IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
27. bře 2013

@mariiianka to mas skvele, hele, kdyz mne prezilo jedno jedinne, tak tobe alespon vetsina 🙂 To je superior 😉 😉 😉

mariiianka
27. bře 2013

@renca1978 snad to do zítra uteče,už jsem celá natěšená 😅

renca1978
27. bře 2013

@mariiianka Urcite 😉

marion14
27. bře 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem dneska po ETu jednoho embrijka.

slaboska
27. bře 2013

@hanndy jak řikaš,hlavně,že jsme zdravi,ale kdybych to mohla ovlivnit tak beru tu holčičku.za 14 dni jedeme na ten 2.screning a tam se rozhodne.tak šup,šup at mužeme řešit co čekate Vy 😉

hanndy
27. bře 2013

@marion14 ahojky no jasne ze muzes,tak drzim pesti at je stastnej vysledek to byl tvuj prvni Et?

hanndy
27. bře 2013

@slaboska tak snad se ti ta holcicka vyplni,ja bych si taky jednou prala holcicku,ale u nas jsou samy chlapi,takze to asi neklapne 🙂 vzdyt na tom usilovne pracuju ja nevim proc me nevzal na KET hned dneska no?! 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
28. bře 2013

tak to ja taky budu zvdava co budeme mit u nas sou taky samy chlapi nebo u me v rodine ne ale od manžela je pul vesnice stejnyho přijmeni a nikdo nikdy nemel holku

hanndy
28. bře 2013

@ratatooy presne to same je u nas 😀 je to pech
Holky ja vubec nemuzu v noci spat,porad se prevaluju asi zacinam bejt naka nervni nebo co,nemate nakej receptik co pomaha na klidny spanek

ratatooy
28. bře 2013

@hanndy o je asi z tech hormonu jedine si večer uvařit medunkovej čaj,ja sem tak nemohla nejak prvni dny co sem začla pichat spat

hanndy
28. bře 2013

@ratatooy jenze ja nic nepicham ani neberu 🙂 ja se z toho poseru,ted nevim z ceho jsem tak nervni,jestli z toho co mi dneska reknou v Car ,nebo jestli se v sobotu embouskove rozmrazi zpravne

ratatooy
28. bře 2013

@hanndy no asi ze všeho do kupyy 😀

hanndy
28. bře 2013

@ratatooy asi jo doufakm ze to prejde a dam se do soboty do klidu

renca1978
28. bře 2013

@hanndy Podle mne s tim nic nenadelas, jedinny cas pomuze...............a to ze mas z toho vseho nervy je normalni, prejde to uvidis...........ono je to fakt zatez na psychiku, clovek porad premejsli co jak dopadne, je to na palici, ale prejde to...........myslim, ze jsme si tim prosly vsechny tady..........neboj, bude dobre 🙂

hanndy
28. bře 2013

@renca1978 jeste ze vas mam asi jdu ten spanek nahnat nak se mi zaviraji kukadla

slaboska
28. bře 2013

@hanndy tak at dopadneš dnes dobře,řekni Dr.at to nezdržuje.u nas řetez kluku je asi zlomen,od manžela synovec tedka bude rodit prvni holku u nich v rodině a my je snad budeme nasledovat 😀 tak třeba to tak bude i u vas. 😉 ale i kluk je dobry,pořad lepši než nic,ne? 🙂

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 ahojky,dneska jsi sem už test ani nedala,aby nam nepraskly obrazovky u notasu,že????????? 😀 😀

renca1978
28. bře 2013

@slaboska ahoj, no uz se to nikam nehejbe, je to stejny.............. 🙂 jsem zvedava na tu zitrejsi kontrolu

mariiianka
28. bře 2013

dobré ranko holky,koukám,že klábosíté už od samého ráníčka.To já si užívám válení 😀 .Taky jsem čekala testík od
@renca1978 😀 .

renca1978
28. bře 2013

@mariiianka 😀 ahoooooj, tak vitej do valeciho klubu 😀

mariiianka
28. bře 2013

@renca1978 moc děkuji,akorát jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží 🙂 .A taky že mi to bude utíkat 😕 .Zítra na tebe budu myslet a radovat se s tebou 😉

renca1978
28. bře 2013

@mariiianka jen doufam, ze bude duvod k radosti, uz aby ta zitrjsi kontrola byla za mnou, budu pak zase o neco malo klidnejsi 🙂

mariiianka
28. bře 2013

@renca1978 ale to víš že bude 😉 .Strach bude pořád to je jasný

hanndy
28. bře 2013

@renca1978 neboj ty tvoje dalnice mluvi za vse,kdyby je kazda mela takovi tak by toho stresu bylo min.. 😉 zitra budes na tu krasnou bublinku koukat a zase bude strach na dalsi kontrolu,ale tohle strachovani uz je prece jen prijemejsi,nez porad jen cekani 🙂

renca1978
28. bře 2013

@hanndy Dekuju 🙂

mariiianka
28. bře 2013

tak z 20 vajíček,jich zůstalo 17 a 9 jich je zatím oplodněno.Tak doufám,že to tak zůstane a nevzdají to.Zítra mám zase volat.Mám radost,spadl mi kámen ze srdce 😵

marion14
28. bře 2013

@hanndy Díky. 😉 Byl to de facto můj první ET, předtím jsem v rámci 1.IVF absolvovala 3 KETy (k ETu nedošlo kvůli OHSS).

ratatooy
28. bře 2013

@slaboska ja sem čoveče poprvy chtela holku ale drželo me t jen 3mesice,jinak sem vždycky chtela kluka a sem a nej i radši 😀 ale jinak je o jedno 😀

ratatooy
28. bře 2013

@mariiianka tak to je slušny mi mely 21 oplodnilo se 12 a k přenosu jich zustalo 6

mariiianka
28. bře 2013

@ratatooy no ještě není vyhráno,ještě to můžou kdykoli vzdát ☹ .Ale pevně doufám,že to dobře dopane 😉