IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka neeeeeee, to bych nevypila, asi taky do jgurtu

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy 😀 😀 😀 to nevadí.Jsem se s tím nejdřív taky mlela a umlela a pak mi Renče psala že je mají v DM 😀 ,tak jsem koupila ještě balíček

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 no jo,ale jak vidíš i takový jsou.Nejdřív jsem si myslela,že co chci tu kolíbku,že to vezmu taky přes bazar,tak jsem psala paní,nejdřív že jo,že poštou to není problém a pak už paní ani nenapsala,peníze jsem teda naštěstí neposlala,ale radši obětuju 500,- navíc a budu mít novou a hlavně klid.

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 taky bych to asi nedala,jogurt je jogurt.Hlavně aby nám to k něčemu aspoň trochu pomohlo 😀

renca1978
17. říj 2013

Ja se silene bojim, ze mi popraska to bricho

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 hele když ti nepopraskalo do teď nebo snad máš nějaký náznak?

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ja ale nemuzu ty sladky jogurty, jenom bily...........tak nevim, jestli to dan, normalne je nejim, nechutnaji mi.............ale ted jsem si nalila colu 😀 tak jogurt si dam mozna taky sladkej 😀

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 colu 😀 😀 😀 ?Tak jogurt je proti tomu nic 😀 a floriánci zase nejsou tak sladký.Tak si to kdyžtak zamícháš do ovoce,to snad můžeš ne

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka zatim n e, ale kamosce popraskalo azz tesne pred porodem

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka uvidim ale me se tak strasne nechce jet do mesta,dneska upecu chlebik a babovku,nebo strudlik-tatku honi mlsna

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 to nebude tvůj případ 😉

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy chleba jsem pekla předevčírem a těsto na štrúdl jsem si udělala ráno 😀 ,jablíčka už mam i nastrouhaný,tak jen se do toho pustit.A hlavně musím pobalit dneska nějaký věci a ještě vyžehlit,co jsem večer vyprala a objednat si pořádný sluníčko na víkend 😀 😀 😀

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy hele a ta Romča už s námi jako nekámoší ode dneška nebo jak 😀 😀 😀

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka to by jsi mela neco pobalit uz se vam to blizi...nevim kde je,ale urcite se bude vymlouvat na Vanesku 😀 Maru a jaky delas testo na strudlik muzes mi dat receptik dystak 😅

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka doufam.... 😉

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka jéééééé, ja prijedu na strudl a pomuzu ti s zehlenim 😉 😉 😉 😉

slaboska
17. říj 2013

ahojky,jsem tu 😉
@mariiianka
@hanndy maš pravdu nekamaradim 😝 jen s
@renca1978 a to si jěště rozmyslim,protože mě nazvala pavlačovou babou 😀
@hanndy a na Vanessku se vymlouvat nebudu,jen jsem přemyšlela jestly sem mam za Vama jit když jste mě včera tak zklamaly 😉

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska takže nakonec jsme všechny v průšvihu 😀 ,ale ty by jsi to dlouho nevydržela,by se ti po nás stýskalo 😀 😀

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 na štrůdl přijeď a prádlo bude vyžehlený raz dva.Dneska jen lenoším,včera jsem celý den uklízela avečer jsem toho měla plný zuby

slaboska
17. říj 2013

@mariiianka mysliš?ale jo maš pravdu 😀

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy zase to nebudu přehánět,vždyť je to jen víkend,akorát Adélka asi pojede k kuframa..................hraček 😀 .Jinak na těsto jen heru,450 g hladký mouky a 2 malý bílý jogurty a kam se hrabe listový těsto.Akorát ho dám na chvíli do lednice vychladit

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska však je mi to jasný 😉 😀 😀

slaboska
17. říj 2013

@mariiianka a to už jsme tady zase jen my 2 🙂

renca1978
17. říj 2013

jsem,tady.......................tridim fotky

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska snad néé,snad se holky připojí,a vidíš hučíš na mě,že kvůli mě utrácíš a teď ti jsem dobrá 😀 😀 😀

hanndy
17. říj 2013

@slaboska kecko 😀 😀 jak rika Maru by se ti styskalo babo

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka dobre ty 😀 hm tak nevim jestli mam heru,musim juknou do mrazaku

slaboska
17. říj 2013

@mariiianka maruško ja to tak nemyslela 😉 to bylo spiš na
@hanndy te se nějak bouři hormony a furt mě osočuje,že remcam 😀

renca1978
17. říj 2013

Uz zase pecete?????provokaterky????

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy no vidíš a nudit se nebudeš 😀 ,tě umím zaměstnat viď 😉 .Jo a když ho budeš píct,tak ho ještě potřu vajíčkem.Tak konec válení a šup něco dělat 😀