😉

hanndy
7. říj 2013

A kde mame Marusku? Nema dneska kontrolu?
Ratatoy to taky flaka

slaboska
7. říj 2013

@hanndy taky by mě to zajimalo kde se zasekly 😀

ratatooy
7. říj 2013

@renca1978 ahoj,neboj to už vydrží,ale včera mě večer taky šíleně bralo břicho jak kdyby začinal porod asi poslíčci už hold no,sice to extra nebolelo ale bylo to nepříjemný,ani narovnat jsem se nemohla

ratatooy
7. říj 2013

@hanndy ja už sem tu😀

ratatooy
7. říj 2013

@renca1978 tak mužeš malou vyndat i bez zavinky jinak musiš ty pásy furt provlikat no,a já ani podhlavník v autosdačce nemám čoveče ale nevadí to udrží to ten fusak nebo co,když tak nad tim přemejšlim tak jdu asi taky sehnat nejakej ten emitex ten byl fakt dobrej,i do kočárku a nebo se bude hodit i na doma v zimě než ráno zatopím

hanndy
7. říj 2013

@ratatooy no to je dost cece,machrovala jsi jak mas uz net a stejne to flakas 🙂

renca1978
7. říj 2013

@ratatooy ahojky, ale celkove mi neni uplne dobre...........nevim, a mam nejakej vetsi bilej vytok, to jsem doposud nemela 😖 a jsem silene unavena.....................asi proto jak jsem toho v noci moc nenaspala-...............ja myslim, ze tu zimni zavinovacku vyuzijeme i do hluboky korby...........a ten 3v1 emitex necham do sportaku 😉 spis premyslim, ze jestli bude mala mit 4 kila tak se mi do ty hluboky korby dlouho nevejde............. 😀

mariiianka
7. říj 2013

ahojky děvenky,samozřejmě že jsem se byla podívat na dr.Naštěstí vše v pořádku.Čípek se od minule drží stejně,tak aspoň že tak.Jinak si myslel,že už jsme byli v těch horách 😀 ,tak jsem ho přitom nechala 😉
@renca1978 Reni to máš určitě takový křeče jako jsem měla já minule,taky jsem nevěděla jak si lehnout,sotva jsem se plazila a druhý den v pohodě

ratatooy
7. říj 2013

@renca1978 to je asi čoveče tou cukrovkou

ratatooy
7. říj 2013

@renca1978 ale prosím te co by mela furt 4kila taky muže mit jen 3

ratatooy
7. říj 2013

@hanndy no jooo,mě se bez toho intrnetu hele žilo ale líp,je to hroznej požírač času a uplně mi z toho gumovatí mozek😀

hanndy
7. říj 2013

@mariiianka tak to je dobre a delal utz? ja se taky za chvilku zacnu pakovat mam taky ko. Uz se vam to krati na odpocivaci vylet vid?

mariiianka
7. říj 2013

@hanndy hahaha utz,ten bude poslední až 21.10.A jinak výlet už s Aďou už odpočítáváme,doufám,,že budeme zdravý,ta zase v noci letěla na záchod,že jí bolí břicho a já na sobě pozoruju,že budu mít snad rýmu 😠

hanndy
7. říj 2013

@mariiianka aha ja mela v hlavicce proste nekdy 10. A mas 2 ko.delas mi v tom bordel 😀 jj bacily ted litaji,tak na sebe davej pozor at muzes vubec odjet

mariiianka
7. říj 2013

@hanndy z toho si nic nedělej,já si taky nepamatuju vaše ko kdy jdete 😀 .Bacily ať si lítají,ale daleko ode mě 😀

renca1978
7. říj 2013

@ratatooy to nevim, cukrovla neboli,a vyssi hladinu na sobe nepoznam.................tezko rict..........................Hele tak jsem nasrana, objednala jsem si z mimibazaru kojici kosili velikosti M, a hadej co mi prislo?velikost XL.....................se tam vejdu 3x........................fakt super den dneska...................

renca1978
7. říj 2013

@mariiianka a tys ho nepoprosila o UZ?uz kvuli tomu pohlavi?to ten dr. vubec nechape ze to chces vedet?

renca1978
7. říj 2013

@ratatooy si predstav ze vcera jsem si udelala dortik, takovej ten za studena, se zakysanou smetanou, cukr jsem nepridavala, a ovocem a mnamina velika 😀 ve stredu si udelam strudl bez cukru, jen list. testo, jablicka a skorici................juchuuuuu uz se tesim 😀