IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
10. dub 2013

@reennddyy ahoj a nemela jsi 2 embroušky?už sem slyela že hcg kleslo a zas vyskočilo

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka prosimte nic nevyhazuj oni se ti budou jeste hodit ja ti udelam radost chces odpo.jedu na gyn.tak koupim tes pocuram a dam ti ho sem at vidis kdo by se mel stresovat

renca1978
10. dub 2013

@ratatooy a vem si, ze tam prijdes rano v 6 hodin, a uz je pred tebou dalsich 20 maminek, takze se muzes rovnou odebrat zpatky k domovu, fakt des bes

janice_opice
10. dub 2013

@reennddyy třeba to nebude tak zlý, dej tomu ješě šanci a fakt je, neměla jsi 2???uvidíš, ale jsi mladá holka a pokud ne ted, tak příště se to povede!!!!!

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy tak fajn,já si je teda pošetřím,ale asi někam zamknu,aby mě nelákali 😀
@renca1978 pane jo,to už tam čekají od předešlého dne né

hanndy
10. dub 2013

@renca1978 tak to je fakt desny to aby se zenska bala jestli neporodi na chodniku vid.

renca1978
10. dub 2013

@hanndy presne tak

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 no a co delaji v připade že se neregistruješ?je to tak v uplne každy porodnici?vždyt tam musi byt velký porodnice ne?mi tu mame jednu na 40tis obyvatel + vesnice okolní a ještě nekdo přijede ikdyž ma porodku u nich,a vždyky se všichni vejdou

renca1978
10. dub 2013

@ratatooy je jich tady asi 8 tech porodnic, kdyz nebudes registrovana, tak mas smulu..............musis to zkusit jinde

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 jinak rodíš fakt na chodníku

renca1978
10. dub 2013

@ratatooy ano, tak nejak 😒

reennddyy
autor
10. dub 2013

@ratatooy nene měla jsem jen jednoho bojovníčka ☹

reennddyy
autor
10. dub 2013

@janice_opice snad ano

reennddyy
autor
10. dub 2013

teď musím počkat do pondělka,až mi to řeknou i v caru a vysadí mi ultrogestan a pak snad přijde mrcha ☹ Chci se jen zeptat,mohli jste hned v dalším cyklu na ket?Nebo se nějakou dobu musí čekat?

ratatooy
10. dub 2013

@reennddyy ja sem nekde videla nejakou tabulku ale už nevim co to bylo a tam se hcg snižovalo a ka zase navyšilo ale nevim jestl to neblo u dvojčat

ratatooy
10. dub 2013

@reennddyy nekde chcou 3mesice čekat

reennddyy
autor
10. dub 2013

@ratatooy já si myslim že u dvojčat,protože jako dvě vylučují více hcg a když jedno odejde,tak se to může o trošku snížit...Ale to neni mj případ ☹

reennddyy
autor
10. dub 2013

@ratatooy 3měsíce 😨 😨 😨 😨 Já myslela že to se čeká jen když se znova stimuluje...Ale když si jde ženská pro mrazáčky,takže je to jiný... 😒 😒 😒 😒

mariiianka
10. dub 2013

@reennddyy mě říkali,že pokud se nezadaří,tak můžu hned další měsíc s mrazáčkama

reennddyy
autor
10. dub 2013

@mariiianka děkuji,já sem právě někde čítala,že se může hned další cyklus,jen sem se chtěla ještě ujistit...Stejně záleží na tom co mi řekne doktor v pondělí,snad se tam nějak domluvíme...

mariiianka
10. dub 2013

@reennddyy hlavně ať je vše v pořádku a další kolo ať je šťastnější.Budu držet vše co mám 🙂

meyryen
10. dub 2013

@reennddyy Tři měsíce se musí čekat, jen když je to další stimulace - jednak kvůli pojišťovně a jednak aby si tělo odpočinulo. Jinak pokud jsou mrazáčky, tak se může jít hned další měsíc.

hanndy
10. dub 2013

@reennddyy ja si myslim ze bude zalezet na tom jestli se vycistis sama, kdyz jo tak dalsi mesic asi muzes ale po revizi je to za 3 mes.max,to te nechci strasit jen clovek musi byt pripravenej na vse

reennddyy
autor
10. dub 2013

holky děkuji za odpovědi 😉 Budu doufat,že se tělo vyčistí samo a že hned budeme moct do dalšího pokusu...

ratatooy
10. dub 2013

@reennddyy nm řekly že imezi ketama by jsme mely nejakou pauzu

ratatooy
10. dub 2013

@reennddyy no a zaleži na tom pokud to dostaneš a vyčistíš se mužes možna hned ale pokud by to samo neodešlo se sliznicí a musla si na čištění tak tam maš pak myslim normalne šestinedělí

ak24
10. dub 2013

dokonce mi i doktor poslal nejake fotečky,sice nic moc nejde vidět

hanndy
10. dub 2013

@ak24 ju to je krasny tak at pekne prospiva

hanndy
10. dub 2013

kde jste kdo?? 😝

slaboska
10. dub 2013

@reennddyy to je mi moc lito,ale přiště už to vyjit musi.
@mariiianka ja myslela,že největši stresmen je tu Renča,ale ty vedeš 😀 neboj,bude to v pořadku.ja vim,ale vydržet ty nervy 😉