IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka presne pritel to same proste o vikendu budeme testit a hotovo,tak jsem mu rekla ze si muze nacurat sam,treba se mu tam neco objevi 😀

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy mě zase řekl,že mi tam ten test přidrží 😀 ,jo a já mu řekla to samý 😀 😀

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka to jeste nic nejni kdyz jsme spolu byli asi rok tak jsem byla jeste na skole no samozrejme ze zpozdeni,tak jsme udelali test a on tam tu druhou carku primaloval a ja myslela ze to semnou svihne a kdyz jsem to prokoukla,tak jsem ho malem zabila

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy no tak to byl super šok 😀 .To je teda dobrák 😅

ratatooy
4. dub 2013

@hanndy jee tak to už snad ne mam od caru naplanovan test taky 14den takže to musí vedet že to už pregnylem bejt nemuže a u prvniho sem mela ducha cca 9den a pregnyl to nebyl😀

slaboska
4. dub 2013

@mica21 tak hlavně,že to maš tisic myšlenek a obav nemusiš vykladat m a Renči,protože mi jsme uplny psych na to 😀 ale dokže dobře podpoit a poradit 😀 😉

ratatooy
4. dub 2013

@hanndy tak to je hustýýýý to bych ho zabila taky akorát nevim jestly by se mi ulevilo ale kdž to bylo ještě na škole tak asi jo ikdyž ja sem první mateřské pudy zaznamenala už v 17letech nekdy no počkala sem si ješte 10let 🙂

slaboska
4. dub 2013

tak ja opravdu mezi vas nepařim,tak ne,že jedina nerodim v prosinci,ale jště všichni mate velke psi a my mame 2 yokširy 😀 asi bych si měla najit jinou diskuzi 😀 😀 😀

janice_opice
4. dub 2013

tak já mám dneska nějakou depku holky....... jestli to je i tím počasím... furt sanda sranda a pohoda a věřím jak dny ubíhají tak se fakt bojím a dneska mě chytli fakt depky a pochyby.......
Doufám, že Vám to všem vychází🙂))))) a jste v poho, já doufám, že se z toho vyspím

renca1978
4. dub 2013

@slaboska yorksir snad ani neni pes 😀 😀 😀

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice to chce konecne slunicko 😉 a hned bude lip

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 renco no to by určitě pomohlo a tu jednu čárku anvíc k tomu an tom testíku🙂)) no jak říkám, snad se z toho vyspím🙂 Dloube mě v podbříšku a už druhej den m ám nějakou jakoby teplotu, úplně rudé tváře a točí se mi hlava jak už jsem někde psala, jestli spíš nejsem v přechodu....... a čas testování naostro se blíží a blíží..........fůůůůůů

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice Ale dyt // na testu budou, uvidis!!!!!!!!!!!!a ze se blizi cas testovani je jenom dobre, prece nechces cekat vecne, hm? 😉 Dobre to dopadne 🙂

slaboska
4. dub 2013

@renca1978 no promin,to se mě dotklo 😉 aspon nam neutikaji za ženskyma 😀

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 😀 😀 😀 no je fakt že za pár let bych zesenilněla a zapomněla na co to vlastně čekám ..no jo no... mám testovat 10. den po ET což by bylo v neděli, ale MS má přijít až kolem 13. tak teda fakt nevím, takže dokud nepřijde tak můžu asi vesele testovat nebo jak? 😀 😀 😀

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 ale jinak renčo děkuji za podporu🙂

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice ja testovala uz 8 den 🙂 a MS taky mela dorazit 13 den.................

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice Nemas vubec zac, ja jsem holkam odsud taky vdecna, ze to tady se mnou resili a poradili mi 😉

renca1978
4. dub 2013

@slaboska ja si delala legraci, dyt to vis 😉

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice Hele a nedelej ze sebe starenu, jsem stejne stara jako Ty 😀

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 no ona mi Ms má dorazit ne 13. den,ale 13.nebo 14.4. právě :(
A ty jsi měla jak velká embryjka nebo embryjko????? já už si sto zase nepamatuju.....chlap doma sice podpoří,ale nikdy to není tak jako od ženských ve stejné sitaci, že🙂))))

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 já jsem 1977 heeeeččččččč 😀 😀 😀

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice ja mela 8bunecny 🙂 po 72 hodinach PK

janice_opice
4. dub 2013

ahááá tak já byla na odběru 26.3 tzn. minulý úterý a 28.3: mi je tam dávali zpátky a byla jednošestibuněčný a jedno pětibuněčný...... no nevím, jelsti něco bude tak nejdřív asi ten 10. den si myslím chjooooooo ale já fakt nevim,jelsti nejsem v přechodu takový stavy - to asi ten utrouš co? Já si to nepamatuju na posledním IVF jsem byla v roce 2005 😀 😀 a na prvnim v roce 2000 a to se ještě pomalu svítilo u toho loučema:DD

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice MNe teda utros nic nedela, nepocituji zadne vedlejsi ucinky...........5-benecne?ja myslela, ze se ta bunka deli vzdycky po 2x..................tak to nevim, jinak utros mam 3x2

slaboska
4. dub 2013

@renca1978 ja vim,ja taky s tebou je laškuji 😉

janice_opice
4. dub 2013

No prej ne to rikal embryolog tak nevim :D:D:D.tak kdyz ne utros tak jsem v prechodu teda.:D

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice ale prosim te, to bych teda musela bejt v prechodu i ja 😀

hanndy
4. dub 2013

@janice_opice me je taky po utrosi zle boli me bruch a mam motaky

ratatooy
4. dub 2013

@slaboska prosim te kam bys chodila mi psa nemáme 😀