IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 no jo tak je teprve devátý den a na OPU jsem byla v úterý a ve čtvrtek hned ET a prý se takhle málodenní zahnízdujou 5-7 dní někdy a navíc embryolog říkal, že jsou to rychlíci tak ještě musím počkat tak si to budu takhle namlouvat 😀 😀 😀
Já právě nevím jak to bylo u tebe - pověz než bych to našla v té diskuzi 🙂

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice aha, ja myslela, ze jsem ti to psala..............uz v tom mam hokej 😀 .
Mela jsem minimalni reakci na Fostimon, odsato 7 foliku a z toho jen jedno vajicko, ktere se diky ICSI oplodnilo, a diky bohu pak hezky delilo, nakonec zavedene 3 denni embryjko 8 bunecne..................Myslela jsem si, ze jsme vzne bez sance a premyslela, co jako bude dal, kdyz to nejde ani pres IVF..............uz jsem zacala uvazovat o darovanych vajickach.............no hrozny to bylo.takze ani nic zamrazenyho nemame, takze pokud to ted nevyjde, tak vazne nevim, co dal.......................

ratatooy
6. dub 2013

@janice_opice krásný fotky a šatky co si mela se mi taky moc líbily,ja miluju svatbyyyy

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 a to bylo první IVF? Když by to nevyšlo, ale ono to vyjde tak až budeš ses snažit o druhý tak ti změní protokol a léky a bude to lepší!!!!!!!!!!!!!!!! a budete mít i mrazáčky!! Ale tojak říkám to bude až při tom pokusu o druhý!🙂 tak počítej tak za rok.

Je to bojovník!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to už dopadne jedině dobře když se takhle probojoval 😉

janice_opice
6. dub 2013

@ratatooy hele já jsem zase hotová z těch tvých dortů!!!!! krása obdivuju, já bych s tím neměla trpělivost, ale zase miluju dorty!! teda já je moc nejím, ale strašně ráda se na ně dívám, když josu takhle umělecky a tvořivě pojaté🙂

ratatooy
6. dub 2013

@janice_opice jinak budem hrošíci dva ja už teda sem ale od et taky se cpu snad furt ale fakt mám vyloženě hlad necpu se z nudy nebo že bych nevedela co bych

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice joo, nase 1 IVF..........vsechny testy nam dopadly dobre, jsme v podstate oba zdravi, akorat nevim, proc jsem mela jenom 1 vajicko, na to mi neni schopnej nikdo dat odpoved 😒

janice_opice
6. dub 2013

@ratatooy ale to je prý dobré znamení, tak to vyjde🙂)))))

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 možná fakt jiný léky....... ale holka ted na to nemysli za 9 měsíců sem šoupneš fotku broučka malého 🙂 a pak máš před sebou ještě dva hrazené pokusy, vlastně 3,když si pak až budete chtít to druhé necháš dát jen jedno🙂)
Ted rozmazluj to škvrně v bříšku🙂) co by kdyby to je fuk asi to tak mělo být!!! a uvidíš, že ti vydá za 3 😉

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice dekuju 🙂

ratatooy
6. dub 2013

@renca1978 reni ja bych to fakt vydelA na tu anovulaci a tím že jsi mela jedno vajičko kdyby jsi přište dostala jine leky nebo vetší dávky tak by bylo určo víc,ale viš co me se pořád potvrzuje že když jsou lidi zdraví jen proste se ty bunky nemaji jak k sobe dostat tak vyjde už první ivf protože už neni potom problém z uhnizdením a donošením

ratatooy
6. dub 2013

@janice_opice to jo to vydá jedno díte za tři je to takovej paradox vzomínám na sebe vždycky sem si řikala že jsme nemohly otehotnet tak že na dite nikdy nebudu zlá a pak e to rychle přešlo 😀 😀 😀 😀 nekdy sem šílená vzteky zralá na chocholouška když se šimon začne vztekat

janice_opice
6. dub 2013

Holky mě zase doktoři podělali slepák jako malé holce a díky tomu mi vzali v dospělosti oba vejcovody no a jinak jsem v pohodě....je tohle spravedlivý ?? no neni 😀 😀 ale co už s tim no!!

