IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
16. říj 2013

@slaboska my to jeste nemame doma vsechno doladeny............bydlime tady kratce, nedavno jsme kolaudovali 😉

hanndy
16. říj 2013

@renca1978 krasne obleceny pupik a Pepino tam mohl byt vic videt by jsme ti ho taky ocihly se rejpalkou(Romcou) 😀

hanndy
16. říj 2013

Romi jen do nas my to s Maruskou sneseme,alespon budes mit doma kocku 😝

renca1978
16. říj 2013

@hanndy teeeeeeda, jako pavlačový báby 😀 😀 😀 😀 😀 obe dve 😀 😀 😀 😀 😀

ak24
16. říj 2013

ahoj holky jak se mate vidim že dobře,,

hanndy
16. říj 2013

@renca1978 dyt to s ni nejni mozny porad remca 😀 😀

hanndy
16. říj 2013

@ak24 ahojky a co ty? Drzis porad pohrode ?

ak24
16. říj 2013

holky musim vam řic cose stalo unas,ve školce se objevil svrab,,ale maly byl doma celi min,tyden a on trpi na atepicky exem,, v pondli jsem ho šla odvest do školky a exem semu nestratil to trva i 14 dni než semuto strati ale vec školce otom vi žeje atepik a nesmi nic kyseleho,,a v ponděli jsem se dozveděla že tam se obevil ten svrab a jelikož ma mali bolačky tak jsem tedy řekla žeho vemu dom a zajdu na kožni ale do brna semi nechtelo tak jezdime od malička tak jsem šla unas ke kožni a ta krava se ani nepodivala na nho a řekla žema svrab,,,,,takže da hlašku do školky a na hygienu dala malemu krem a prej i ja se mam natirat ale v letaku je napsane nepouživat v tehotenstvi ale toje detail,,,a když jsem ji řekla že mali je atepik a že svrab se sam od sebe bestrati tak mi řekla že ona je doktorka a vi,,,ale meto nedalo a i nasi prej jestli je slepa,tak v utery jsem šla k jine takove mlade kožni a ona mi jasne řekla žeje atepik a jasni přinak nato že jedl comu vadi ,,a když jsem ji řekla že kozni řekla žema svrab tak se jen zasmala a řekla žeje slepa jestli ho vubec prohledla,,tak mi dala potvrzeni do školky že jeto atepik,,,a volala jsem doktorce tej kravě,,musim jitak jmenovat nebo m strašně nastvala,,a ona mi řekla prej me chtela jen chranit,,,jo a comi dala ten krek ta prej jsem udělala dobře že jsem ho nenatirala nebo bymito mohlo i mě ubližit,,,,toje co co byste nato řekly

ak24
16. říj 2013

@hanndy ahoj jojo zatim jo zitra jdu do poradni ma važit a měřit miminka tak jsem zvdava

mariiianka
17. říj 2013

dobré ráno,koukám dneska jsem první já 😀
@renca1978 Reni strašně moc ti to sluší,krásná maminka 😉 @slaboska jak přestaneš kamarádit,buď ráda,že z ní máš frajerku 😀

hanndy
17. říj 2013

chacha a ja druha 😀 dobre ranko
Maru to jsme to dopracovali vid?

hanndy
17. říj 2013

@ak24 ta je blba jeste ti mohla ublizit a miminkum taky,dalsi koho ta prace asi nebavi..hlavne ze jsi zasla jinam

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy to jsme dneska čilé viď 😀 .Romča aby nám byla vděčná,tak vyhrožuje co 😀

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka jojo jsme ale u nas jsem cila jen ja ta nase rebeka od vcera zase stavkuje...ale pockej my si to vybereme uz ji nic nerekneme 😀

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy neboj ona se taky probudí 😉

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka to doufam,protoze v utery tam radila,vcera nic a dneska se uvidi,ale vis co mi prijde ze to dela ta zacpa jak jsem plna tak je tam asi utiskla

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy chudinka malá,tak s tím něco dělej,ať jí nezamáčkneš 😅 .Tak šup šup naládovat do sebe kefírky,podmáslí a jogurtíky a půjde to samo 😀

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka a co myslis ze kazdej den delam uz me to se...si poridim domu klistyr a bude 😅

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy a nic nepomáhá?Tak to teda nevím co bych ti poradila,tak jedině se zeptat na něco v lékárně.Představ si jak mi Ratatoy poslala ten odkaz na mmb na vánoční overal,tak jsem paní poslala peníze a ona mi včera napíše,že ho nemůže najít,to mám dost,něco prodává a pak ho nemá,chápeš to 😠

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka to si delas srandu,ta je teda dobra no tak at ti ty penize hned posle...vidis co vsechno je mozne 😀 fuj tak jsem zkusila snist lzici oleje to taky doporucujou to je humus

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy jj,psala,že pošle peníze zpět.Ale jako když něco prodávám,tak přece o tom vím kde to je,to by mě hanba fackovala,ale bohužel i takový se najdou že.Hmmm,olej 😅 ,tak jestli ani ten ti nepomůže,ale počkej něco jsem našla,tak si to kdyžtak pročti http://www.babyweb.cz/jak-na-zacpu-v-tehotenstvi

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka me by byla taky hanba,ale tak hlavne ze penize vrati a nedela problemy...dekuju za stranku,vse co pisou tak delam,budu muset chodit vic na prochazky je to des..a seminka si koupim

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy hele ještě je nemám na účtě jo,tak snad je pošle.Semínka si dávám do jogurtu mletý a ten odvar z toho,to bych asi nedala

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka dyt to musi byt tvrdy v tom jogurtu ne? Hele ja ho driv pila,ale chut si nepamatuju,ale myslim ze kdyz jsem dala olej,tak uz dam vsechno...hlava mi to nebere proc se mi to tak sere 😒

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka cauky.....miminazar už mne taky zradil,jak s tou kosili,tak s ohradkou,poslala jsem peníze a ženská přestala komunikovat,tahala jsem to z ni měsíc,porad ze nemá čas......no des

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka já začnu se semínkem v sobotu

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy broučku mletý 😀
@renca1978 ahojky,no to je děs.Jako já jsem vůbec nepochopila ten princip,něco dá na bazar a pak ti napíše,že neví kde to má,jako je blbých 77,-,ale stejně.Fakt jsem už vyléčená.Takový lidi mam nejradši,jsou zralý na ránu

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 já si ho zamíchám občas do jogurtu.Nebo ty si ho budeš dělat jako nápoj,prý je to lepší 😅

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka aha 😅 vidis to uz mi to ani nemysli

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka je to hrozny............fakt, ze jo, taky to nechapu takovy debilky