IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
16. říj 2013

@renca1978 prosím te pul krajíce ja sem mela na snidani povoleny ale dva rohlíky nebo krajíc a půl chleba no každej dr to asi vidí jinak taky

renca1978
16. říj 2013

@ratatooy myslim si, ze to nesmi............jenom kdyby si mu podepsala novou smlouvu

renca1978
16. říj 2013

@ratatooy ja nesmim rohliky vubec 😠 😠

slaboska
16. říj 2013

@hanndy u tebe jak se bliži porod,tk začinaš mit mamčovskou zodovědnost kterou ja už mam tak se začiname shodovat 😀 to se pk pry děla tak,že na měsic jde na mateřskou manžel a pak si mužeš určit delku sama a hlavně tam maš tu mateřskou.

hanndy
16. říj 2013

@ratatooy aha,to je tim ze se furt neco meni a clovek aby byl jak kniha 😠 ,tak to mas dobry ze budes mit materskou,ale jestli ti s tim muze hnout nevim,ale asi jo no
Hele a kdyz nam se teda zadari za ty 3 roky mimco,tak na me uz se to podle toho noveho nebude teda vstahovat nebo jak?? 😅 ted jsem z toho jelen

hanndy
16. říj 2013

@slaboska prej blizi porod 😀 😀 holka podiv se na me tydny 😅 ja mam do odpocitavani daleko jeste..

ratatooy
16. říj 2013

@renca1978 ajo tak to by melo byt ok,

ratatooy
16. říj 2013

@hanndy jsi zamestnaná?a máš narok an mateřskou?

slaboska
16. říj 2013

@hanndy to se nezda,ale uvidiš jak to uteče,parkrat se vyspiš a jdeš rodit 😀

hanndy
16. říj 2013

@ratatooy jo ja jsem zamesnana a oddelano mam,ale jak to teda bude ze ty 3 roky kdyby bylo nahodou druhy vis jsem ted zmatena 😅

hanndy
16. říj 2013

@slaboska tak v tom pripade chci usnout a probudit se az po porodu 😀 to asi neklapne vid?? 😀 😀 😀

slaboska
16. říj 2013

@hanndy to je pravě na hovno 🙂 když si daš tedka rodičak na 3 roky a pak hnedka otěhotniš a nebudeš mit zase oddělanych těch 280dni tak jsi v haji a jdeš automaticky na 4 roky.proto jde na měsic chlap a ty to pak převezmeš jak kdyby po něm a tam si mužeš určit na jak dlouho.ja už si to zjištovala 🙂

hanndy
16. říj 2013

MARUSKO ted mi prisly ty kalhoty a jsou fak pekny,akorad jsou dlouhy jak tejden,tak je musim zkratit --mas pochvalu 😉

ratatooy
16. říj 2013

@hanndy tak když jsi zamestnana a maš odděláno tak maš ted narok na mateřskou a pak při každým dalším dítěti

slaboska
16. říj 2013

@hanndy tak mužeš to zkusit,ale nejsem si jista jestli to klapne a hlavně nam bys tady chyběla 😉

ratatooy
16. říj 2013

@slaboska je tak to není,pokud jsi zamestnaná tak nemusíš znovu odpracovávat 280dní to se ti počítá automaticky z ty první várky odpracovaných dní

hanndy
16. říj 2013

@slaboska to ja vim,ale zarazila me Ratatooy jak psala ze ona ma po staru narok zase na materskou vis..stejne je to bordel toto..

slaboska
16. říj 2013

@ratatooy pravě,že nemaš ☹ a nebo se vratit na chvilku do prce a pak neschopenka

hanndy
16. říj 2013

@slaboska hrajes na city co?? ty si chces odcinit toho kluka 😀 😀

ratatooy
16. říj 2013

@slaboska ale pokud jsi na pracáku nebo ti končí smlouva a nestihneš v ochrane lhutě nastoupit na mateřskou máš automaticky rodičák na 4roky a u dalšího ditěte zase na 4roky jen rodičák

slaboska
16. říj 2013

@hanndy tys mě prokoukla 😀 adaři se mi to 😉

ratatooy
16. říj 2013

@hanndy tak to jdu sachavlne zavolat známý co delá na socce a vyřizuje toto ale pokud jsi pořád zamestnanec podle me máš pořád narok na mateřskou protože první mateřská a rodičák se počítá jako pracovní doba

mariiianka
16. říj 2013

@hanndy za ty prachy ,dobrý ne 😉 ,taky jsem je musela zkrátit a máš i to tríčo.Zrovna jsem se tě chtěla zeptat jestli už dorazili 😀

hanndy
16. říj 2013

@ratatooy volej to me taky zajima..

renca1978
16. říj 2013

@ratatooy urcite mas pravdu

hanndy
16. říj 2013

@slaboska no tak jen drobicek... 😀

slaboska
16. říj 2013

@ratatooy tak to prosim tě schvalně zavolej,protože mě bylo řečeno tohle,tak att vime.proto jsem byla naštvana,že kdybych otěhotněla třeba za 2,5 roku tak jsem doma za 4 roky a za těžkou almužnu.

slaboska
16. říj 2013

@hanndy ak ja jěště něco vymyslim a přidam 😀

hanndy
16. říj 2013

@mariiianka prave za ty prachy jsou super a u nas v Honzikovi meli ty samy za 800,- sila co..jsme holky sporivy 😀 trico jsem si nakonec nevzala,jen pas a ten je taky super,akorad doufam ze nepriberu na zadku mam je tam akorad

renca1978
16. říj 2013

@slaboska ctu tady ty prispevky ohledne materske............Ratatoy to pise dobre.ty kdyz prave po rodicovske nastoupis do prace, tak ti to nemaj z ceho pocitat, budes brat nula nula prd...............ale kdyz otehotnis behem rodicovske tak se ti to vse pocita jako pri prvnim tehu, ty castky jsou stejny, nemeni se