IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
17. říj 2013

@hanndy leti když nedavno jsem rodila a za 2 dny mame 2 měsice.
@renca1978 citim to stejně jak ty 😉 jsem rada,že jsem sem napsala ikdyž jsem do toho tematu nepatřila,ale Vy jste i mě tak přijaly.
@mariiianka nebud smutna,ja dokrmim malou a jdeme na prochazk,takže ani ja tu nebudu 😉

slaboska
17. říj 2013

@renca1978 nemužu na to přijit proč se ji tam nelibi přitom ty hračky ma bliž a sedi vysoko,to křesilko je uplně u země.taky ji nepouštim ty vybrace jen ty melodie a jak se u toho chlame 😉

ak24
17. říj 2013

ahoj hlky tak se hlasim dnešni kontrola dopadla dobře zase za 7 dni znova a 1 musim nastoupit do nemocnice ,,

mariiianka
17. říj 2013

tak jsem zpět 🙂
@ak24 ahojky,tak to jsou krásný zprávičky.A v nemocnici budeš už až do porodu?

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy už máš napečeno,já jen že by jsme pro změnu jeli zase k tobě 😀

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka za 5 min.vyndavam chlebik a to testo na strudlik se krasne zpracovalo udelala jsem ho z jihoc.masla a mela jsem jen 1 jogurt,tak jsem tam dala smetanu a super,ted se chladi

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy no super,nový recept na štrúdlík 😅 .Já už ujídala 😀

hanndy
17. říj 2013

@mariiianka tak strudlik dopad dobre teda na oko kost bude az vecer 😉

ak24
17. říj 2013

@mariiianka ahoj asi ano až do porodu

ak24
17. říj 2013

ahoj holky prosim o radu,jak jsem došla od doktora tak me štrašne boli celi spodek a hlavně me picha na boku pod břichem,a když chodim,,trapi to i vas nekoho

mariiianka
18. říj 2013

dobré ráno holky moje,na mě přišlo období nespavosti 😠 .Mohu vám jen tiše závidět.Tsk balím aspoň věci,to je užitečná věc 😅

mariiianka
18. říj 2013

@ak24 ahojky,to víš máš dvě miminka,tak to bude asi tím.Už se tam sotva vejdou,já když běhám po nákupech,tak mě to taky docela bolí.Nebude to nic hroznýho a navíc máš to už za pár.Tak užívej klidu dokud to jde,protože pak to bude asi frmol 😉

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka ahoj devce to koukam nespavost je potvora,ja dnes spala jak mimco az do ted a bez wc coz se divim.. a vis co mam strasnou chut na sex 😅

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy no já nevím co to mám zase za období,včera jsem byla vyspalá taky už v půl šestý 😠 .No to já na wc musím.Teď jsem vyhnala Pepu na oční,haha tam jsme už dlouho nebyli

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka treba se to jeste srovna a budes spat jak dudek,hele me to taky dlouho nevydrzi..hele tak nekdo beha po uradech a nekdo po doktorech 😅 se nakazil od Adi?

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy jak jezdí tím nákladákem,tak mu tam nalítal nějaký bordel z toho co vozí.Tak si vzal kapky a že to bude dobrý,nechtělo se mu tam jet,co by jsi chtěla chlap 😀 .Ale nakonec jsem ho dokopala,oči napuchlý,slzavý a červený,no zánět jako prase no.A s tím sexem si nech zajít chuť 😀 ,já už ani nevím co to je 😀 😀 😀

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka jo tak to je u nas to same,ale s tim rozdilem ze ty ho k tomu lekari nakonec dostanes ja ani bohovi.. jak jako nech zajit chut,me se muselo asi neco zdat cico..ale on stejne nechce...si budu muset ulevit nakupem v ......Kiku 🙂

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy ale víš co mi to dalo,taky říkal jak to bude dobrý,tak jsem řekla že na víkend nejedu s žádným sleponěm a bylo 😀 😀 .To musel být teda peprný sen 😀 😀 😀 .Nakupovat se ti zachtělo,mě už to nějak přestalo bavit 😅 ,jestli to nebude tou plnou skříní 😀 .a co ten štrůdl,jaký byl z toho těsta

slaboska
18. říj 2013

dobre rano

@mariiianka když trpiš tak nespavosti tak se přestěhuj k nam budeš vstavat s Vaness 😀

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka tak takhle na nej jdes 😀 no nevim asi to byla divocina,ale ja si to nepamatuju 😅 no jen tak jako kouknout musim nakou tu ruzovou poridit 😅

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska na rozmazlování klíďo 😀 😀 😀

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy tak to musel býl náročný sen,když to přešlo až do chutí 😀 😀 😀 .Tak to se máš,to se v kiku vyřádíš,takových sladkých věcí co tam mají,vletět tam já,tak jim tam nezbyde nic 😀 😀 😀

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka ale nikam se mi nechce je tam zima jako prase,ale musim aby jsme nechcipli hlady

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy jestli to nebude tím,že je říjen 😀 .Jen hezky nakup,ať se můžu pokochat,ale až v pondělí,dneska už tě asi nezastihnu.Co já si bez vás počnu celý víkend 😕 😀 😀

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka myslis ze to bude tim? 😀 neboj pokoupim a pak pochlubim a v kolik odjizdite?njm bude taky mutno

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka na rozmazlovani ma mě,ty bys byla na jidlo a přebalovani 😉

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska přebalování neva,ale chudinka co by ze mě dostala 😀 ,kojení ti přenechám 😉

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy no já nevím,tak počkej do listopadu,třeba bude líp 😀 .Asi kolem třetí,až Aďa příjde z piána.Ale musím to tady ještě malinko poflákat a to víš až se vrátí Pepan,tak by měl remci,že to tady s váma prokecám 😀

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka ja ti odstřikam.nevadi,dnes kadila po 4 dnech a opět masakr,jěště,že měl tatka volno a pomohl nam,protože ta jeji prcina musi do sprchy ma to fakt všude 😉

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska no taky pěkný,Aďa byla taky taková,že třeba týden nekadila 😀 ,tak vím jaký to je.Ale vidíš @hanndy jak dopadneš 😀