IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no u nás se ty vánoce už zrušili,teda akorát Adéle vždycky něco koupí,ale to už je jejich problém,já už jsem to vzdala,akorát ty narozky a svátky a to už jsem chtěla kolikrát rezignovat,ale vždycky přijedou a dovezou něco,no a ty jim pak nedej nic,Tohle mě už štve,nevím jak jim to říct jinak aby to konečně pochopili.No nic musím jít trochu poklidit a vytřít,odpolko mám návštěvu

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka no prave,je to na prd a kor když je familie velká,jen jdi já už mám skříňku taky srovnanou a kupodivu jsem nic nevyhodila 😅

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy já tady taky pobíhám,ale neboj stíhám vše 😅 .Jééé,ty seš jak já když něco přerovnávám,co kdyby se to ještě někdy hodilo 😀 😀 😀

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka ty jsi holka sikovna prosté no...tak nikdy nevis co se sikne 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy tady vytírám a už jsem z toho celá znavená 😅 ,přebrala jsem boty na uklizení a teď abych našla taky nějaký zimní 😀 .Já si to taky takhle říkám,že se to určitě bude ještě někdy hodit 😀 😀 😀

slaboska
6. lis 2013

kdo si hraje nezlobi 😎

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska tak jak jsi dopadla?To je poklad zlaťoučký 😵

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka jo dobře,snižili mi leky a za 3 měsice dalši kontrola tak doufam,že vše bude ok a dostanu se na puvodni davku,pul prašku každy rano.

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska no tak to je hezký že se to takhle lepší 😉

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka takm ja s tim nějak počitala oni to vždy v těhu navyšeji,protože mi to bere mimi 🙂 pak už chci mit od Dr.pokoj 😀

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska jasný,dr.bylo až až co 😉 .No já mam uklizenoa můžu teď akorát sebou někde fláknout 😅 ,jsem nějaká zmožená

slaboska
6. lis 2013

tohle byla puvodně hračka Vaness a podivej jak se oni ti naši vlčaci o to perou 🙂

slaboska
6. lis 2013

a ty se šetři at neporodiš dřiv jak Renča 🙂

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska jééé já myslela že máte jen jednoho 🙂 ,asi se jim dost dobře zalíbila 😅 .A neboj to snad nehrozí,že bych porodila dřív než kdokoli jiný tady,na mě se bude zase čekat jako vždy 😀

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka ne mame 2 😀 to je tatka se synem,jak jsem nemohla dlouho otěhotnět tak mi Romča dovolil vzit šteně a ja za 2 měsice byla těhu.ale co domeček je velky tak se sem vlezem,však počkej jak je za chvili Vaness prožene 🙂 nemužeš vědět začneš rodit ani neviš jak rychle 😉

hanndy
6. lis 2013

@slaboska ta je dlouhá bože,nebo to děla jen ta fotka 😅 jo vlcaci 😀 😀

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka ty chceš přenášet do brezna nebo co?

slaboska
6. lis 2013

@hanndy 58cm je 58cm 😀

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska já myslím,že takových malých by se vám tak vešlo klidně deset 😀 ,to my jsme na tom hůř s našema medvědama 😀 😀 .Tak už jdu radši balit tašku 😉 😀 😀 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy 😀 😀 😀 já vždycky byla tady ve všem poslední,tak kdo ví 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka jaky mate medvědy?radši zabal nikdy neviš kdy to přijde. 😉 at Ti to tam nemusime s Hanou a Renčou dovest 😀

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska dvě vlčandy a jednu moskevačku.Tak nebalím!!!!!!Počkám teda až přijedete 😀

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka no vidíš tak ted jsem vyhrála poslední místo já 😀

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka pěknej zvěřinec 🙂 ok tak jak porodiš tak my s holkama dojedeme a tašku Ti předame osobně 🙂

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka bože takovejch psu,me štaci ten nás labradorskej trouba,ten vydá taky za 3 😅

slaboska
6. lis 2013

@hanndy pamatuj si jedno-zavěr patři mistrum 😉

mariiianka
6. lis 2013
mariiianka
6. lis 2013

@slaboska
@hanndy velký pozemek,tak musíme mít pořádný hlídači 😀 ..............jenže oni jsou spíš mazlící 😀 😀 😀

slaboska
6. lis 2013

ty brdo ten posledni je luxusni,uplně na ponunani 😀

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska to jsem našla fotky z loňska.Pepa má doma pěkný babinec 😀 😀 😀 ,ani nevíš jak je rád,že bude mít snad toho chlapečka 😀 😀 😀