IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka tak heru nemam a z masla to nebude asi onco vid?

renca1978
17. říj 2013

@slaboska tebe i Hanku jsem tak nazvala.................... 😀 zvedavy báby 😀 😀 😀 😀

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska najednou,nemyslela 😅 ,to je strachu najednou 😀

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy tak to nevím,to by jsi z toho měla asi blivajz.Tak nějaký jiný tuk

slaboska
17. říj 2013

@renca1978 ale ja nejsem 😉
@mariiianka tak jěště by jsi mě přijela dat na pusu a přece jenom jsi pořad 2v1 tak by to o to vic bolelo 😀

hanndy
17. říj 2013

@slaboska vzdyt jo porad remcas 😅 a vidis Maruska me zase honi at jdu neco delat,ona mi chce rozhybat strivka 😀

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska přijela,ale jen v dobrým 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy to máš pravdu,potřebuješ pohyb 😅 ,ale to se zase pak toho štrúdlu nesmíš přejíst,pak by byla moje snaha k ničemu 😀

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ja kupuju listovy testo na strudl, ses sikovna, ze si ho delas sama

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka sakrys no jo,tak snim jen maloucko 1 nohu 😀 kdo vi co z toho vznikne..chjo jak mam neco delat,kdyz venku leje a je to na spani.. 😅

slaboska
17. říj 2013

@hanndy ale to remcani jsem se naučila od tebe 😀
@mariiianka tak se stav radi tě s Vanesskou uvidime.

hanndy
17. říj 2013

@renca1978 vid? Maruska by si mohla otevrit pekarnu a cukrarnu,ale nekde blizko aby jsme se mohli schazet na kavicky 😀

hanndy
17. říj 2013

@slaboska prdy vody...ja jsem tu nova 😀

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978
@hanndy holky zase nepřehánějte,tohle je fakt jednoduchý a rychlý a takový věci já mam nejradši,ale musí být taky na to nálada 😅

slaboska
17. říj 2013

@hanndy ja taky,našla jsem to tady tak před 14 dny 😀

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy 1 noha to jde 😀 😀 😀 .U nás už taky leje a to mam jet na nákup 😕 ,fakt se mi chce 🙄

hanndy
17. říj 2013

@slaboska no vidis to ,tak od koho jsme to teda chytly 😀 vyhlasuju mir 😅 ty vado ja uz musim jit fakt neco delat

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy ty jsi se ještě nehla z místa 😀 ,takhle tu zácpu nerozhýbeš 😀 😀

slaboska
17. říj 2013

@hanndy ok mir přijmam 😀
nestrašte s pršenim u nas naštesti neprši a snad nezačne.
holky ja Vam musim napsat co se nam s Romanem stalo.v ponděli si přes net objednaval rifle Unce Sam za 2500kč což pro mě teda neni malo a včera došli tak si je zkoušel a vite co našel v kapsy?rozbitej knofli,ktery vyměnili za novy a hlavně posmrkanej krvavej kapesnik 😠 visačky leželi mimo rifle a poslali to v sačku 3 xL a ma vel.M,to je sila,že?hlavně,že značkovy obchod,psala jsem jim emaila a zatim se neozvali 😠

hanndy
17. říj 2013

@slaboska tak to je humus teda fuj..jsem zvedava co napisou,ja uz si nic neob.pres net jak to tak ctu..
@mariiianka nehla,ale uz na tom pracuju 😅

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska to je masakr,to snad není možný 😕 😕 😕 😕 😕

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy jo už jsi přehodila nožku 😀

renca1978
17. říj 2013

@hanndy hele to by byl super napad...............ale stejne mne napadlo, ze az odrodis aj ty, ze bychom se sesli..........na nejakym miste kde to budeme mit vsechny tak na pul cesty 😉 😉 😉 😉 to by bylo super, prijde mi, ze vas znam vsechny strasne dlouho 😉 nikdy jsem si takhle s zadnyma holkama nepsala, az s vama 🙂

renca1978
17. říj 2013

@slaboska cozeeeee?tak to je hnus, pres jaky webovky si to objednavala????brrrrrrrrrrrrrrrrr

renca1978
17. říj 2013

Nejvetsi laska meho zivota 😉

renca1978
17. říj 2013

Ještě ve třech

renca1978
17. říj 2013

Jeste ze existujou fotky, hromada vzpominek 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 krásný budoucí rodičové 🙂

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka dekujeme Marusko 🙂 uz aby byla Viktorka mezi nama 🙂 jdes v pondeli do ty poradny???mne ji presunul na stredu 😠

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 nemáte zač,moc vám to sluší 😉 .Jj jdu a už se těším,konečně uvidím mrňouska.Do středy to taky už uteče