IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
8. lis 2013

@renca1978 čauky,to už tě Romča vzbudila 😀

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska to je blbý co 😀 ,já myslím,že to stihneš s odpoledním spánkem 😉 🙂 🙂

renca1978
8. lis 2013

Teeeeda....ja ze to házím na psa🙂to je dobry.....holky já jsem na Md od 20.10,přišli mi jenom peníze za Pn,ale MD nic.vyplaci mne OSSZ Trojská,P8 a včera jsem tam volala a nedovolala se,bez šance.mrknu dnes na internetu na účet a když tak znova zavolám.pry to má chodit 1 týden v mesici

renca1978
8. lis 2013

@mariiianka Romca????ta nenapíše sms jak je rok dlouhej 😀

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka no uvidim jestli to stihnu odpol.,ale dnes je u nas krasně tak za chvili vyjedu do toho obchodu a pak vezmu malou do kočarku a pujdeme na prochazku.
@renca1978 fakt to chodi 4 v měsici,ale tenhle měsic jsem to na učtě měla 6 😠 ale měla 🙂 no promin,ja Ti klidně budu posilat sms vždy když budeme kojit,aby si věděla jak se mame 🙂

mariiianka
8. lis 2013

@renca1978 takhle na tebe kašle 😅 ?No tak to jsem zvědavá jestli já se teda dočkám v prosinci 😒

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska jo taky půjdu něco dělat ven,prý má být poslední den krásný,tak toho musím ještě trochu využít

renca1978
8. lis 2013

@slaboska já na tebe mam maila vid?ti pak poslu Viky na mail,porad mi nejdou ty mms

hanndy
8. lis 2013

Teda ženy to je jak hon na čarodějnice vid Reni.. 😀 já vám taky přeji krásný ranko..dneska se proste krasne spinkalo ,ale už jsem i napapla 😝

renca1978
8. lis 2013

@hanndy vid?si bez nás ani neuprdnou 😀

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka no od zitřka ma byt hnusně a ochladit se,vubec se na to netěšim 😠 ja bych radši pořad leto 🙂
@hanndy nazyvej si to jak chceš,ale holky naučte se že tady se začina mezi 7-7.30 😀
@renca1978 jo pošly kouknu rada.a hned Ti řeknu na koho je podobna 😀

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy
@renca1978 holky klid,tím pádem jsem i já ve skluzu,když Romča tady začíná do půl osmý 😀

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska mě snad nevadí ani že se ochladí,ale ty uplakaný dny 😠

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka hlavně když prši tak nejde nic dělat,sedět doma a koukat na tv 😠 a zrovna prši o vikendu když mame tatku doma,no budeme muset něco vymyslet.tak si taky přivstaneš,aby si to do pul8 stihla 😀

hanndy
8. lis 2013

@renca1978 asi ne herecky 😀
@slaboska teda ze ti nejni gamba počkej az te tady budeme nahanet my.. Holky včera jsme probirali s mackem co je třeba vše koupit pro malou a když jsem mu to vypsala a spocitala ,tak jsem jen slyšela to si děláš prdel....

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska to já vstávám v sedm,ale než se mi rozlepí očička, to chvíli trvá 😀 😀 😀 .A zítra je sobota,tak budu dělat Růženku jááá 😝 😀 😀 😀

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka dík jsi zlaticko,ted jsis to u matky ale rozhazela

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka Maruško nezlob napiši Ti do deničku Ačko 🙂
holky tak ja se pro tedka loučim jdu nakupovat.

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy to víš chlapy nemají představu co je potřeba a kolik co stojí,kdych to měla vypsat já doma a sčítnout to,tak Pepína klepne 😀

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy já to přežiju 😀

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska dobrá a taky jedno na neděli prosím 😀

slaboska
8. lis 2013

@hanndy než porodite tak vam to odpustim,pak tu budete strašit jak ja 😀

hanndy
8. lis 2013

@slaboska jen utikej a něco dobrého nám kup 😅

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka fakt nemaji představu,ale já ty očka taky valila 😕 ale dohodli jsme se ze další víkend to vše pokoupime a obj.kočárek,pac pak jsou vánoce a zacne to utíkat a když to vidím u vas jak už vas nic nebaví,tak to chci mit z krku 😅 😅 holky mate chuvicky? Já po nakych koukam,ale nerada bych nakou sitku

renca1978
8. lis 2013

@slaboska no prece na mne 😀

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy to víš na dětech se nejlíp vydělává 😖 .a jaký že jste nakonec vybrali kočárek?Co ti budeme povídat ten poslední měsíc tě fakt nic nebaví,takže nakupuj,z útulňuj,dokud se ti chce,abych ti pravdu řekla,těším se až bude 24.12.,protože mě ani ty vánoční dárky nějak nebaví.........teda doufám,že už budeme ve čtyřech a doma 😅 .Já chůvičky teda nemám a ani pořizovat nebudu

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka jo jsou to zmetci,děti a tehotny nej obchod....to my chuvice pořídit musíme jak máme patro..Marusko budeme kupovat to Jedo na tom jsme se shodli na100% akorad v ty barvě porad tapeme ...no pravé pak bude pečení vánoční úklid atd.a jestli budu mít porad malo ty vody,tak kdovi kdy bouchnu..

hanndy
8. lis 2013

Bože tam je fakt tak krásné,úplný jaro

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy a jooo,jedo,už si vzpomínám 😅 ,to víš to je tím těhotenstvím 😀 .My patro nemáme,takže to neřeším,já myslím že spoustu věcí budu mít zbytečných 😅 ,za Adélky jsem nikdy nic takovýho taky neměla a přežila to 😀 ,ale to neva,stejně tím dělám radost jen sobě 😀 😀 😀 .No já někdy příští týden chci objednat akorát tu kolíbku a tím končím.Vánoční úklid přehánět teda fakt nebudu,uklizím tak nějak pořád ,něco málo napeču,akorát mě ničí ty dárky.

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka jo tehu demence to znám 😀 😀 my jsme včera říkali ze první dítko je investice na druhy už bude vse pořízeny -ted otázka jestli naky druhy bude,protože do Ivf už nás nikdo nedostane..je já se te chtěla akorad zeptat co ta kolibka,tak nakonec bude