IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
28. bře 2013

@mariiianka neboj určite jich nekolik zustane

mica21
28. bře 2013

@mariiianka Ahoj, gratuluji. Mě jich z pěti oplodněných zůstalo čtyři. Takže z devíti to bude určo pěkná úroda 🙂

mariiianka
28. bře 2013

@mica21 děkuju a uvidíme.Tak teď hlavně,aby mi to do zítra hezky uteklo 😀

hanndy
28. bře 2013

krasna urodicka z 9 tam urcite jeden spravnej bude spis si me vydesila s tema Ketama,to pro me jako nervacka nejni dobry 😀 😀

hanndy
28. bře 2013

pred chvilkou mi volala sestra ze mam prijet v sobotu na 12hod.tak si jeste rano zavolam jestli se rozmrazili a vzhuru do boje

sakalmilion
28. bře 2013

@hanndy určitě jo a v sobotu ti tam dají mimi.... 😉 já jdu zítra na OPu,tak jsem zvědavá 🙂

slaboska
28. bře 2013

no konečně se to tady trochu hybe 🙂 už at mate miminka u sebe a mužeme se společně těšit ze 2// 😉

slaboska
28. bře 2013

@mariiianka neboj to bude v klidku.my na tom byli hu.měli jsme 38,z toho 13 oplodněno,2 zavedeny a zbytek špatny 😠 pry když jich je tolik tak nejsou tak kvalitni,takže bud rada,že jch mate tak malo,to budou ty prave 🙂

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 z kontroly bude uplně unešena,uvidiš.až tam uvidiš to srdiko,tak ti kapne i slza 😀

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 na zitra jsem ti poslala sdičko,tak at Ti pinese štestičko.

mariiianka
28. bře 2013

@slaboska no snad jo.Teď jsou to snad větší nervy,jak před stimulací 😅
@sakalmilion tak držím palečky na zítra 😉

slaboska
28. bře 2013

@mariiianka a počkej ty nervy před testem,to je taky dobre psycho,ale da se to zvladnout,ono vlastně na vyběr nemaš 😀

hanndy
28. bře 2013

@sakalmilion ty to to leti ted uz se taky nak zacinam ztracet kdo je v jake fazi,vcera nas tu bylo min 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne at jsou kvalitni vajuska a ty jses po opu v poradku a nic te neboli 🙂 🙂

mariiianka
28. bře 2013

@slaboska bude se to muset dát zvládnout 😀
@hanndy taky se tom tady začínám ztrácet 😅 ,chtělo by to nějakou tabulku

ak24
28. bře 2013

ahoj jak se mate,,tak mito nedalo a dnes je 6 den,,a udělala jsem si test,,a jsou tam ,,teda ta jedna je strasně slaba ale je tam

sakalmilion
28. bře 2013

@hanndy děkuju....určitě to bude v pohodě.. 😀

sakalmilion
28. bře 2013

@mariiianka děkuju za palečky 😉

hanndy
28. bře 2013

@ak24 hrozne rada bych tu hazela gratulace,ale 6 den je brzo,muze to byt jeste pregnil,ale moc ti to preju zkus az v nedeli kdyz bude silit je to mimco 🙂

mariiianka
28. bře 2013

@ak24 tak to super,tady to bude za chvilku samá těhulka
@sakalmilion není vůbec zač 😉

hanndy
28. bře 2013

@ak24 kecam chtela jsem napsat sobotu 😀

ak24
28. bře 2013

@hanndy jo ja jsem sito taky řikala žejeto brzo,,ale i moji sestře to ukazalo +6 den slabě,,,a udělam si v sobotu jistě,,

slaboska
28. bře 2013

@ak24 tak ono zaleži hodně na tom kdy sis ho pichala,jestli před opu tak by to snad mělo byt ok,pokud později tak bych počkala,ale bude to dobre,uvidiš

ak24
28. bře 2013

@slaboska tet tomu nejak nerozumim

slaboska
28. bře 2013

@ak24 tak pokud sis pregnyl pichala před opu,tak by ten duch na testu mohl znamenat těhu,ale nektere holky(nechci kecat kecat)pichaji po Et a to by bylo na duchatěhu brzy.už jsem to napsala srozumitekně?snažil a jsem se 🙂

mica21
28. bře 2013

@hanndy Ahoj. taky už se tu neorientuju..je tu někdo technicky zdatný na nějakou tu tabulku?

ak24
28. bře 2013

@slaboska jojo chapu no šak uvidim v sobotu a budu doufat že budou oba v pořadku a chytnou se obě,

slaboska
28. bře 2013

@ak24 ted zase nevim ja jak to mysliš,chytnou 2 miminka nebo ukažou // 🙂 😉

ak24
28. bře 2013

@slaboska obě miminka a taky 2 čarky

slaboska
28. bře 2013

@ak24 tak ti držim pěstičky at ti to vyjde.my si nechali zavest take 2 a čekame 1,teda děkujeme za něho,ale ja dvojčatka chtěla 🙂

ak24
28. bře 2013

@slaboska je tak tomi je lito ale aspon maš 1,,to ja doufam že aspon jedno budu mit,,mužu se zeptat kdy ses dozvědělas že je tam jen 1,,jako v kterem tydnu,,