IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka me?? me se ani radsi neptej ja nemam co bych napsala jen ze je mi smutno 😒

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy tak to je zcela pochopitelný.Ale neboj další pokus bude vítězný,věřím tomu 😉

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka mne je dobre, akorat mne nejak chytly zada.........jinak krome silene bolavych prsou dobry, nevejdu se do zadny podprdy, jedinny kdo ma z toho radost je muj manzel 😀 Porad cekam na ty nevolnosti 😀 vcera vecer prislo par pratel, a probehla letosni prvni grilovacka, bylo to super 🙂

mariiianka
14. dub 2013

@renca1978 jo a ty jsi teprve na začátku,bude i hůř.Mě už ty prsa zase nějak přešli,tak teda nevím.A buď ráda,že žádný nevolnosti nemáš,ale oni určitě příjdou a nebo taky ne 😅 .Tak to jste měli super večer.My se chystáme dneska,akorát by to chtělo více teploučka 😒

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka U nas je nadherne 🙂 mne rikala v patek doktorka, ze to je dobre ze bolej prsa, ze je to znameni, ze je vse v poradku, tak nevim..............ja si nechci v zadnem pripade stezovat, jsem rada za to, jak to je 🙂 ty zada mam asi blokly, myslim, ze to s tehu moc nesouvisi.............Ty jdes zitra k doktorovi?

mariiianka
14. dub 2013

@renca1978 já jdu zítra jen na krev,tak jsem na to zvědavá,abych pak nebyla zklamaná 😒

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka Budu na Tebe moc myslet, a neboj, bude to dobry 🙂

mariiianka
14. dub 2013

@renca1978 taky doufám,ale to víš stejně to ve mě hlodá 😒

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka to chapu, a nedivim se ti, znam to moc dobre 🙂

lucina100
14. dub 2013

@ratatooy ahojek, já byla na oslavě do 18hod, bylo to od 11hod a doma jsme měla celou noc křeče v břichu. V noci jsem si vařila mátový čaj, pak v 1 musela vzít paralen. Dneska mi je zle taky. Motá se mihlava,potím se a křeče v břichu.
Máš stejný problém jak my. Malý včera horečku 38,4 před oslavou. Dala jsem mu nurofen, teplota přešla, tam lítal, tančil s děckama, na houpačkách řádil. Domů jel s brekem a večer zas měl horečku. Dnes nic. 3 týdny nechodil do školky, měl horečkyx a zánět středního ucha. Teď odchodil 3 dny ve školce a včera teploty. Ale v únoru měl taky 39,9 a jen 1 den,pak nic. Řádí tady ty jednodenní horečkování. Neteř měla týden před ním taky 40, pak její ségra, pak švagrová a jen 1 den. Já měla v březnu zánět středního ucha a včera mizačlo zas píchat pravé, asi jsme do toho chytla průvan. Tak dneska jsem si nakapala už do ucha.
Snad mě ty křeče přejdou. Já neběděla zda žaludek, nebo vaječníky, svíjela se.... Jsem tam byla 6 hodin a seděla, jedla vše co přišlopdo ruku 😀 . No dneska polehávám. Chlapi spí po obědě, já už vstala. Jedli jsme v 10.30. jak má manžel volno, tak obědváme kolem 10hodiny a v 1 už svačíme 😀 . Dopiju kontryhel a zelený čaj a jdu opět do postele....

sakalmilion
14. dub 2013

Tak jsem to dnes měla oficiálně dostat a začala jsem lehce špinit…tak nevím.... ☹ ach jo

renca1978
14. dub 2013

@sakalmilion cauky, ja to taky takhle mela v den ocekavane MS, vydesilo mne to, holky mi tady poradili vodu s citronem, navysila jsem Utrogestan, a behem cca 8 hodin bylo po vsem, prestalo to.

sakalmilion
14. dub 2013

@renca1978 jj...už jsem to dočetla a tyky nasadila vodu s citronem...pěkný hnus...jen lehoulince špiním...možná bych si toho ani nevšimla,kdybych se nesledovala.. 😢 taky jsem si přidala utroš...snad to neva.. 😖

renca1978
14. dub 2013

@sakalmilion urcite to nevadi, taky jsem to tak udelala, neboj, ono to prejde, ja z toho byla taky uplne hotova, jsem chodila se strachem na zachod 😒

sakalmilion
14. dub 2013

@renca1978 no právě...ráno jsem se vzbudila a bolelo mě břicho....říkám si to néééé....ale to ještě nic....až pak později... 😖

renca1978
14. dub 2013

@sakalmilion presne jak u mne, neboj, to prekonas, prejde to 😉 Ja mela spise jen takovej hnedej vytok, a bolesti priserne, mnohem silnejsi nez pri MS

sakalmilion
14. dub 2013

@renca1978 fakt joooo ????? to já to břicho cítím...bolí ale né jako při MS...mnohem míň.... 😒

renca1978
14. dub 2013

@sakalmilion ja mela uplne sileny krece, nemela jsem zadnou ulevovou polohu, no hruza, preslo to behem cca 2 hodin a pak zacalo to spineni.tak jsem si rekla i manzelovi, ze je to v p.......i jsem to orvala 😀

sakalmilion
14. dub 2013

@renca1978 tak snad to přejde....ráno si zase budu dělat testík....večer to sem dám až příjdu z práce 😉 snad bude co 😒

renca1978
14. dub 2013

@sakalmilion to bude dobry 😉 verim tomu 😉

sakalmilion
14. dub 2013

@renca1978 jsi zlatá....díky moc... 🙂

mariiianka
14. dub 2013

@sakalmilion to bude určitě dobrý,hlavně nepanikařit i když to jde těžko v tuto chvíli.Ale neboj to bude určo v pořádku 🙂

sakalmilion
14. dub 2013

@mariiianka děkuju...já taky doufám... 😒

mariiianka
14. dub 2013

@sakalmilion to je jasný že jo,ale člověk se furt něčeho bojí a bát se stále bude

lucina100
14. dub 2013

Ahojek, tak křeče mám od večera taky, ale hrozné to bylo v noci. Vzala jsem si pak parelen. Pořád mi není dobře. Vodu s citronem piju normálně. udělám si do skl. dozy vodu s citronem, pomernčem, mandarinkou a piju celý den. Někdy jen s citronem a můj malý to má taky rád 😀 Mencky mám dneska dostat, tak snad nepříjdou. Jste si zvýšily dávku utroše? Na kolik? Já zavádím 3x 2 bobule.

mariiianka
14. dub 2013

Poslední testík na památku 🙂

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka jejda, nadherne 🙂 Moc ti to preju 😉

mariiianka
14. dub 2013

@renca1978 Reni,moc děkuju a snad po 4 letech našeho snažení dojdeme do toho nejkrásnějšího konce 😵 😵 😵

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka Urcite ano, verim tomu 🙂 Myslim, ze se na nas konecne usmalo stesti 🙂 Budeme mit ten nejkrasnejsi darecek pod stromeckem 🙂 Jestli vse pujde dobre jak ma, budou to moje nejkrasnejsi vanoce 🙂

mariiianka
14. dub 2013

@renca1978 přesně tak,ani jiný dárek nepotřebuju.Tenhle mi bude stačit k dokonalému štěstí 😉 😵