IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice jani jak už sem psala skus si zjistit neco o tom reprofitu jestli je i v praze ja myslim že by mohl,nekdo psal ješte o caru gest

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice ja byh ti hned doporučila svuj car ale je to brno ykyž se tam teda sjíždí pacienti z clyho sveta snad

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy na těch dvou horních je to vidět a na tom spodním ne,zítra tam budou už zase dvě z jinýho důvodu 🙂

ratatooy
8. dub 2013

@mariiianka ja si taky myslím

hanndy
8. dub 2013

😀 😀 😀 😀

janice_opice
8. dub 2013

@ratatooy no to bych měla přece jen trochu z ruky🙂)) ale díky

mariiianka
8. dub 2013

@ratatooy ona nám to nevěří viď,ale budou tam,to je jasný a nechápu
@hanndy co je ti tu k smíchu 😉

mariiianka
8. dub 2013

@sakalmilion a kdy pak ty plánuješ testík 🙂

hanndy
8. dub 2013

@mariiianka 😀 😀 😀 no coment 😅

mariiianka
8. dub 2013

a kdepak máme dneska @renca1978 ,ta nám snad ještě spí 😅

ak24
8. dub 2013

ahoj holky tak jak se cicite,,zitra jdu na ul,a jsem zvědava jestli pujde neco vidět

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy no mi to chceme okomentovat,žádný že né 😀 .My tvým bublinkám věříme,že tam jsou,jen si s tebou hrají na schovávanou 😀 a zkoušejí tvou trpělivost 😅

mariiianka
8. dub 2013

@ak24 ahojky,jé to je super,taky už bych chtěla 🙂

ak24
8. dub 2013

@mariiianka no jdu až v 17,00 ale nemužu se dočkat,,taky de dočkaš

mariiianka
8. dub 2013

@ak24 do zítra už to uteče 😉 .Snad se dočkám,snad na mě bublinky budou čekat na správným místě 🙂

sakalmilion
8. dub 2013

@mariiianka já nejdříve v sobotu...to bude 10 den po ET... 😀

mariiianka
8. dub 2013

@sakalmilion myslíš,že tě to nezláká dřív 😀 .Ale i tak držím moc moc palečky 😵

sakalmilion
8. dub 2013

@mariiianka láká mě to,ale vydržím....opravdu nejdříve v sobotu... 😲

mariiianka
8. dub 2013

@sakalmilion to jsem si taky říkala,že vydržím tak do 12 dne 😀 ,ale to se nedá 7 den udeřil a já šla na věc 😀 😀

sakalmilion
8. dub 2013

@mariiianka a byly // ????

mariiianka
8. dub 2013

@sakalmilion byli,sice jsem jí musela lovit 😅 ,ale byla tam.Ale vyskočila až tak do deseti minut.V sobotu jsem to sem holkám dávala,když tak žadonili,říkali,že jí vidějí,ale já ji v pc prostě nevidím 😅 .Tak se kdyžtak jukni 😉

sakalmilion
8. dub 2013

@mariiianka jj....tak já raději vydržím......ať ji mám pak pěknou a nelovím.. 😀

mariiianka
8. dub 2013

@sakalmilion to je jasný 😉 .To jsem manželovi ani neříkala,že testuju,to byla tajná akce.On by jí stejně neviděl a akorát by mě stresoval 😅 .A v něděli jsme nemuseli už ani lovit,vyplula sama napovrch,tak snad bude sílit.Budu testovat až zítra.Jen mám prostě strach aby nevymizela 😖

reennddyy
autor
8. dub 2013

Tak holky jsem zpět a je to zlý ☹ 😢 😢 😢 HCG jen 366 😢 😢 😢 Za týden kontrola znova,ale mám stát nohama na zemi a nedoufat,že by to dobře dopadlo,to by se musel stát spíš zázrak ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 Je mi zle 😢 😢 😢 😢

mariiianka
8. dub 2013

@reennddyy Cože 😲 ??? A to HCG je jako málo???

hanndy
8. dub 2013

@reennddyy jezis holka jak to? Co ti rekli?

reennddyy
autor
8. dub 2013

@mariiianka asi jo ☹ Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná ☹ Nejhorší je že doufám pořád 😢 😢 😢 Já tomu prostě nevěřííííím 😢 😢 😢

reennddyy
autor
8. dub 2013

@hanndy Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná Nejhorší je že doufám pořád Já tomu prostě nevěřííííím

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka cauky, mnauky, ja byla u doktora, kvuli tomu mymu srdci, jak mam ty arytmie, tak jsem tam byla skoro cely dopoledne...................tak jsem si pri ty prilezitosti nechala nabrat krev na Hcg u nas v praci, tak jsem zvedava kolik to bude...........................ja a jeste spat?????????????????????ja jsem ranni ptace 😀 😀

ak24
8. dub 2013

@reennddyy ,,no tak tet mam strach i ja zitra jsu na UL, taky,,,,ale pokud hcg je tak bytam mělo byt třeba je jeste moc malinke a nejde vidět a v ponděli pujde uvidiš