IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. dub 2013

@mariiianka ještě se tě optám,zkoušela jsi testovat i odpo nebo jen ráno.Asi už mi pomalu,ale jistě začíná z toho fakt hrabat 😀 😀 😀

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 Reni,tady je důkaz,jsem to omylem poslala sobě 😀 😀 😀 ,to patřila tobě ta otázka

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka jojo, muj prvni test byl odpoledne 😉

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 tak díky,tak se budu muset jít asi něčím zaměstnat,abych nepřemýšlela nad blbostma 😕

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka jojo, to je nejlepsi 🙂

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 jsem si říkala,že si sem zakážu chodit 😒 ,ale copak to jde bez Vás žít 😀 ,kor když jsem celé dny doma 😅

hanndy
5. dub 2013

tak tady to je snad to uvidite v realu jsou videt krasne a fotak to nak nebere jsou to carky // po PREGNILU podotykam nez nekdo zacne s gratulacema 😀 😀

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy jsou slaboučky,ale jsou tam,já je vidím

hanndy
5. dub 2013

Skoda ze jsem tenkrat vyhodila ten test 14 dpo po prvnim Ivf

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy ahoj me tak napadá jestly vubec třeba ty čárk zmizí,pokud budeš těhu tak by se už mohlo hcg prolínat s koncem pregnylu a jelikož ty testy sou hodne citlivý tak by tam čarka teoreticky mohla zustat?

ratatooy
5. dub 2013

ahoj holky,tak nevi ale už třetí den začalo moje ráno tak jak u malyho po ivf ve 4-5rano se musim jit najist jinak zdechnu a pak mužu jit znova spát

hanndy
5. dub 2013

@ratatooy hele nevim,taky jsem nad tim premyslela ale pokazdy hcg nula,takze nevim jsem chudacek 😀 tak to je super to budou jasny dvojky ty si ani test delat nemusis 😀

ratatooy
5. dub 2013

@renca1978 ahoj prosim te nestraš na takovy veci vubec nemysli že nekdo přišel o mimčo ja vim že to nejde když jde o kamošku,moje kamoška přišla o dite dve hodiny po porodu,taky sem na to furt musela myslet,hold stát se muže cokoliv kdykoliv ale když na to nebudeš myslet a nebudeš si to připouštet nestan se nic,nesmiš si to přivolávat 🙂

ewik84
5. dub 2013

Holky, chtěla jsem se zeptat. Co už máte za sebou IVF. Jak to vlastně celé probíhá? Nějak si to nedokážu vše časově v hlavě uspořádat. Teď mi dal doktor 4 injekce Gonalu (300-300-225-225) Píchám si od 3.DC. Teď v sobotu jdu na kontrolu (7.DC). Jak to bude probíhat dál? Dostanu ještě další injekce? Kolikátý DC se přibližně dělá odsátí vajíček? A pak to trvá jak dlouho, než dostanu zpět embrio? Děkuji za informace 🙂

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy hele víš že už se mi ta myšlenka i začíná líbit,prvne sem teda zhruzou odsouhlasila dve a už je to čoveče jinak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a tyto testy sou z tedka?nebo nejaky starší?

ratatooy
5. dub 2013

@ewik84 odátí zhruba v dobe ovulace u me to bylo 17DC na kontrole ti ted zkontrolují foliky jak rostou naplanuji asi ještě jednu kontrolu a pak odber a zpet embryo budto po 2dnech nebo pokud budete chtít prodlouženou kultivaci tak 5den

ewik84
5. dub 2013

@ratatooy děkuji za rychlou odpověď. Ptám se i proto, že jsem si měla vyběhat předoperační vyšetření a nějak jsem tento týden prospala 🙂 Tak sem se bála, abych to vůbec stihla 😀

ratatooy
5. dub 2013

@ewik84 no každej car to ma jiny ja třeba nechápu že nedají přesnej rozpis leku a všechny leky naráz aby jsi vedela co kdy a jak

mariiianka
5. dub 2013

@ewik84 ahojky,po mě ani nikdo předoperační vyšetření nechtěl,ale to záleží jak který to CAR má

hanndy
5. dub 2013

@ratatooy to je fajn ze jsi obratila me by se hrozne libily 😀 ty testy jsou zposledniho ivf,ted na ne prdim az v pondeli nebo utery,to ty by jsi mohla taky jestli tam mas 2 bobky

meyryen
5. dub 2013

@ewik84 Já jsem byla na OPU už 13 den cyklu, a předoperační vyšetření jsem měla vyřízené do druhé dne, čekalo se jen na laboratoř.

ewik84
5. dub 2013

@meyryen děkuji

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy no pro me je to v utery týden po ketu ale pokud by byli dva mohlo by to byt videt ale zase neni špatnej nápad udelat pár testu jak mizí pregnyl jesly je tam pak přestávka mezi //a pregnylem asi udelám takovej testovací pokus a hodim to pak celé do alba po ofiko testování třeba by to nekomu pomohlo

ratatooy
5. dub 2013

@mariiianka jj u nas taky žadny pedoperační,proste sem přišla luply me na pokoj za chvilu na sál a pak zpatky po svejch na pokoj a ani už sem pak nespala

hanndy
5. dub 2013

@ratatooy kdyz jsem prave testila posledne,tak jsem jeden dem mela uplne slabouckej,ale byl to jinej test,ale urcite to zkus a kdy zacnes

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy už sem začla mezitim než si to napsala a je tam ješte takže asi to dám ob den?

mariiianka
5. dub 2013

@ratatooy teda ty jsi rychlá s testíkem 😀

ratatooy
5. dub 2013
slaboska
5. dub 2013

@renca1978 ahoj,s tou kamaradkou je to strašny?a co se ji stalo,23tt je už docela masakr ☹

hanndy
5. dub 2013

@ratatooy ty jsi rychlik a foto

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy ja myslela že to vyfotím až pekne naráz potom i s testama oficialnima