IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy jasně že jí koupím,jen čekám na nějakou financi na účtě 😅 .Asi je to zbytečný,ale potřebuji něco do obýváku,tak snad v tom mrňous aspoň do půl roku vydrží,nechci tam žádnou postýlku.ale to víš že bude ještě druhý 😉

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka je ty se mas,já mám od penizku ted utrum ,banka mi neposlala novou kartu 😠 tak na ne musim v pondělí dojet...já budu mít v obyvaku normální postylku,bud muzu mit od svagrice tu malou,nebo koupit novou,tak nevim no..

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy mam se ale jen na chvíli,ono jich moc není a rychle se rozkutálí 😒 .Tak já teď letím chvíli ven,ale odpo jsem zase tu 😉

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka jen jdi já půjdu taky něco posuzovat a v pul 2 jedu na drb..

mariiianka
8. lis 2013

holky objednala jsem Adě ze sekáče vestičku a je boží,taky by se mi taková líbila 🙂

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka ten kozich je bozi v tom bude teplicko..

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy tak jsem ostříhala pár kytek a jsem zničená,já jsem fakt nemožná 😒 .Já jí ho hlavně objednala kvůli vánoční besídce,mají mít staročeské vánoce v kostele,tak ještě musím sehnat beranici a palčáky 😅 .Je fakticky jak nová,jukni tady na ty stránky http://www.sedmenebe-babyshop.cz/HomepageBazar....

renca1978
8. lis 2013

tak holky prisla mi MD za 12 dni

mariiianka
8. lis 2013

@renca1978 tak budu doufat,že mě taky dorazí za včasu

renca1978
8. lis 2013

@mariiianka Ono by ro melo opravdu chodit prvni tejden v mesici

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka jak nemožná prosimte,prosím te malej prosté chce aby jsi odpocivala no,hele a co to jméno já nevim jestli už jsi naky psala nebo ne...

hanndy
8. lis 2013

@renca1978 no vidíš a je to vata?

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy jenže mě už odpočívat nebaví,tak pořád vymýšlím kde co a pak stejně zjistím,že mě to nejde 😀 ,tak pak si vyber.No nakonec jsme se shodli na Lukáškovi,tak snad se to už nezmění

mariiianka
8. lis 2013

holky jaký si budete dávat pojištění pro dětičky?

renca1978
8. lis 2013

@hanndy no, je to o cca 5000,-Kc vic nez PN

renca1978
8. lis 2013

@mariiianka o tom jsem jeste vubec nepremyslela

mariiianka
8. lis 2013

@renca1978 my máme u Adi od kooperativy,tak to dám asi zase,aby měli stejný

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka o tom jsem taky ještě nepremyslela..

hanndy
8. lis 2013

@renca1978 tak to je dobrý ne 5 tis.víc lepší než drátem do oka..

renca1978
8. lis 2013

@hanndy jojo, ale stejne je to na h............zaplatim hypoteku a zbyde mi 00 prd 😠 😠 😠 😠

mariiianka
8. lis 2013

@renca1978
@hanndy to já jen tak přemýšlím,no jo je mi dlouhá chvíle 😀

hanndy
8. lis 2013

@renca1978 to jsme na tom stejné,ale přece jen z mateřský už to bude lepší,budu moct nakoupit za svy tohle odkázáni na Petra je strasny

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka a vis co já si vymyslela na tu moji nudu? Tady na konikovi jsem našla výtvory z filmu,tak jsem včera obj.v pondělí koupim nitě, bavlnky,lepidlo a budu tvořit..

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy no já teď hledám na netu z dlouhý chvíle jakou vytvořím pozvánku na narozeniny 😀 .Vymyšlený to mám,ale nemůžu najít vhodný obrázek a pozor vymyslela jsem i dárek.Co já ještě nevymyslím 😀 ,radši bych měla jít něco dělat 😀 😀

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka na jaký narozeniny,kdo bude slavit Pepino vid? A co jsi vymyslela peknyho za dárek?? Jestli budeš mit cas tak vymysli naky dárky i pro me k vánocům 😅

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy no jo,na takový blbiny mě užije 😀 .No chci mu nechat udělat dort s kočárkem a k tomu doložím průkaz na kočárek,pak mám pro něj tríčo,když najdu obrázek tak dodám a ještě uděláme asi ze čtvrtky podkovu a tam dostane 40 losů 😀 ,to ještě musím promyslet.No ateď hledám nějakou spešl pozvánku,ať můžeme rozdat po příbuzných.A vánoce jsou až to poslední na co bych myslela 😀

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy jo a pokud něco vyhraje,tak mu to zabavím 😀 😀 😀

slaboska
8. lis 2013

holky jsem tady 🙂
@renca1978 ak to musi byt vejvar 😀 to se rozšoupneš 😉

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska to jsi rychlík a cože jsi nám koupila 😀

slaboska
8. lis 2013

@hanndy hani,my mame chuvičky P hilips Advent SCD 510/00 a ty jsou super,maji aji dobry dosah.
@mariiianka koupila jsem plenky,nakup na zitřejši oběd a 1500kč v haji 😠 koupila jsem 10x kofilu tak holky přijedte 🙂