IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
13. kvě 2013

holky,co se to s vámi dneska stalo???Nestíhám vás dočíst 😀 .Ještě jdu odpo na besídku ke dni matek,takže budu mít večer co číst 😉

renca1978
13. kvě 2013

@mariiianka jeeeeee, tak to je skvela zprava, velika gratulace 😉

mariiianka
13. kvě 2013

@ratatooy aha,tak to jo.Ale kdoví,jak to vše bude,ještě cesta daleká 😉

mariiianka
13. kvě 2013

@renca1978 díky moc Reni,ani nevíš jak se mi ulevilo.Teda spíš chápeš,jak se mi ulevilo 😀 .Zase je na chvilku klídek 😅

renca1978
13. kvě 2013

@mariiianka Chapu Te moc dobre, vim, jaky to je se takhle bat, ale hlavni je, ze ti to tak uzasne dopadlo 🙂
Ja mam sileny nervy z ty genetiky, jsem totiz uplne blba, a porad ctu nejaky trapny diskuse, musim se na to vykaslat, jinak se z toho zblaznim..............Udelala si mi dneska velikou radost, moc si preju, at to tady vsechny paradne zvladneme i s porodama............ 😉

ratatooy
13. kvě 2013

holky ja sem asi nejaka divna ale ja tydle ty stresy aby bylo vše ok nejak neprožívám,poprve jo ale ted už ne,ani to nejak nevnimam že jsem tehu kdyby mi nebylo blbě tak jdu i makat na stavbu asi😀

ak24
13. kvě 2013

@ratatooy ahoj me bylo taky 3tt špatne tet jetolepši ale zase od minuleho pondelka jsem byla nemocna ,,mam i antibiotika ,,,ale taky seto nejak pomali tahne

mariiianka
13. kvě 2013

@ratatooy já jsem to měla naopak,první těhu jsem brala tak nějak v klídku,ale teď je to asi i tím že jsme šli na umělý,tak si toho víc vážím.Ale že bych byla těhu,mě teda vůbec nepříjde,protože mě vůbec nic není 😀 .Takže jsem divná asi já nebo co 😅

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy To ti zavidim 🙂 ja jsem relativne v klidku, nestresuju se, jen podvedome se jakoby neceho bojim...............

renca1978
13. kvě 2013

@mariiianka nejses divna, mam to stejny, asi to tak holt nekdo ma 😉 mozna kdyby mi bylo aspon blivno, tak bych se tak neobavala toho zdali je vse ok

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 sice se říká že komu je špatne ma zdarné těhu ale podle me je to pověra,u malyho mi blbe taky nebylo a všechno proběhlo hladce

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy Ono se to rika?to si mi nemela radsi ani psat 😖

slaboska
13. kvě 2013

@mariiianka gratuluji,vidiš to bylo zbytečně strachu.
@renca1978 a ty si nic nečti,ja to taky dělala a pak mi z toho i hrabalo. 😀

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska nic, balim veci, ve stredu odjizdim do Spindlu vyvetrat palici, jinak mne fakt trefi slak 😖

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 a co tady bez tebe budeme dělat ☹

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska v nedeli se vracim, a beru notas sebou 😀

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 tak to jo 😉 aspon nebudeš myslet tak na mimčo.nekoukaš tedka na Novu?

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska no, prave, k dr. jdeme v pondeli a v utery, tak to aspon utece, nekoukam, proc?co davaj?

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 řikali tam jak se narodili dvojčatka ve 25tt,masakr.bohužel oba jsou postiženy a stat jim nechce zaplatit lazně na Slovensku 😠

hanndy
13. kvě 2013

@mariiianka super kocko velka gratulace
@renca1978 ty si jako jedes odpocivat a nas tady nechas jo a me jedinou makaci ty jo 😀
@slaboska to je hrozny tohle to

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska tak jeste, ze jsem to nevidela.............to radsi zadny dite, nez takovy utrpeni...........Mam kamaradku, a jeji bracha dostal ve 4 mesicich mozkovou obrnu, ted mu je 30 a je na voziku, postizenej i mentalne, umi se akorat ,plazit po zemi, jeji maminka ma zpackanej celej zivot, nemuze si ani odskocit sama do obchodu, kluka musi porad nekdo hlidat, uz teda 30 let je s nim doma, manzel chodi do prace, ma firmu na vodoinstalace a stat jim neprispiva nicim, pry maj penez dost, takze nemaj narok.......a pry kdyztak at prodaj barak, jim rekli na socialce...........holt smula kluk je bilej 😖

renca1978
13. kvě 2013

@hanndy vis jak ti zavidim, ze muzes bejt v praci?sla bych hned, kdyby to slo 😉

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 😠 😠 😠 když si černa maš vše. 😠 no ty nepujdeš do prace hodně dlouho
@hanndy a ty už moc dlouho do prace chodit nebudeš,protože budeš patřit mezi nas 😀

renca1978
13. kvě 2013

@mariiianka Taky si rikam, ze jsme dneska nejak hodne aktivni,to je tim, jak jsme tady byly rano uz tak brzy, takze zitra povinne chrupat aspon do 10 hodin.... 😀

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska to se pletes, po materske jdu na 0,5 uvazek, uz to mam domluveny 😉

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 fakt?to ja si řikala,že to prvni si chci užit a kdo ti bude hlidat?

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska manzel, ono to vychazi tak maximalne 7 sluzeb do mesice.............a budu brat jenom nocni, budu mit hodny dite, bude spat celou noc, ani nepozna, ze maminka neni doma 😀 😀 😀
Je to varianta, pokud bude vse ok, mimco zdrave...... tak uvidime...........................treba to bude mamanek a nepujde to, v tom pripade to hrotit nebudu.............

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 tak jak ty maš naplanovane,že bude hodne tak ja mam,že bude hnedka chodit na zachod 😀 však uvidiš,ale ja myslim,že se od mimča nehneš 😉

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska Moc rada bych do prace sla co nejdrive, ja miluji svoji praci..............ale uvidim, treba to fakt nepujde
jeeee, tak to by jste mohly prijet a naucit to aj nas 😀 chci takyyyyyyyyyyy

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 jojo tak až porodiš tak dojedem a do druheho dne to umite taky 😀 to ja radši budu s mimčem,řikam si,že prace neuteče 😉 ale pokud tě tak bavi,tak proč tam nejit.