IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka no jo no nic nenadelam ani koule to neovlivnily

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy hele třeba je ještě brzy,třeba vykoukne.Podívej co měla já včera,skoro nic

janice_opice
7. dub 2013

@hanndy jak tooo? Nic holka? To neee a uz neni sance? Ja v tom mam takovej zmatek ze nevim.......

ratatooy
7. dub 2013

@mariiianka super gratulujem at to dobře dopadne až do prosince😀

ratatooy
7. dub 2013

@hanndy no mini špinění pokračuje i dneska tak nevim

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka @janice_opice po 10 min uplne mikro carka na lupu,takze porad pregnilovka jeste to zkusim v uterx

janice_opice
7. dub 2013

@mariiianka ale uz jsi vykrocila spravnou cestou a to je pulka uspechu 😉
Dneska se holky tomu mymu nastavajici pubosovi zdal nad ranem zlej sen a tak si v 5 rano prisel vlezt po dlouhy dobe k nam a to jsem zrovna potichu plakala nad testem tak se pritulil a pomohlo to!🙂

janice_opice
7. dub 2013

@hanndy kolikaty den jsi od et a jak velke jsi mela mimisky nebo mimiska?

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice ještě nezahazuj nadeji vubec nemusi byt ještě 10 den videt a navic jestly j i na lupu tak i to se počítá já dneska už mikro čárečka z pregnylu takže už mizí a jsem teda zvedavá jestly se znovu objeví už jako těhu

hanndy
7. dub 2013

@janice_opice stejne jako @mariiianka 8dp a 3deni embrya. to koukam ze se pubosi takhle tuli je to pekny

mariiianka
7. dub 2013

@ratatooy moc děkuji.To víš dvě se musejí pořádně zavrtat 😀 ,to bude dobrý
@janice_opice to máš pravdu,takhle daleko jsem ještě nedošla 😅 .A teď tady řvu jak želva,protože až teď mi to dochází
@hanndy hele třeba to nebude pregnyl,mě se včera objevila taky do 10 minut

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy podle mě to vůbec neposuzuj kočko,každá máme jiný tělo 😉 .Naděje ještě je

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice na pregnyl už je dlouho asi ne?me už dneska pomale na testu pregnyl neni videt a jsem 5den po ET takže to muže už bejt mímo

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy akorat ja mam uplne bilo zadnej naznak holka

janice_opice
7. dub 2013

@hanndy hele rikaj te testovat se ma nejdriv 10.den tak klidek jsi jeste brzo!!!!!

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy moc ti drzim palce at se objevi ta tehu tlustice//

hanndy
7. dub 2013

Holky vzdyt vam to tady pisu porad ze mi vyprcha az za 14 dni to mam odzkouseny a dneska je to 14 takze to odpovida

ratatooy
7. dub 2013

@hanndy no jo ne nadarmo nam v caru řikaj tstovat až za 14dní že @janice_opice hele ta tustice nevim ja sem i u malyho mela celkem slaby čarky dušíky

hanndy
7. dub 2013

Kecam dneska jsem 12 od preg.uz blbnu 😀
@ratatooy asi na tom neco bude vid? 😀

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy pro me je i slaba carka tlustice!!!!ja si to u Kuby uz nepamatuju jaka byla ale byla za dlouho pac nebyly tak citlive testy.co bych dala ja za dusika.

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice no ted jsou testy citlivejhší ale i tak se nekdy pletou

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy no nevim no, fakt už cítím přesně tlaky jako kdyby měla přijít MS..no zátra nás objednám prostě do CAR, abychom se připravili na náš poslední IVF cyklus ---zrušit se to dá vždycky no ne? aspon budu pozitivně myslet, že to ještě jednou může vyjít!!! Musím zabojovat ještě naposled! 😉

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice jj určitě ale ja mam pocit na ms taky

ratatooy
7. dub 2013

a ješte sem chytla od malyho nejakou rýmu šílenou

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy ale tak u tebe je to ještě brzy ne? to se uhnizdujou u mě už to možný není

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice no nevim u me s mely uhnizdvat cca čtvrtek pátek,začlo to v sobotu odpo,ale neni to nic velkyho jen sem tam kapička,jinak brzo to je mam je u sebe 6den po 5denni kultivaci,ale zajimalo by me jak to třeba vypadá když jedno odejde druhy ne ale to bejvá až pozdejc asi

slaboska
7. dub 2013

@mariiianka potichounku gratuluji 🙂
@hanndy u tebe mě to moc ,ale jěště neni nic ztraceno,počkej ty 2 dny a třeba ta čarka bude těhu čarka,moc ti držim pěstičky.

hanndy
7. dub 2013

@slaboska jo ja to zkusim jeste v utery ale kdyz vidim ten testik@mariiianka tak si moc sanci nedavam a zklamala me tva koule 😒

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy já myslím, že každá jsme jiná fakt a i každý embryjko potřebuje svůj čas!! takže brát to podle mustru, podle někoho je nesmysl ne? Já ,když jsem otěhotněla a dávali mi tam dvě a zůstalo jednom jedno, ale nijak jsem to nepocítila ani jsem nešpinila ani nic a kamarádka začala špinit asi 13. DEN po ET a pak tam měla taky jenom jedno, tak těžko říct....

janice_opice
7. dub 2013

@hanndy holka je ještě strašně brzo fakt u tebe, každá jsme jiná tak to nevzdávej!!!