IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
3. dub 2013

tak koukam,že jsem tu asi navic když nerodim v prosinci ☹

renca1978
3. dub 2013

@slaboska Si to s tebou klido vymenim 😀

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 😀 😀 😀 ok,tak čekam 😉

ratatooy
3. dub 2013

@sakalmilion jj podle posledni ms

renca1978
3. dub 2013

@slaboska se ti to tehotenstvi nejak libi, ze by sis ho chtela jeste o 4 mesice prodlouzit 😀 😀 😀

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 hlavně bych moooc chtěla vratit ty nevolnosti 😉

hanndy
3. dub 2013

Ja 17.12

mica21
4. dub 2013

Dobré ráno holky, tak já jsem to samozřejmě nevydržela do zítra netestovat a včera jsem to zkusila.. A je tam, bylo to 8. den, dneska jsem, jak jinak, taky testla, akorát že jiným testem, takže nemůžu posoudit, jestli sílí. Na zítra už mám připravený stejný. 🙂

hanndy
4. dub 2013

@mica21 gratulace a jaky ti davali embrya a fotecka nebude 🙂

mariiianka
4. dub 2013

@mica21 potichoučku gratuluju 😵 .Opravdu nám ten rok přeje,super 😉

slaboska
4. dub 2013

@mica21 gratuluji,at se miminku u tebe na 9 měsicu libi.když testuješ každy den tak ta čarka bude vypadat pořad stejně,ale hlavni je,že je tam 😀 😀

renca1978
4. dub 2013

@mica21 ticha gratulace 🙂

mica21
4. dub 2013

@hanndy ve stádiu blastocysty, 5 dní stará..
@slaboska tak se snažím netestovat a nebláznit 🙂 , ale nějak mi to nejde..smozřejmě, že mám tisíc obav, ale to asi tady nemusím nikomu vykládat.

hanndy
4. dub 2013

@mica21 neboj urcite to bude dobry,kdyz se ti ukazal prcek na testu,tak bude bojovat dal! A jak se citis? Nervy mame kazda a ja extremni kdyz si prectes par stranek bliz,ale uz se hazim do klidu 😀

A kde jste vsechny dneska? 😠

renca1978
4. dub 2013

@hanndy Cauky, taky si rikam, ze je tady nejak mrtvo............jak se mas pri dnesku? 🙂

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy
@renca1978 holky já jsem tady 😉

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 konecne jsem se vyspala,takze ta zpruzela zenska je pryc a zacinam nak zivat tak to asi zalomim 😀 a odpo.jedu ke kamaradce a co ty?

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka no to je dobre a jak je tobe? vsechny musim postupne vyspovidat 😀

mica21
4. dub 2013

@hanndy cítím se tak, že bych manžela nejraději něčím praštila po hlavě a za chvíli bych lítostí nad vším brečela 😉 takže hormony jsou fakt neřád..

renca1978
4. dub 2013

@hanndy No mne ma prijet kamoska, taky tehule ale uz 26tt, ale az odpo................ted musim se psem ven, si to uplne vynucuje, hlavne se mu zacaly zapalovat lejtka, mi rano zdrhnul, se tady ve vesnici zamiloval do jedny psi slecny 😀

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy mě je fajn,jen mě občas píchne v podbříšku a stále něco vymetám k jídlu 😀

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 je vitej v klubu, ja ho minulej tyden taky nahanela a musel byt porad zavrenej az ted se uklidnil milovnik

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka s tim jidlem mi to povidej jsem jak popelnice 😅

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978
@hanndy jo holky,jaro jde i na psy 😀 .

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy já taky,ale to bude tím že jsem zaavřená doma a nudím se nebo nevím 😀 .Co nám zbyli vajíčka z velikonoc,taak jsme je s dcerunkou hezky spořádali,sem tam to proložím čokoládkou a je mi dobře 😅

renca1978
4. dub 2013

@hanndy Ze vzteku jsem objednala elektrickej ohradnik, ale asi nebudu mit srdce mu dat ten obojek..............blbec jeden, clovek by mu dal prvni posledni a on se takhle odvdeci.................

renca1978
4. dub 2013

Holky normalne mi prijde, i manzelovi, ze uz mi roste bricho, je to mozny v 6tt?neni na to prilis brzy?

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 hele mi taky zkoušeli tenhle obojek na naši moskevačku a ani to sní nehlo 😀 ,dali jsme ho ovčandě a ta se mohla zbláznit

renca1978
4. dub 2013

Mne prave jidlo uplne nejak prestalo chutnat, moc toho nesnim, naopak jse se rano vazila a mam -2 kg, nechapu...........

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 to bude těma hormonama,neboj ono ti ještě třeba splaskne