IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
8. říj 2013

@renca1978
@mariiianka uz je zadelano,ale je to take neforemne uvidime no..Romca asi spi 😀

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy foremné neforemné,důležitý je že bude chutnat 😉

ratatooy
8. říj 2013

@mariiianka maru tak dáš při nejhorším porod sama ne????😀ja přemejšlím jestly bych tam chlapa vubec chtěla,spíš bych chtela aby tam byl pak ty dve hodinky s nama

ratatooy
8. říj 2013

@renca1978 ani mi nemluv rano pohoda a večer se sotva hnu a taky to ted skáče rychle,jak břicho tak váha najednou skočila o 3kg na horu od posledni poradny ale zase na druhou stranu při tom co všechno sežeru,tak nebejt tehu tak mám minimalne 10kg nahoře

mariiianka
8. říj 2013

@ratatooy hele u prvního jsem byla taky sama o to ani nejde,spíš se budu muset i do porodnice sama dovízt 😀 😀 😀

ratatooy
8. říj 2013

@mariiianka tak te nekdo hodí,nebo taxik,sanitka

mariiianka
8. říj 2013

@ratatooy zatím nepanikařím,jsem v klídku 😀 ,až to nastane,začnu to řešit 😅

hanndy
8. říj 2013

@ratatooy tak az bude ve zpravach ze pani porodila v taxiku,tak je to nase Maruska a jeji prekvapeni 😀 😀

ratatooy
8. říj 2013

@mariiianka jo už to není dalekoo

ratatooy
8. říj 2013

@hanndy ja bych klidne porodila v taxiku když by to bylo tak rychly,vubec bych se nezlobila

mariiianka
8. říj 2013

@ratatooy viď,na jednu stranu si řeknu ještě dva měsíce, ale na druhou už jen75 dní,tak nevím co je lepší 😀 😀 😀

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy a ještě budu populární 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
8. říj 2013

@mariiianka noo uteče to a když si vezmešže mužeš rodit v 37-8tt

mariiianka
8. říj 2013

@ratatooy no to by se mi zrovna i hodilo,ani trošku bych se nezlobila.Ale jestli to bude jako Aďa na den přesně,tak budu mít fakt skvělý vánoce v porodnici 😠

lucmora
8. říj 2013

holky to jsem tu špatně vy už jste všichni těhule ☹ já chodím do Heliosu Brno a jsem z Prahy

renca1978
8. říj 2013

@lucmora jojo,my jsme všechny těhotný tady🙂ale poradit můžeme,když teda něco víme🙂

renca1978
8. říj 2013

@lucmora a proč nechodíš v Praze?my chodili do Gestu na Smíchově,a dali jsme to napoprvé s 1 jediným vajíčkem,víc jich nebylo....

hanndy
8. říj 2013

@lucmora no skoro vsechny uz tehule jsme,ale to neznamena ze tady nemuzes byt s nama a debatit hm.. 😉 ja jsem teda z jihu chodila jsem do Car v Ceskych Budejovicich,tak z Brnem nemam zkusenosti...nepremyslela jsi o zmnene?

ak24
8. říj 2013

@ratatooy no sice sunar je levnějši sestra mi poslala odkaž kde vide krabyčka na 145,,ale musi se vzit 12,,což zatim nechci tolik kupovat,,ale doktorka prej doporucuje nutrilon hlavne cose tice nedonosenich nebo malinkich děti

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 ty vole toho testa je hrozne moc to bych mohla dat jeden bochnik do kramu za 30kc. 😀 ale hrozne se mi to lepilo 😅

ak24
8. říj 2013

@renca1978 jojo snim ,ja chtela už dřive ale problem byl na mojej strane nebo mi nedorustali vajička takže bych čekala nevim jak dlouho ,,,no zase mam prima mamku ktera byva kousek odemě,,a žese povedli obě tak to jsem moc nepočitala takže jsem zustala dost překvapena ,,ale jsem zane rada ,,a u jedinačka bych nezustala

ak24
8. říj 2013

@lucmora ahoj ja chodila taky do Heliosu Brno,,a nemužu si stěžovat

renca1978
8. říj 2013

@hanndy vyndej ho z mísy na posypanej val moukou,pak uprav do nějakýho tvaru a sup s nim na pekáč🙂

renca1978
8. říj 2013

@hanndy on je ten chleba fakt veliký🙂

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 uz jsou v troube jen me to kvantum vydesilo,nevim kdo to sni 😅 budu muset navstivit rodice 😀

renca1978
8. říj 2013

@ratatooy to by bylo super rodit max ve 38tt, to bych moc chtela....................

hanndy
8. říj 2013

Reni,tak co na to rikas? Uz mam na nej chut 😅

renca1978
8. říj 2013

@hanndy no teeeeeda, superior, sikovna 😎 jsem zvedava jak vam bude chutnat, nam chutna strasne moc 😉

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 ja jen doufam ze bude hotovej,ale dutej byl,ted uz mekne,ake dala jsem si kousek kurky a mnam,mnam 😀 😀

renca1978
8. říj 2013

@hanndy jojo, kdyz byl dutej, urco je hotovej, neboj 😉