IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy ahojky,my jdeme na IVF na konci března.Dnes podána žádost na pojišťovnu.Jak dlouho se snažíte?My již 4 roky a mezi tím 8 neúspěšných IUI ☹

reennddyy
autor
21. únor 2013

Jinak mi se snažíme 2,5roku,nejdřív se mi stále tvořili cysty,pak sem měla rozházený cyklus + sem tam nějaká ta cysta a teď 16.1.2013 jsem podstoupila laparku a odebrali mi pravý vejcovod a kus vaječníku...Jinak jsem snad zdravá a manžel má spermio v normě...A teď budu podstoupovat 1.IVF...

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka A můžu se zeptat jakou žádost?Mi tam též byli dneska,vysvětlili nám co je IVF,pak nám dali ceník výkonů,prohlášenío souhlas,předoperační vyšetření(co mám předat obvoďákovi k vyplnění),a plán s hormonální stimulací,injekční pero+Puregon...Ale žádnou žádost,sme nevypisovali ani nepodepisovali...Jakto že vy ano?

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka a jakou máš pojišťovnu?Jestli to třeba není tím 😒

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy žádost na pojištovnu pošle dr..my jsme vyplnili akorát prohlášení se s svými jmény,rod.čísly a podepsali,nic víc.Plán s horm.stimulací jsem taky dostala a jsem objednána na 12.3. na utz,ms by měla být Kolem 14.3.(tak doufám,že to tak bude),Jinak to pero jak píšeš dostanu,až tam pojedu

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy mám 207,ale jak jsem psala,to si vypíše dr.ožná jsem to blbbě napsala,to se omlouvám.Jsem ve všem nováček 😀

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka já taky 😀

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka A už ti tam napsali kolik jednotek puregonu?A ještě se chci zeptat,zjistili vám proč se nedaří?

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy napsali,200 ráno a 100 večer( a nebo obráceně 😀 ).Ale jestli je to zrovna puregon to nevím,vše dostanu až toho 12.3.A taky další instrukce.A pak budu zobat ještě něco (jen kdybych věděla,jak se to vše jmenuje) a zavádět utrogestan

reennddyy
autor
21. únor 2013

týjooo,to je věciček 🙂 Já mám 1DC začít zobat Prednison 1-0-0 a pak 2DC začít píchat Puregon 200jednotek denně až do 5DC a pa 6DC na krev a utz...A mám zobat femibion(co už zobu 14dní) 🙂

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka a pročpak se vám nedaří?Koukám,že máš taky jednu cácorku už doma 🙂

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy no hlavně mam strach z toho píchání 😒 Ano ten budu zobat taky,to je přesně ono 😀 .Na utz budu jezdit též,asi jak mi řeknou.No koukám všude je to asi jinak.

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy cácorku?To už je slečna,už jsme v první třídě.A nevím proč se nedaří,oba jsme zřejmě v pořádku

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka Tak hlavně každá sme jiná...A říká se že 1IVF je pokus a že při druhém už ví na co a jak tělo reaguje a je pak lehčí určit léky a případně i vychytat nějaké věci...

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka píchání?Ani mi nemluv,ještě teď jsem v šoku,když mi to ukazovala,jak to pero kompletovat...Jen sem viděla jehlu a polilo mě horko ☹ Takže ani nevím zda to zvládnu ☹ A když né,tak snad manžel ano 🙂

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy to je pravda,každá jsme jiná a já pevně doufám,že to bude první pokus a zároveň taky poslední 😵

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy to je to tak šílený? 😕 .Přežiju to 😀 😀 😀 ? Jednou nebo dvakrát jsem si taky už píchala.ale než jsem se přemluvila,to byla doba 😀

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka Tak já v to taky doufám,hlavně musíme myslet pozitivně 🙂 Jinak my jsme se dostali k IVF tak,že mi sebrali 1vejcovod a toho čekání už bylo dost 🙂 Tak snad doufám,že se zadaří na poprvé 🙂 Musí,rok 2013 je šťastným rokem všem snažilkám 🙂

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy já už ani pozitivněji myslet neumím 😀 .Ale ono jde o tu první a pak to půjde jako po másle.Teda aspoň v to doufám 😅 .

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka Tak to si říkám taky,půjdu do koupelny tak v 19:00hod a počítám že tak do 20:00hod bych se mohla překonat a zvládnout to 😀

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka a říkali ti tak odhadem na kolik vás to vyjde?

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy asi tak nějak 😀 .No kolem 30000 tisíc.Takže docela mazec 😒

reennddyy
autor
21. únor 2013

😲 😲 😲 😲 😲 😲

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka Jakto že tolika?

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy vy tolik né 😕 .No koukám,že na IVF půjdeme asi jen my dvě co 😀

reennddyy
autor
21. únor 2013

A co všechno v tom máš zahrnuté?Asi jen mi dvě no,tak hlavně holky hodně mluví v tý dávno zavedený diskuzi,ale já tam nějak nestíhám...A chtěla bych si povídat s někým kdo je tak nějak podobně na tom jako já 🙂

reennddyy
autor
21. únor 2013

@mariiianka jdu si lehnout,tak ti odepíši ráno,tak zatim ahojky 🙂 a dobrou noc

mariiianka
21. únor 2013

@reennddyy dobrou a krásné sny 😔

pistalinda35
22. únor 2013

ahoj děvčata,mohu se k vám přidat ? Mám za sebou jedno neúspěšné IUI a čeká mě brzy IVF. 🙂 Jsem na to zvědavá ..

sisi137
22. únor 2013

Ahoj holky, můžu mezi vás? Sice nemám před sebou první ivf, ale zítra začínám stimulaci.
Injekcí se vůbec nebojte, jehličky jsou tak tenké, že ten vpich ani neucítíte.