IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
27. bře 2013

@sakalmilion nadhera 😉

ratatooy
27. bře 2013

@sakalmilion tak to budem testovat taky zaroven mi na et v utery

ratatooy
27. bře 2013

@sakalmilion přesne ja si taky jinou variantu nepřipouštěla a nepřipouštim ani ted a doufam že to zas klapne,a při našem šteští nam zbyde jedna pajeta s mražačkama na další díte

sakalmilion
27. bře 2013

@ratatooy no to budeme testovat spolu.... 🙂 jsem ráda,že je tu někdo nastejno...a téměř na den 😀

ratatooy
27. bře 2013

@sakalmilion jj superrrr

hanndy
27. bře 2013

bude nas tu jak much 😀 😀

mica21
27. bře 2013

@renca1978 gratuluji! To je teda dálnice 🙂
Já byla včera na ET. Máme zavedené jedno a 3 zmražené, takže docela dobré skóre 😉

hanndy
27. bře 2013

@mica21 uzasny a kdy planujes testik?? Nebo neplanujes??

mica21
27. bře 2013

@hanndy to víš že plánuju 😉 nejraději bych věděla výsledek hned 🙂 Uvidím, jak to budu zvládat tu svoji zvědavost. Naštěstí chodím do práce, tak snad to uteče, možná ten desátý den, není to moc brzy?

renca1978
27. bře 2013

@mica21 dekuju, jeeeeeeeeeeeeeeee, to mas krasne 😉 taky bych byla rada, kdybychom mely nejaky mrazacky, no, bohuzel 😒 jak se citis?

mica21
27. bře 2013

@renca1978 No trochu zvláštně se cítím, ale né fyzicky, ale to vědomí, že tam něco je.. 🙂 jinak mě pořád strašně tlačí vaječníky a celé břicho. Prý to trvá docela dlouho, než se vrátí na normální velikost.. A jak se cítíš ty? určitě skvěle 🙂

slaboska
27. bře 2013

holky tak jsem zpatky.všechno je v přadku,i ty triply testy vyšly negativni tak mam radost.dneska jsem viděla jak to miminko je neuvěřitelně živi,doufam,že se to po porodu změni 😀 jinak Dr.byl hodny a že jsem v 18tt a přad nevime co čekame,tak se snažil 10 minut,aby to viděl,ale mimčo mělo nohu přes nohu 🙂 prostě dama 🙂 a pak se mu to nějak podailo a ekl,že to neřekne uplně jistě,ale,že by to mohla byt holčička 😀 😀 😀 a srdičko nam krasně bije 🙂

renca1978
27. bře 2013

@mica21 taky jsem se cejtila po tom ET divne...........mne teda vajecniky nebolely, ale to je asi i tim, ze ja mela malo foliku.Treba zejtra uz nic bolet nebude, hm 😉 Mne je dobre,akorat mne od vcerejsiho vecera boli hlava, a to asi patri k tehu, protoze bolesti hlavy nemivam

renca1978
27. bře 2013

@mica21 hlavne polehavej, ja to fakt dodrzovala, urco 3 dny, je to dulezity 😉

slaboska
27. bře 2013

@renca1978 ja vim,že to asi viš,ale jediny co v těhu mužeš na bolest hlavy je oyčejny paralen,ale když je nejhuř tak i ten mi pomuže.

mica21
27. bře 2013

@renca1978 tak to já posedávám v práci, nemusím nic tahat, naštěstí. ale včera po práci jsem zalehla a spala a spala..manžel doma taky pomáhá, to si nemůžu nést ani hrnek čajem. a ty jsi stále na neschopence?

renca1978
27. bře 2013

@slaboska jako neni to nic, co by se nedalo vydrzet, spis neprijemne.tak co ty? 🙂

renca1978
27. bře 2013

@mica21 a ty si sla po ET do prace?hned ten den?ja musim mit PN, mam hodne rizikovy pracoviste, nemohla bych tam bejt, z toho by byl tak akorat pruser 😉 mne bylo receno, ze tech prvnich 12 hodin je nejdulezitejsich, ze by se lezet melo.

renca1978
27. bře 2013

@slaboska akorat mi jeste prijde, ze musim porad chodit na malou...............se vycuram z podoby 😀 taky si to tak mela?

slaboska
27. bře 2013

@renca1978 neboj mla a stale mam,jak jsem dopadla jsem psala par řadku nahoře 😀 a pry bude jěště huř,pry až je to mimi větši,tak tě tlači na močak aa to čuraš pry opravdu pořad 🙂

mica21
27. bře 2013

@renca1978 jo na 4 hodiny jsem si tam šla sednout. Moje kolegyně o tom ví, takže mi vyšla maximálně vstříc Jde o to, hlavně nechat břicho odpočívat, nezatěžovat..

renca1978
27. bře 2013

@mica21 tak hlavne at vse dobre dopadne 😉

slaboska
27. bře 2013

@mica21 nam v Car doporučovali mit kldny režim 3 dny,ale každy to ma jinak.někdo se nešetři vubec a chytne se to a někdo to poctivě dodržuje a nic.tob přeji at ti to vyjde 😉

mica21
27. bře 2013

@renca1978
@slaboska děkuji. přesně jak píšete, četla jsem různé příběhy. I když té přírodě hodně pomáháme 🙂 nakonec si to zařídí sama. tak doufám, že nám všem bude nakloněna

slaboska
27. bře 2013

@mica21 neboj,bude.už když jsme se daly na takovy oj,tak ho pece musime všechny vyhrat 🙂

renca1978
27. bře 2013

Holky uzasnej obed jsem si dala...........kuskus s grilovanou zeleninou, mnam...........to ja muzu 😀

hanndy
27. bře 2013

@slaboska gratuluju k potencionalni holcicce,ale tak snad tam bude na 100% hlavne ze jste zdravi 😀
@renca1978 ja ho mela minulej tyden kuskus se zeleninkou a taky jsem si smakla 😉

mariiianka
27. bře 2013

ahoj holky,tak jsem to dnes přežila,zase tak hrozný to nebylo,jen to čekání,než na mě příjde řada.Jinak máme 20 vajíček a zítra mám volat jak to vypadá.Teď se zase strachovat,aby byli nějaký k použití.Akorát měě bolí břicho,tak doufám,že to brzy přejde

hanndy
27. bře 2013

@mariiianka to mas krasny pocet a nechavaly jste ICSI?? to bude i do mrazacku neboj 🙂 hodne pij a papkej bilkoviny,me ten jeden vajecnik boli jeste ted a mam ho porad trosku zvetseny taky jsem mela 21vajuch takze to bolet musi

mariiianka
27. bře 2013

@hanndy jj,nechali jsme si ICSI,ať je jistota.Pít se snažím,tak snad to brzy přejde.Tak to jsi měla taky krásný počet a bolest se dá přežít,jsou horší věci