IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
4. črc 2013
hanndy
4. črc 2013

ty hele koukej zastrcit ten pupik ty ho mas schvalne vyvalenej 😠

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 prý 10 kg 😀 😀 😀 ,ty jsi samá sranda 😀 .Pupíček hezký,to já mam takový o ničem, rozčvachtaný 😀

hanndy
4. črc 2013

Renco jo me to zarizovani hrozne bavilo,ale s tim chlapem to byl boj,ale par veci jsem si vydupala,treba horni koupelnu,krbik atd.. 😀 😀 jsem holka sikovna

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka to mam prave ja, takovej rozteklej....vubec se mi to na mne nelibi, ale co uz nadelam............. 😀 😀 😀 😀 hlavni je ze tam je to mimco, a ze je doufam zdrave 😉

renca1978
4. črc 2013

@hanndy ses sikovna!!!ono s tema chlapama je to nekdy tezky.............ale hlavni je, ze jsou veci, ktery si umime predstavit.........ale ta barvicka je super, moc se mi libi 😉

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 ty máš právě krásný.a jestli se ti nelíbí,tak se na něj nedívej 😀 ,ale to půjde těžko viď 😀 😀 .a přesně jak říkáš,důležitý je že tam máme miminečka a zdravý 😉

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka ja ho mam takovej nepravidelnej, jakoby hrbolatej.............ale jak pises, to uz nejde prehlidnout

hanndy
4. črc 2013

@renca1978 my mame radi teploucky a prirodni barvicky,takze je celej barak v barvach,kremova oranzova,hneda-akorad v loznici jsem se vyradila tam je zelkava s pruhama a prdte na hrbolky hlavne ze tam ty prtisci jsou

renca1978
4. črc 2013

@hanndy nama ho schvalne vyvalenej, opravdu takhle vypada...........ja vzdycky chodila tak blbe prohnuta 😒

renca1978
4. črc 2013

@hanndy tak to mas urcite doma hezky utulno 🙂

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 hele půl roku a bude zase normální,to dáme 😉 .a jestli je hrbolatej nebo ne,je jedno,důležitý,že tam je 😉 .Už ti dorazilo to vozidlo

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka Maru jeste ne, ale zitra je svatek, tak myslim, ze az v pondeli................uz se na nej moc tesim, ale budu se s tim muset naucit jezdit, nikdy jsem zadnej kocarek nevozila..............

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 třeba ještě dnes dorazí.Na kočárku nic není,ale budeš doma trénovat co 😀 .Úplně si tě dokážu představit 😀 😀 😀

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka ja ji taky vidim jak s tim drandi po baraku sem tam 😀 😀 😀

hanndy
4. črc 2013

ja jsem taky koukala na kociky normalni kokot 😅 😅 😅

renca1978
4. črc 2013

jojo, asi na mne bude silenej pohlad, ale radsi se to naucim nanecisto, nez abych Oliverka vyklopila nekde venku 😀 😀 😀 😀

renca1978
4. črc 2013

@hanndy no a co, ja na ne taky cumela od zacatku................to vubec nevadi.................. 😉

ak24
4. črc 2013

@renca1978 teda ponat ti už ,jde kraně,to namě teda jeste nikdo nic nepozna,,nebo mi teda zustalo hodně velke břicho po synovi,,asi proto

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy prosím tě jakej kokot,to je úplně normální 😉

renca1978
4. črc 2013

@ak24 jojo, roste 😀

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka no kokot neznas?? 😀 😀 😀 dyt jeste nemame srdicko a ja uz planuju to nejni normalni 😅 😅

ak24
4. črc 2013

@renca1978 tak toje dobře,,

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy ale prosím tě,víš co já toho naplánovala než jsem otěhotněla,kolik odkázů na oblečky jsem si ukládala 😀 😀 😀 .Buď v poho

hanndy
4. črc 2013

nemaji se ty zvirata nejlip 😠 😠 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy
@renca1978 holky a kolik jste toho dneska už uklidili 😀

ak24
4. črc 2013

@hanndy ahoj no neboj srdičko bude taky,, 🙂

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy taky máme takový mrtvoly doma 😀

hanndy
4. črc 2013

@ak24 ja verim ze bude,ale....

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka ted jsem chtela napsat to same,tak ja jsem to prehodnotila vyprala jsem a povesila dalsi pradlo,ktery v planu nebylo,takze vytirani necham na zitra 😀 😀 jinak mam uvarenou polivku,oskrabany brambory ke kuratku a mozna se dokopu jeste na to vysavani,ale cozpak to jde kdyz jste tak ukecany?? 😀 😀 😀 😀