IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 hele když jsme se vrátili z toho víkendu,tak to bylo vše super,spala jsem jak miminko a dneska v noci to zase začalo,já se tam snad budu muset vrátit 😅 .Ty chudáku taky pěkně zkoušíš co,ach jo,už aby jsme tohle období měli za sebou a užívali si to nejkrásnější s malýma

slaboska
31. říj 2013

@renca1978 fakt zatim jsem tak rozhodla,Vaness nepatři mezi nejhodnějši děti.třeba tedka už zase hodku řve ☹ je najezena,přebalena a břiško ji neboli a nevim co s ni,tak se pujdeme oblict a vyrazime ven.a to jsou situace kdy si řikam,že 1 stači 😉
@mariiianka ja ti řikam zdani klame 😀
holky pro tedka se loučim ja musim s Vaness ven,v kočarku aspon usne.

renca1978
31. říj 2013

@slaboska to chapu.........tak paaaaaaaaaaaaaa

mariiianka
31. říj 2013

@slaboska tak mě vem taky,já taky usnu raz dva a budu ta nejhodnější 😀 😀 😀

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka uz aby to byllo.............chudak Pepa, rano vstaval do prace a vubec se nevyspal, jak jsem vedle nej hekala..............myslim, ze vydrzim dosti bolesti, ale toto se nedalo............to byly sileny krece, ted si uplne citila, jak to na tebe jde, a zaclo to jakoby v zaludku a pak se to rozlilo do celeho bricha................nechapu co to je.................

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka ale ty se nevejdes do kocarku 😀

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 broučku 18 DNÍ musíš ještě vydržet a budeš mít malou u sebe 😉 a pak už bude jen a jen dobře

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 já bych se tam srovnala 😀 😀 😀

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka nezapomeň ze Romca má X lander🙂

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 tak pak jedině nějaký osmipérák 😀 .Dobře,vzdávám to,zase z toho nic nebude 😀 😀 😀

mariiianka
31. říj 2013

@mariiianka jestli pak ti to už dochází,že Viktorka už bude brzy na světě 🙂

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 Reni jestli pak ti to dochází,že Viktorka už bude brzy na světě 🙂

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka Marusko vubec ne......................

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka po pravde ani si to vubec nedokazu predstavit..............

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 neboj do toho se vžiješ 😉 .My tetky budeme stále na drátě,tak ti pomůžeme 🙂 .No abych ti řekla pravdu,tak mě to taky stále ještě nějak nedochází,že za pár týdnů tady budeme mít miničlena 😀 a budu na tom stejně jako ty,vše nové po tolika letech 😅

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka jak rikam od zacatku.............porad tomu nemuzu uverit................

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka ani si nedokazu predstavit co ji reknu az ji uvidim poprve................. 🙂

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 no což o to,já tomu nevěřila na začátku,pak se to zklidnilo,když mi dali průkazku a teď zase jako že to je tak blízko a budeme tu mít křiklouna 😀 .Ale važme si toho a užívejme,protože ty děti tááák strašně rychle rostou,než se nadějeme půjdou do školy 😅

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 nebudeš mít slov,ale ten pocit nekonečnýho štěstí,ten bude trvat 🙂

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka se nadarmo nerika, ze na detech vidis, jak starnes...................a mne bude v lete uz 36, ach joooo

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka si ji reknu, ze jsem jeji maminka a ze jsme na ni dlouho cekali 🙂

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 Reni my nestárneme,to jen naše děti 😅 a na věk nehleď,každýmu je tolik na kolik se cítí a ty na ten věk rozhodně nevypadáš 😉 .Mě taky bude na jaře 34.A Viktorku přivítáš hezky na ten svět 😉 😵 😵

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka hlavne at jsou ty nase miminka zdrave

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 přesně tak,o nic víc nám ani nejde.Hele přišli ti ty plenkový kalhotky,mě jako došlo,že já žádný ještě nepořídila 😅 ,tak to musím napravit

renca1978
31. říj 2013

@mariiianka prisli a dala jsem ji kamosce................spatne jsem je objednala, tohle byl typ AIO, ne abdukcni...............doslo mi to uz pote co jsem je objednala, kamoska latkuje, ji se hodi................ja potrebuji marwell...........ale nebudu je porizovat, pockam na verdikt ortopeda

mariiianka
31. říj 2013

@renca1978 aha,já kouknu po nějakých až se někam rozjedu.Jinak už bych měla pomalu přemýšlet o tý tašce do porodnice,pořád si říkám času dost 😅 ,tak aby mě to nakonec nepřekvapilo.Ještě musím kouknout asi po dvou nočních košilkách,když mě už to tááák nebaví.Jsem docela ráda,že jsem sehnala vše za včasu

hanndy
31. říj 2013

Buchty už jsem doma,ted jsem se pekne napapla koupila jsem si ciinsky nudle mnam.. 😅 a zase jseeem hresila v Tescu já do tech obchodaku nemůžu lézt normálně 😅 😅 😀 Marusko tak ty by jsi se chtěla povozit v kočárku jo 😀

mariiianka
31. říj 2013

@hanndy a co jsi nakoupila hezkého,doufám,že se nám pochlubíš 😉

hanndy
31. říj 2013

Overalek na spinkani,pak ponozticky ,body osusky ,vše ve sleve ale stejne jsem tam 500, - nechala to budeme zase pochvaleny 😅 😀

slaboska
31. říj 2013

@mariiianka jak piše Renča ja mamx-lander tam by ses nesmotala,ale ja si pujčim od sousedu karku a povozim Tě v tom 😀
@renca1978 ja když malou uviděla tak jsem se nevzmohla ani na slovo,jen mi začali tect slzy a hladila jse ji a Romca starej tvrdak 🙂 taky slzel,ikdyž pak tvrdil,že ne,jsem mu řikala,že jsem ho viděla 😉