janice_opice
6. dub 2013

@ratatooy Hele to mi povídej Kuba ted jde pomalu do puberty a to je teda někdy děs!!!!!!!! Já si vždycky vzpomenu na Cimrmana: Hodte na něj deku nebo ho zabiju!!!!!! 😀 😀 😀 Ale na druhou stranu jsem tak ráda, že ho mám 😎 a strašně moc by chtěl sourozence strašně mě kontroluje a pořád se ptá

ratatooy
6. dub 2013

@janice_opice no to by se človek posral ja sem si taky řikala kdovi co mi při laparce u mimodeložniho posraly protože s mimodeložním sem otehotnela přirozene 3mesice co sme se snažily,jenže sem jako mladá byla blbá chodila všude jak na motejly a tím pádem mela furt záněty takže srusty vejcovodu no druhej byl prej ok ale i po laparce se tams rusty prý mužou udelat

ratatooy
6. dub 2013

@janice_opice tak to je hezky že to tak pekne bere ja sem zvedava jak to přijme náš ale asi dobře ma rad deti a miminka

janice_opice
6. dub 2013

@ratatooy no tak to vidíš, ale tak jsme na tom ještě dobře ne?🙂
Holky jdu koukat na filmík, zítra se tu za Vámi stavím, uvidím jak s testem no, moc se mi do toho nechce........
tak zatím pa 😉

renca1978
6. dub 2013

@ratatooy asi mas pravdu 🙂

hanndy
7. dub 2013

Dobre ranko zeny
@slaboska teda s tebou jsou ksefty ty s testem v 5mes.podle me nula,nula prd 😀 jako vtip dobry..
@ratatooy tak to bylo urcite poradny zavrtani

mariiianka
7. dub 2013

krásnou neděli přeji všem.8 DPO a už jsme lovit moc nemuseli 😵 .Tak snad to dopadne

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka ty vogo,velka gratulace kocko je to paradni

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka nazdarek, supeeeeeeeeeeeeer, ticha gratulace 🙂je krasne videt, jen tak dal.............. 🙂

janice_opice
7. dub 2013

Ahoj holky,marrianko moc gratuluju 😉
Ja uz se smirila 10.den po Et a nic tak to vzdali.Takze zitra volam do car a setrime na dalsi , posledni pokus.Vsem co cekate tak stejne tak pekne // jako marrianka!

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy
@renca1978
@janice_opice holky moc děkuju,ale ještě to nechci zakřiknout,ještě se může cokoliv změnit
@janice_opice Jani,neblázni,ještě to může dopadnout,ms snad ještě nedorazila nebo snad jo?Mě říkali,že testy nic ukázat nemusí,že krev je jistá,tak vydrž kočko.

janice_opice
7. dub 2013

@mariiianka no nedorazila to ne.dle puvodni by mela dorazit kolem 13.-14.4 ovsem nevim jak ted po ivf.ale zacali me uz tak pobolivat bricho a zada jako pred ms.ve ctvrtek bych mela na krev jit no,ale plane nadeje si delat nebudu.byli bobecci moc malicti asi.

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka neboj to jsou tichy gratulace aby se to prte neleklo

mariiianka
7. dub 2013

@janice_opice třeba to je náznak něčeho jinýho než ms 😉 .Vím je to těžký,držím moc moc moc palečky
@hanndy a nebo prťata 😀 .A jak jsi na tom ty???

janice_opice
7. dub 2013

@mariiianka dekuju za dodani nadeje😉ale fakt se k tomu nechci upinat.Na druhou stranu mzsim rict, ze je povzbuzujici videt// aspon u nekoho jineho.😉

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka no u nas se taky slava nekona ☹

mariiianka
7. dub 2013

@janice_opice jasně chápu,však já taky ještě nemám vyhráno.
@hanndy cože???To snad ne 😢