IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy no já doufám,že už zůstal hlavičkou dolů,ale večer je to velký aktivista

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy jdeš ještě na utz?

renca1978
25. říj 2013

@slaboska ahojky, ja jsem kupovala od CAM,je tezka jako prase, rozhodne nic na cesty, spise jako ohradka.............taky budeme kupovat nejakou tu skladnou........co se da sbalit do tasky......tahle nase ma mega konstrukci a zabrala by silene mista v aute.................zase dalsi blbej kauf

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka jj přišti čtvrtek ja sem ješte nebyla na poslednim screningu jdu an nej až ve 34tt

renca1978
25. říj 2013

Nase mala uz je uplne pripravena hlavou dolu ksichtikem k moji pateri 😀

slaboska
25. říj 2013

@renca1978 aha to jsi mi moc neporadila 🙂 ja ji pravě nekuovala,že ji nebudu potřebovat a zjistila jsem,že budu,ale je jich tolik,že nevim podle čeho vybrat ☹

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy jeeeee, to znam.................mne se asi taky stalo, ze lezela mala od boku k boku, a vazne nic prijemneho............Dneska jdu konecne na tu postu 😀 😀 😀

hanndy
25. říj 2013

No to jste me jako nemohly vzbudit 😀 to jste ale ostudy 😅

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy tak to se máš,já už mam utrum.Odběry mi braly v pondělí

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy my za to nemůžeme že tak tvrdě spíš 😀 😀 😀

renca1978
25. říj 2013

@slaboska ale ja mam docela vybrano, libi se mi tahle, ale asi v jiny barve

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 ahojky,tak jak je na mateřský 😅 .Tak u tebe je jedno v jaký je poloze,když budeš mít sekci 😉 ,nebo sis to rozmyslela

renca1978
25. říj 2013

@hanndy uz je ti dobre?

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka ja nevim...........porad to zvazuju, kdyby se mi ty boky trosku roztahly a kosti povolily, tak bych to mozna i rada zkusila spont...........

slaboska
25. říj 2013

@renca1978 ta je dobra,ale jina barva.maš na ni odkaz?

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka zatim je to stejny, nepocituju zadny zmeny........... 🙂 stejne jsem porad zalezla doma 🙂 jako na PN......dnes jedu na postu, a volit!!!! 😉 a jdu vydrbat ten kocar.............myslim ten na zahradu, protoze je prisernej, jsoutam drobky z rohliku..................hnus...............a to jsem kupovala tady z konika.................a prijde mi ze smrdi jakoby kourem...............zato muj Casualplay uz mam vytunenej, i veci v prebalovaci tasce i rukavnik 🙂 🙂 🙂 🙂

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 aha,tak ještě máš čas na rozmyšlenou 😉 .Já teď tady doumám,jak já to vlastně všechno stihnu a jestli vůbec 😅 Jako 58 dní do porodu,možná i míň.Taky bych chtěla porodit dřív,ale poruč tomu že 😀

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka ja nevim, mam takovyho tucha ze vsechny porodime driv a na vanoce budeme doma............pak uz budeme akorat cekat na Hanulu 🙂 🙂 🙂

renca1978
25. říj 2013

@renca1978 joo, do 5.11 mam cas se rozhodnout.............ale sama vis, jak ten cas leti.........nechci ohrozit prdolku, tak asi spis ta sekce, a pokud by vse bylo ok, tak 22.11 uz budeme doma 😉

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka pokud ta sekce bude 18.11 tak ja mam TP za 23 dni

hanndy
25. říj 2013

@mariiianka no tak to me mate pravé vzbudit...jezis já musim jít pustit Denouska a taky se najíst,aby se mi ta princezna taky ozvala 😅

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 to budu stejně na tom jako ty,stále zalezlá 😀 ,takže super mateřská 😅 .O víkendu musím doklidit zahradu,kytky uklidit a aspoň někde už budu mít klid.No to je teda šílený že to takhle lidi prodají co,taky mi byl nabídnut kočár jen tak na zahradu,ale kašlu na to.Máme docela málo místa,tak bych ho neměla kam dát.Jinak nový jsem si nechala doma,akorát jsem ho ještě uklidila,aby se mi nezaprášil 😅 .Ale to jsi dobrá,že ty už ho máš připravený se vším všudy,tak jen ta Viktorka ještě chybí 😉

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 tý brďo,to je mazec co,když to takhle napíšeš 23 DNÍ 😀

slaboska
25. říj 2013

@renca1978 oni tu ostylku maji asi jen v te tmave ☹ porod 18.11 a Vyki bude mit narozky na muj svatek,tak na mě aspon nikdy nezapomeneš 😉

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy klepali jsme ti na monitor,ale s tebou to ani nehlo 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka a na velkym utz už si byla?prosím te a pak te předaji do prodnice nebo co?ja ted teprve začnu chodit po 14dnech an utz a monitor

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 no kéž by jsi měla pravdu,vůbec bych se nezlobila porodit dřív 😉 ,jenže já myslím,že při našem štěstí to jistí štědrý den 😀 .No necháme to osudu,nic jinýho mi stejně nezbývá.Ale že už se těším,to jako fakt jooooo 😵 😵 😵

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka jdu zkusit vyprat co pujde, a zbytek vemu kartacem................

renca1978
25. říj 2013

@slaboska Na tebe se prece neda zapomenoout 🙂 😉 😎