IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
1. lis 2013

@renca1978 jééé a šneka bych si taky dala,mňam 🙂

hanndy
1. lis 2013

@mariiianka globule příprava na mimi 😅

mariiianka
1. lis 2013

@slaboska neříkej,že se nebude vejít do kočáru 😕 .Tak hlavně aby byl sníh na ty boby 😅

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy ani mi je nepřipomínej,však mi Pepan taky dneska řekl,že ho aspoň nebudu prudit 😠 ,nějak nám zlenivěl chlapec za tu dobu 😀

hanndy
1. lis 2013

To si dovolil hodne chlapec ... 😅 😅

renca1978
1. lis 2013

@mariiianka tak mas trenink z utrogestanu, par globuli te prece nerozhazi 🙂 ja si naopak myslim, ze to mas z ty vany...............v tehu bys mela preferovat spise sprchu............ja nebyla ve vane ani nepamatuju 😀

renca1978
1. lis 2013

@hanndy dort urco ztuhne 😉 mam rada ty nepeceny dortiky 🙂

renca1978
1. lis 2013

Holky zitra zacinam 37tt, to je ficak.................to snad ani neni mozny...................

renca1978
1. lis 2013

Uz jsem dovarila asi pred 3 hodinama a jeste porad se nemam k tomu, abych tu kuchyn uklidila...........Hani nechces prijet??? 😀 😀 😀

mariiianka
1. lis 2013

@hanndy to ti teda povím že až moc,drzoun 😀 😀 😀

mariiianka
1. lis 2013

@renca1978 celých 8 dní,a co to je utrouš 😀 ???To už ani neznám 😀 😀 😀 😀 😀 .No já nevím,to bych to musela mít asi furt,ale to je už teď jedno,hlavně že se to srovná a bude zase fajn.No však já už taky asi jen tu sprchu,se z tý vany těžko dostávám 😀 😀 😀

hanndy
1. lis 2013

@renca1978 já jsem ten curbes douklizela ted a už toho mám plny kecky 😖 ale na ty snecky kliidne prijedu..

renca1978
1. lis 2013

@hanndy uz mam uklizeno............tak prijed na ty sneky 😉

hanndy
2. lis 2013

Dobré rano kočky,tak jak jste se dneska vyspinkaly? Přeji krásný víkend

renca1978
2. lis 2013

@hanndy Ahoj Hani.............dneska to bylo super, na toalete jsem byla jenom 2x............spala jsem skvele............konecne!!!u nas asi zacne kazdou chvili prset, jdeme s Pepcou vypit na terasu caj, a trosku poklidit kolem baracku.............a uz jsem stihla prochazku s Barnickem, preji krasnou pohodovou sobotu 🙂 🙂 🙂

slaboska
2. lis 2013

dobre rano spiš poledne 😉 u nas uklizeno,uvařeno ted jen odpočivat
@renca1978 Reni 37tt ty jo to maš za par,to už Viky 1 nohou je mezi nami 😉
@hanndy Hani uplně jsi mě odhadla libila se mi barva 😉 a musim Tě opravit.nejmenši kočarek je pro panenky a pak je až x-lander 😀
JInak přeji pěkny vikend

renca1978
2. lis 2013

@slaboska Ahojky.............jojo, nemuzu tomu porad uverit, jsem zvedava v utery na poradnu, jak se nakonec domluvime........... 🙂 pamatuju si, jak si ty mela 10 tydnu do porodu...........a ted uz jsem na rade ja...................to to leti..............az se Vikinka narodi, nechci aby to tak ubihalo, chci si ji vychutnavat kazdou minutku 🙂 i kdyz bude rvat 😀 😀 😀 Romi cim mazes malou po koupani???a mejes jenom vodou nebo pouzivas nejakej gelik???ja mam toho hodne a tak krasne to voni.............snad nebude na nic alergicka............kamoska meje jen vodou a maze slunecnicovej olej, co je ciste na mimca.............ale to nevoni............................. 😠 😠 😠 Kdyz my jsme byly mimca tak se normalne pouzivali mejdla a nic nam nebylo, vid???

hanndy
2. lis 2013

@renca1978 tak to je paráda,my jsme vstavali v pul 7 máme tu výlov,tak snidanka a Macík valil lovit..

hanndy
2. lis 2013

@slaboska no me je to uplne jasný ze barva vyhrála 😅 ale s tím kočárkem na panenky mas pravdu az pak je x-lander 😀 😀

slaboska
2. lis 2013

@renca1978 ja použivam normalně gelik,mam vše od sebamed a olejiček krasně vonavy mam od Dr.napsany.ja si myslim,e mala bude ok,už jsem ji zkoušela prat věci v našem praškua avivaži a žadna vyražka nenaskočila takže i v tomhle to myslim bude ok 🙂 ...no ja myslim,že se domluviš na sekci na 18.11.na muj svatek přeci 😉 ikdyž Vaness řve pořad je to ma princeznička.

renca1978
2. lis 2013

@slaboska fakt uz si zkousela i normalni prasek?tak to je bomba, jste sikulky...............jojo, uz nejak s tim 18 pocitame 😉 Doufam, ze nase mala nebude na nic alergicka a ze bude pohodicka............. 🙂

slaboska
2. lis 2013

@renca1978 jojo už dospělacky Ariel 😉 neboj Viky taky nebude alergicka,mame tady všichni silny děti 🙂

renca1978
3. lis 2013

Dobre ráno ženy🙂přeji krásnou neděli...

hanndy
3. lis 2013

@renca1978 ahojky tobě též,ale u nás ma do krásy daleko

slaboska
3. lis 2013

dobre rano taky přeji pěknou neděli,ale jak piše Hanča do krasy ma daleko ☹

mariiianka
3. lis 2013

taky přeju hezkou neděli,dneska teda se budeme držet asi jen u kamen 😅

mariiianka
4. lis 2013

přeji všem hezké pondělí 🙂 .Tak jak se všichni máte po víkendu.My jsme včerejší den tak nějak prolenošili,co taky jiného v takovém počasí

slaboska
4. lis 2013

dobre rano
jojo Myjsme taky lenošili,počasi byl hnus.

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska snad dneska bude líp,musí protože mám spoustu prádla na praní 😅

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka u nas teda zatim neprši a snad to vydrži,ja mam vše vyprave v sobotu jsem prala 4 pračky,ale nevim kdo to vyžehli 🙂 dneska v 10 hod jedu s Vaness na očkovani tak už tedka mi ji je lito,že zase bude plakat ☹