IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

bendina
24. únor 2013

@slaboska 🙂 no pokud je to tak, tak to je úplně úžasný 🙂 🙂 🙂 , i když podle doktorů jsem se měla testovat až 5.3., ale to asi, že už to bude stopro

bendina
24. únor 2013

@reennddyy to by bylo superr, určo budu informovat, jak to pokračuje 🙂 🙂 🙂 🙂

slaboska
24. únor 2013

@bendina no,ale těm Dr.se to lehce,ale at si to zkusi vydržet sami 😀 oni to řikaji z jineho duvodu,ale tim tě nebudu strašit,těhu tedka si tak si to uživej. 🙂

bendina
24. únor 2013

@slaboska fakt myslíš, že jo? Mně to asi pořád nedochází.... 🙂 🙂 🙂 , budu referovat, jak se to bude vyvíjet 😉

bendina
24. únor 2013

Holky, jste zlatý....děkuju moc za pozitivní zprávy....jestli to fakt vyjde...pořád tomu nějak nemůžu věřit... 🙂

slaboska
24. únor 2013

ja jsem přsvědčena,že jo,ale řikam ti to potichu,abych ti to nezakřikla 🙂 neboj,ja tomu taky nechtěla věřit,litala jsem po obyvaku jak střelena a chlap mi řekl,že tam tu druhou čarku nevidi 😉 ,ja šla na krev už 11 den po Et a ž potom jsem tomu začala věřit,ale bylo to tam,teda pořad je 😀 😀

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina Můžu se na něco zeptat?To bylo vaše 1.IVF?

bendina
24. únor 2013

Ano, první, předtím jsem měla 4 neúspěšné IUI, tohle IVF jsme si celé hradili...kvůli mému věku ☹

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina A nechala ste si zavést 1 či 2 embryjka? Já žačínám příští víkend stimulovat 🙂 Už se nemůžu dočkat 🙂

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina a takovýto pozitivní zprávičky mi vždy hned zvednou náladu 🙂

bendina
24. únor 2013

dvě 🙂 a jeden bráška čeká v mrazáku, kdyby se to nepovedlo, další IVF bysme si už nemohli dovolit, vyšlo nás na 70tis 😒
Já budu informovat a doufám, že do tebe budu pumpovat jen ty nejlepší zprávy 😉

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina 70tisíc 😲 Ale na druhou stranu co by sme pro ty malý piškoty neudělali 🙂 Jen by na tom ten stát nemusel tolika vydělávat ☹ Za každé pozitivní zprávičky budu jen ráda 😉 A kdy jdeš na krev?

bendina
24. únor 2013

@reennddyy Mně řekli, že si mám test udělat 5.3. a pokud bude pozitivní, mám se objednat na 12tého na ultrazvuk...

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina Tak to je ještě pěkně dlouhá doba,ale což,teď už budeš čekat celých dlouhých 9měsíců 😀

bendina
24. únor 2013

@reennddyy vážně myslíš, že to ted znamená, že jsem těhotná 🙂 ? 🙂

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina Určitě...Pregnyl už 100%působit nemůže...A hlavně si jakoby 15dní po a to už je dost,když testy už některejm hoplkám ukazujou už 12DPO 🙂 A máš už silnou čárku či zatím dušíka?

bendina
24. únor 2013

docela silnou...na to, že jsem se testovala odpoledne, zkusím to ještě ráno...

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina Tak to je dobré znamení,tak se testuj ob dva dny(to stoupá hcg) a měla by ti jen a jen sílit 😉

bendina
24. únor 2013

@reennddyy Budu referovat, jestli sílí 😉

reennddyy
autor
24. únor 2013

@bendina a já se budu těšit na pozitivní zprávičky 😉

maciatko248
25. únor 2013

Ahojte Holky tak ja sa k vam pridam 🙂 uz 3 den si picham Fostimon vo stvrtok idem na utz a podla toho sa ukaze ako mi rastu foliky 🙂 Mam predlzený protokol ale co som vas tak citala kazdy car ma asi trosku iny sposob protokolov 😅 je to asi mozno aj prisposobene kazdej zene.

reennddyy
autor
25. únor 2013

@maciatko248 Ahojky,vítám tě mezi námi...Jak říkáš každá žena je jiná a proto taky jiné protokoly 😉 A to je tvé 1.IVF?

aaa
25. únor 2013

@bendina Jituš, moc držím palce 😵 😵

maciatko248
25. únor 2013

@reennddyy ano je to moj prvy 😅 takze som pekny novacik 😀 ale dufam ze mi tu niekto urcite bude vediet popripade poradit 🙂

reennddyy
autor
25. únor 2013

@maciatko248 Tak moje jo to taky 1.IVF a stimulovat začnu někdy na začátku března,hned co dorazí mrška 🙂 Už se nemůžu dočkat 😀

maciatko248
25. únor 2013

@reennddyy 😀 no aj ja som na nu cakala ako ze uz tu mala byt...ale zatial ide vsetko podla planu tak som zvedava ako budem reagovat , a ty chodis kam do car?

reennddyy
autor
25. únor 2013

Do Artu do českých bedějovic a ty?

maciatko248
25. únor 2013

@reennddyy Car Apolinar a pojdes na kratky protokol?

reennddyy
autor
25. únor 2013

@maciatko248 Jojo krátký protokol,už mám doma pero a puregon a 5-tý den mám jít na utz a jak to máš ty?

maciatko248
25. únor 2013

@reennddyy no ja mam dlhy protokol, dostala som nejaku injekciu, po 14 dnoch som sla na utz povedali ze je deloha krasne cista a dali mi Fostimon, a ten si uz picham a caka ma utz ako sa vyvijaju foliky 🙂