IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy no ve skutečnosti tam je,to vám nekecám.A už se těšíme až se budeme kochat tvojí fotečkou 😉

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka my to vime 🙂 no nevim jestli se u me budete na necem kochat a ty mas naky priznaky?

renca1978
6. dub 2013

@hanndy to vis, ze budeme............ 😉 kasli na priznaky, ja nemam zadny doted, fakt.............vubec si nepripadam tehotna

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy no to je jasný že se budeme kochat.Já blbá kdybych taky vydržela,nemusela jsem tady teď tak šílet 😅 .Mě akorát bolí prsa,ale ty mě bolí snad už od OPU,občas píchne v podbříšku a jinak nic.

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 ja vim ze spousta zenskych nema zadny priznaky,jen vyzvidam

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka tak to je jasny 🙂 , mne prsa taky bolej od OPU, ale zadnej jinej priznak nemam, jen tohle

renca1978
6. dub 2013

@hanndy ja delala presne to samy, porad jsem o tom neco cetla, ale asi jsme kazda zenska jina....................

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka tak pri Ivf jsem se koz nemohla vubec dotknout,ale to je po ty stimulaci a ted po Ket me v nich trochu trne chvilkama,ale nevim jestli to nejni po tom utrosi

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka ahojky,tak tě jdu povzbudit 🙂 ja taky testila 7 den a ta čarka byla tak slaba,že jsem musela jit ven na světlo,aby šla vidět.manžel mě řekl,že ji nevidi,že jsem si to vsugerovala 😀 a podivej na mě,moje vsugerovani ma 5 měsicu v břišku 😀 😀 takže jdeš v mch stopach 😉

slaboska
6. dub 2013

@hanndy za chvili tě nebude prudit jen manžel,ale i my,aby jsi nam ukazala test 😉 taky by jsi mohla mit pro nas co jsme doma pochopeni,že se tim bavime a děl nam to radost když vidime // 😀 😀

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska jééé,děkuji.Takže myslíš,že šance je.Já jí mam přesně taky takovou,je vidět obrys,ale na fotce prostě ne.Já jsem to raději manželovi ani neříkala,protože by mi řekl,že tam nic není.To víš chlapi,jak nevidí i tu druhou takovou,tak to prostě nic neznamená a dokážou člověka vystresovat ještě víc 😅 .
@hanndy na příznaky dát nesmíme,prostě to tam je a hotovo 😀 .Jinak to bude z těch hormonů,to je jasný
@renca1978 buď ráda,že ještě žádný příznaky nemáš,neboj oni tě taky navštíví 😉

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka nemusely by 😀

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka ja si myslim,že to je tutovka.ja jsem to ani nefotila,protože by si někdo myslel,že jsem se zblaznila,že mu ukazuji jen 1 čarku a tvrdim,že jsem těhotna 😀 třeba Rena ty čarky měla strašně silny,ale m až do krve takhle nezesilily,ja pořad duchařila.takovy jak ma Renča ted,mam až tedka ja 😀 😀 takže i když nebude zesilovat,tak se nic tak neděje.ja i 14 den měla ducha,každa jsme jina.ale neboj,bude to dobry 😉

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska já bych to taky nefotila,protože si každý bude myslet že jsem cvok,že jim tady něco vnucuju,co není pravda,ale copak to s nima šlo vydržet @hanndy @renca1978
,že jo holky 😀 😀 😀

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka Holky ti to tady hezky pisou, a hlavne slabosce ver, mne to taky psala, ja ji pak zacala verit, a ono to vyslo 🙂 , joooooooooooooooooooo a nezapomen, ze ma tu kristalovou vestici kouli 🙂

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 já vím,že mi krásně píšete 😀 .Vždyť jsem ti to psala už včera,že se bez VÁS žít nedá 😀 😀

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka Mne jste tady takymoc pomohly, v tom dlouhem cekani, i v ty podpore ted, ze vse dobre dopadne, je to fajn 🙂

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 od toho tady taky všechny jsme 😉 .Bych se doma taky asi jen tak zbláznila 😅

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka ja vim,že jsou otravne,ale ja bych taky otravovala 😀 to jsi hdna,že jsi nam to sem dala,ja myslela pro okoli,co tomu co proživame nemaji takove pochopeni a mysleli by si,že jsem se scvokla uplně.taky se mě manžel už ptal jestli k tomu notasu nejsem přilepena 😀 ale co ma člověk pořad doma dělat,že?a vzajemna podpora je to nejlepši 😉 😉

hanndy
6. dub 2013

Tak za vse muzeme s Rencou jo? no ze vam nejni hanba 😀

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska hele cvok necvok,každýmu po tom může být úplný prdlas,hlavní bude,že jsou ve svém domečku a vylezou až za 9 měsíců 😉 .No jo tak to je všude stejný,taky jsem stále nalepená 😀 .Ale dr.říkal,že mám čelaxovat,tak se držím pokynů 😀 .ještě,že mi máme noťasy dva,to by byla asi bitka o to,kor když byl teď doma celý týden 😀

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy to zase né,takhle to nebylo myšleno 😀

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka taky jsem odpočivala.a to byla pohoda,že jsem nemusela nic dělat 🙂 my jsme měli notas jeden,ale od te doby co jsem na neschopence mame 2,jinak jsme se o něho rvali.ale je pravda,že manža na tom tolik času netravi 😉 tak jsem mu řekla,že taky ty moje bomby mužu valit do něho 😀 😀

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka ale.... 😀 😀 😀

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska to já dneska opravdu lenoším.Snídani jsem ráno dostala 😀 ,oběd jsem jim uvařila a nic jinýho ze mě už dnes nedostanou 😀 😀 😀
@hanndy no vážně 😀 😀 .Hele zítra by jsi nám mohla ale ukázat testík ty 😅 ,co ty na to 😉

mariiianka
6. dub 2013

holky,něco jsem vám z dlouhé chvíle našla http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka jsem asi pitoma 😀 , zkousim to pocitat, a nejak ty lunarni roky nechapu........................ 😒 😒 😒

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka vam prdim nic nebude 😝 😝 😀

renca1978
6. dub 2013

@hanndy ale my se tesime 😉

renca1978
6. dub 2013

Uz to chapuuuuuuuuuuu...................................... 😀 spatne jsem si to precetla 😀 😀 😀 😀 😀