IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
31. říj 2013

@hanndy no to mě chytli zase kyčle,tak to byla zase noc 😒

hanndy
31. říj 2013

Ajaj taky už jsem mela tu cest a hnus teda..ale muzu ti říct ze ted je mi uplne úžasné,nic me neboli,mala je jak zivelka tak jsem spokojena 😀 včera jsme s Petrem říkali ze jsem se nak nafoukla a když si vemu ze je tam ty vody minimum,tak nevim jak bych vypadala kdyby ji tam bylo normálně.. 😅

mariiianka
31. říj 2013

@hanndy je to šílený,přes den v pohodě a v noci nevím jak lehnout 😠 .Nejradši bych listopad přeskočila a mohl by být už prosinec 😅

hanndy
31. říj 2013

@mariiianka nikam neskakej,tak. Zkus odpočívat třeba to bude lepší

mariiianka
31. říj 2013

@hanndy to já odpočívám stále,udělám jen to nejnutnější.No ono se toho ani moc dělat nedá.protože pak pěkně funím 😀 .Hold to musím vydržet

slaboska
31. říj 2013

dobre rano taky jsme zde 😀
@hanndy teda vy pěkně rostete ,Vaness měla v 22tt 490 😉

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 ahojky,sluši Ti to s mimčem,tak sis to nacvičila a za chvili na čisto 🙂 a s tim kojenim,mě už to tak nebavi ☹ kdyby to pro ty mimč nebylo tak dobry,tak davam nutrilon 😉 do města mužu max.na 3 hodky,protože pak je čas jidla 😉 ale do konce 6 měsice to dam,pokud teda jěště mliko bude.

mariiianka
31. říj 2013

@slaboska dobré,to je dobře,že už jste se vyspinkali 😉

slaboska
31. říj 2013

@mariiianka dnes Vaness byla hodnoučka o pul 6 šlajěště spinkat,tak ja se taky rychle zavrtala do peřin a vstaly jsme až o pul 8. 🙂

mariiianka
31. říj 2013

@slaboska no vidíš a ty furt jak někdy zlobí,takový hodňoučký miminko 😀 .Ale správně,využít se to musí,když spí dcerunka,tak maminka to musí taky dospat 😉 🙂 🙂

hanndy
31. říj 2013

@slaboska vid já taky říkám ze budu rodit obrika,ale uklidnuju se tím ze je to orientační a jsme o den starší takže včera jsme byli 23 TT..holky 15.11 jdu na cukr 😝

hanndy
31. říj 2013

@slaboska tak jsem koukla na tabulky a ,máme ještě rezervu váha je do 582 g 😅 😅

renca1978
31. říj 2013

@slaboska cauky,6 měsíců je ideální kojit,víc nechci.....a tak zkus prodloužit ty intervaly,neslo by to?nebo si o to jídlo malá sama řekne po 3 hodinach?si představ ze my v noci zase nespali pro změnu se opět ozvaly ty křeče v žaludku,Takze asi budu dneska zase o čaji,jsem i brečela jak moc jsem se bála o malou

slaboska
31. říj 2013

@mariiianka jak řikaš,včera jsem byla uplně ko jak mala vstavala v 5 rano tak jsem si šla lehnout a hlidal tata a vzbudil mě až na kojeni 😉
@hanndy tak to je super,to mužete jěště přibrat 🙂

hanndy
31. říj 2013

@slaboska 😀 😀 jja si stejné myslím ze u me nevydrží do termínu,tak uvidíme ...
@renca1978 chudacku,tak at je dneska lip

renca1978
31. říj 2013

@hanndy cauky ono teď už je to zase lepší,jsem zvědavá čím si jeste budu muset projít než se malá narodí,co ty?jak je?

renca1978
31. říj 2013

@hanndy ty váhy dle Uz jsou dost nepresne.znama co teď rodila o měsíc dříve jak jsem tady psala tak den před tím porodem ji změřili miminko na 2400g,a malý mel 3000g

hanndy
31. říj 2013

@renca1978 ja vim ze to nejni přesný,ale jsem rada ze se ji tam dari...Reni me je krásné,takhle skvěle mi ještě nebylo od začátku tehu fakt.. 😅 nic bozenky jedu do ty roboty musim je trochu pozlobit... 😀 pa

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 ahojky,neplakej mala je v pořadku.ja vim ten posledni měsic je peklo ☹ ja ji nikdy nebudim na jidlo,čekam až se vzbudi sama a ne jak řikali v porodnici budit a krmit co 3 hodky.max.vydrži 4 hodky bez jidla,akorat po očkovani spala 6 hodin a jen se najedla a spinkala dal.ach jo v ponděli očkovani a už tedka mi ji je lito ☹
@hanndy ta vaha ma odchylku 0,5kg,tak je v praci pzlob a at tě nějakou dobu v praci nečekaji 😉

slaboska
31. říj 2013

hoky ta prvni to Vam ukazuji jak už pěkně drži hlavičkua ta 2,aby jste viděli jak je hrozně dlouha,jak už vyrostla 🙂

renca1978
31. říj 2013

@slaboska Teeeeda ta je roztomiloucka...............a fakt je dlouha 🙂 mazec jak ty mimca rychle rostou

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 ona je sice drobna,ale dlouha.snad nebude po Romcovi jinak se ani nevda 🙂 jako fakt vidiš jak to leti.2 měsce a takhle vyrostla.už se těšim až budeš ukazovat ty fotky a holky tě budou nasledovat 😉

renca1978
31. říj 2013

@slaboska je to az neuveritelne.............pamatuju si, jak si psala z porodnice, jakoby to bylo vcera 🙂

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 no to už je v 9tt a od včera už beru antikoncepci,aby Vaness neměla sourozence 😉

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka ty kycle jsou taky hns fialovej, nastesti mne vcera dali pokoj...............tak se motna muzu tesit na ne dnes.se s tim zaludkem mozna prostridaji 🙂

renca1978
31. říj 2013

@slaboska fakt sis nasadila prasky?ja prave vubec nevim.............chci za rok otehotnet, po sekci stejne driv nedoporucujou, a mam obavy bud ze to zase nepujde, ze bude nasledovat dalsi ivf, nebo ze to bez prasku pujde samo az moc brzy...................babo rad 😀

renca1978
31. říj 2013

@slaboska tak jsem nastvana.............shanim na netu pudr od Clinique a oni uz ho asi zase nevyrabi..............mne trefi..............pokazde kdyz si neco oblibim, tak to prestanou vyrabet..................

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 tady to jsem přesně řešila taky,ale ja mam hroznej strach,že bych třeba otěhotněla hnedka a to by mě ranilo.a navic jsem ve fazi,že jsem rozhodla,že Vaness bude jedinaček 😉
jo to znam,ja si takhle oblibila tužku na oči a pak ji přestali vyrabět a do tedka jsem žadnou takovou dobrou nenašla 😠

renca1978
31. říj 2013

@slaboska vazne chces jenom jedno mimco?tak uvidis, treba za 5 let si to rozmyslis a zmenis nazor...........

mariiianka
31. říj 2013

@slaboska to je andílek slaďoučký 😵