IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
29. bře 2013

@mica21 super,šikulka.Takhle to bude přehlednější 😉

chateau
29. bře 2013

Ahoj holky, můžu mezi Vás? Zatím je před námi 1. návštěva CAR ve středu příští týden, ale zřejmě se bez pomoci lékařů také neobejdu.

mariiianka
29. bře 2013

@chateau ahojky,jen pojď k nám 😉

reennddyy
autor
29. bře 2013

@chateau vítej mezi námi 😉

chateau
29. bře 2013

@mariiianka, @reennddyy Děkuji za pěkné přijetí, moc mi pomáhá vědět, že v tom člověk není sám 🙂

mariiianka
29. bře 2013

@chateau sama v tom rozhodně nejsi 😉 .Jakpak dlouho se snažíte

chateau
29. bře 2013

@mariiianka V dubnu to bude rok a půl.

mariiianka
29. bře 2013

@chateau nejhorší je to čeká viď,jestli se zadaří nezadaří......A máte nějaký problém nebo to teprve budete vše řešit.Asi jsem moc zvědavá co

hanndy
29. bře 2013

Holky super tabulka
Reni mas to ale obrika to tvoje miminko 😀
@chateau ahojky dalsi prirustek paradni

chateau
29. bře 2013

@mariiinka Já už ani nečekám, že se zadaří, věříš. Teda myslím přirozeně. Mě už to všechno docela unavuje. Jsem ve fázi, kdy jsem taková nějaká já ti nevím jak to napsat...otrávená...Ne ne, zvědavá nejsi 🙂 Můj dr. to začal řešit po roce, čili v listopadu min. roku. Spermio dobrý, průchodnost vejcovodů obou, horm. profil dobrý až na vysoký prolaktin (zřejmě ztráta ovulace), brala jsem 2 měs. léky, potom výsledky dobré. Od té doby (3 měs) každý měsíc OVU podle testů a stejně se nezadařilo. Tak nevím, kde je zakopaný pes :-/ A Vy se snažíte jak dlouho? Jsi spokojená s přístupem v CAR?

mariiianka
29. bře 2013

@chateau my máme už 7letou slečnu a tu jsme měli až po3 letech s pomocí hormonů,no a teď se snažíme už 4 rokem.Byli jsme na 8 neúspěšných IUI,no a teď IVF.Zítra máme ET,tak doufám,že to dopadne.Jinak jezdíme do Sanusu v HK a jsme spokojený

chateau
29. bře 2013

@mariiianka To se Vám ještě nemůžu rovnat, snažíte se mnohem déle. Ale vcítit se určitě dokážu ☹ IUI už jste si pak platili sami nebo to je zdarma kolikrát chceš? IVF myslím 3x hrazené že. Držím moc pěsti, tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂 My jdeme do Reprofitu do OL, slyším jen chválu, tak snad to dopadne.. 🙂

ratatooy
29. bře 2013

@mica21 tak me dopiš KET 2.4

mariiianka
29. bře 2013

@chateau ono,je jedno jak dlouho se snažíš,psychika pracuje stále 😒 a čím dýl,tím hůř.IUI můžeš podstoupit 6x do roka ale stejně jsme platili 1000,- za každý zákrok,a my jsme začali jezdit do car v květnu 2011,ale každý měsíc jsme nechodili.IVF ti tak 3/4 zaplatí pojišťovna a zbytek si platíte sami.takže nás to vyšlo kolem 22 tisíc 😒

ratatooy
29. bře 2013

@chateau no ono je hrazené a hrazené nás to ivf hrazené stálo 30tisic

chateau
29. bře 2013

@mariiianka, @ ratatooy Holky mazec, to jsem ani nečekala :-/

mica21
29. bře 2013

.................................................................................................................................................................................................................. ..JMÉNO.....................OPU .........ET-KET .............1.. Těh.T-datum............1.UTZ ............další kontrola .........TP
.................................................počet emb. ............... plán/realita...................................................................................
@renca1978..............................11.3.- .............................../19.3+ .................. 29.3............................................
@hanndy....................................30.3.- ...................................................................................................................
@ratatooy ....................................2.4-.............................................................................................................................
@mariiianka........... 27.3. ........30.3.- ...................................................................................................................
@sakalmilion......... 29.3........................................................................................................................................
@mica21..................21.3........ 26.3.-1 ....................5.4/
@ak24..................... 18.3...........23.3.-2.......................... /28.3.+ .......................................................................
@reennddyy .......... 15.3. ........18.3.- ............................./26.3.+ .......................................................................
@akashka ............
@slaboska ..........5.12............10.12............................../17.12+..................4.1.......................................................26.8.

renca1978
29. bře 2013

@chateau Ja mam za sebou 4 IUI a neplatili jsme nic, a co se tyce IVF mi rikal doktor, ze mame narok na 4 cykly za zivot zeny, pokud nechas zavest 1 embryjko, pokud 2 tak se snizi pokus o dalsi jeden, snad jsem to napsala srozumitelne 😀

mariiianka
29. bře 2013

@chateau jj,je to mazec.Tak snad se zadaří hned na poprvé

mariiianka
29. bře 2013

@renca1978 napsala jsi to lépe než já 😀

renca1978
29. bře 2013

@mariiianka ja na to psani moc nejsem, jsem spis pres ty smajliky 😀 😀

mariiianka
29. bře 2013

@renca1978 nápodobně 😀 😀 😀

chateau
29. bře 2013

@renca1978 Srozumitelně, chápu 😀 A myslíte, že je lepší zavést 2?

renca1978
29. bře 2013

@chateau My jsme mely jenom jedno 😒 ale mne doktor predem rikal, kdyz jsme jeste domlouvali stimulaci a cely plan IVF, ze napoprve by zavedl jedno, a az pak, kdyby to nevyslo by mi doporucil 2

chateau
29. bře 2013

@renca1978 Já jsem si to taky tak myslela. A ještě se zeptám, má cenu zkoušet IUI nebo jít rovnou do IVF? Spíš bych měla počkat, co mi poradí doktor, že.

renca1978
29. bře 2013

@chateau tak radsi pockej, co ti rekne......my jsme se porad branili ivf, porad jsme myslely, ze IUI vyjde/nekolika mym kamaradkam vyslo/ale pro nas tahle metoda nebyla, my jsme diky ni ztratili dost casu, ale to vubec nemusi bejt vas pripad 😉

chateau
29. bře 2013

@renca1978 Já bych chtěla trošku větší pravděpodobnost, která se mi právě u IUI zdá nízká...takže bych byla spíš pro IVF, ale tak uvidím, nebudu do toho oborníkům kecat 😉

ratatooy
30. bře 2013

@chateau no vidíš me se ta cena zdá přijatelná protože vím že na tom lidi nechaji daleko vic penez,byli jsme jen jednou,ale třeb a ted když jsme sly platit KET tak přenama tam byli lidi co platily naráz 160,000,.

ratatooy
30. bře 2013

tak jsem se dneska zážila za 11 dní skoro 3kg 😒 a cejim se strašně nic me neba,sem vzteklá,no děs ☹

hanndy
30. bře 2013

@ratatooy a kde jsi to nabrala s ty stimulky na ket? Ja jsem ted spis nervozni jak se to blizi muzu se zeptat jakou mas sliznici me kdyz ji meril v utery tak byla 9 coz je asi dobry ne? A uz tu byly kolednici,tak jsem dostala narez au