IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
20. črc 2013

@renca1978 a počkej po porodu ja sem mela nohy až ke konci otekly a řikala sem že se těším až budu po porodu že to splaskne aprd,bylo to ještě horší skoro 5dní ani chodit sem nemohla,a taky už neobuju plno bot co jsem mela před tehu

ratatooy
20. črc 2013

@renca1978 jooo a ješte sem zvedava co budem nosit v prosinci kamaradka ma holku v prosinci a musela chodit v crocsech

slaboska
20. črc 2013

@renca1978 taky si tak natekla připadaš sexy 😀 ja zitra budu dělat svičkovou mam na ni hroznou chut 😉
@ratatooy po porodu,nestraš,ja myslela,že porodem to konči ☹ hlavně jsem si řikala,jak jsem pořad v poho,že otoky už nepřijdou a tedka tohle,ale dnes jsem v klidku.to asi jen když jdu do města,aby se mi lidi smali 😀 😀 a stěna crocs si mě pobavila 😀

ratatooy
20. črc 2013

@slaboska no jo jenže co chceš nosit😀no ono po porodu jk se telo dává zase do kupy tak se ještě zavodní a pka to zmizí

renca1978
20. črc 2013

@ratatooy tak jeste ze delaj ty crocsy s koziskem 😀 😀 😀 ale ted vazne, taky jsem uz na to myslela, asi budu zalezla doma ☹ vubec nevim, jako bundu nejakou volnou asi budu muset nosit, protoze kabat ani tu bundicku co jsem nosila loni urco neoblecu 😠 jinak vse resim topem a leginama, ja si zatim nic tehotenskyho nekoupila, spis mi jde o tu bundu..............ale fakt asi moc vylejzat nebudu, abych nekde jeste pri mym stesti nespadla na lede.............

renca1978
20. črc 2013

@slaboska jojo, ja jsem vzdycky touzila po tom bejt otekla 😉 nic vic sexy neznam 😀 😀 😀 😀 ja si pripravila bramborovej salat a obalila rizky 😉 ale teda svickovou bych mohla, nedavno ji varila Ratatoy, a taky mi delala veliky chute, ja bych svickovou mohla jist kazdej den, nevadila by mi 🙂 ale taky se moc tesim, az nebudu kojit a dam si sushi......to mi chybi hodne.......... ☹

ak24
21. črc 2013

@renca1978 ahoj do kyjova a odkat jsi,nebo kyjov je kousek odeme to ani nevim že tady neco takoveho je,ja jedu do brna

renca1978
21. črc 2013

@ak24 ahoj, ja bydlim v Praze, ale mam rodice ve Straznici, budu od 28.7 na MOrave na tyden, nasi by malou moc radi videli, tak jsem nas objednala do Kyjova na poliklin iku,aby ji taky videli, tam ten 3D maj.............. 🙂

ratatooy
21. črc 2013

@renca1978 ja sem si už pořídila zimni tehu kabát tady na bazarku za 350 je přestřiženej pod prsama takže je volnej na břicho

mariiianka
21. črc 2013

ahojky.......
@renca1978
@slaboska tak už jste trochu splaskli.Po porodu nemusí být každý nateklý,já teda byla v pohodě,ale jestli to taky nebylo tím,že jsem rodila v lednu v největších mrazech 😀 .Jinak kamarádka co rodila v květnu,tak jsem se jí úplně lekla,ta byla nateklá teda fakt suprově
@ratatooy aha,tak tako taky nebrat,tak to pořádně musím zkouknout a uvidíme.Až bude mít manža čas,tak se pojedeme na nějaký vozidla podívat,tak doufám,že to stihne do prosince 😀 😀

mariiianka
21. črc 2013

jo jinak děvčatka,dneska se mi zdálo,že máme chlapečka 😀 😀 😀

slaboska
21. črc 2013

@mariiianka ahojky,ja dneska natekla zatim nejsem 😉 notak jestli se mě někdo po porodu lekne tak potěš koště 😀
@renca1978 ja bych si dala zas řizek a bram.salat....mnam.ja teda sushi nemusim takže mi nechybi.ja si to myslela,že sis přala byt otekla 😉 ja mam dvoje těhu kalhoty a jsou mi pořad velke takže už je nevynosim,taky nosim hodně topy a sukně,ja nsim zatim vše co před porodem,snad už to tak zustane.

mariiianka
21. črc 2013

@slaboska neboj,nebude to tak hrozný 😉 .Třeba nateklá nebudeš

renca1978
21. črc 2013

@slaboska cauky,já dnes taky otekla nejsem😊nevím,co to tedy bylo 😀 jinak u nás je dneska brutální horko.zítra jdu ke kadeřnici konečně už mám odrosty asi 10cm 😀

renca1978
21. črc 2013

Holky všechny vás moc zdravím a přeji pohodovou nedeli 🙂

renca1978
21. črc 2013

@mariiianka ze by tedy chlapeček?no mně se to taky kdysi zdálo 😀

renca1978
21. črc 2013

@ratatooy aha,to jsem ani nevěděla ze to existuje,no uvidíme jak porostu každopádně budu muset něco splašit taky 😉

mariiianka
21. črc 2013

@renca1978 Reni buď a nebo,víc možností není 😀 😀 😀 .Ale to se snad dovím 5.srpna 😉

ratatooy
21. črc 2013

@mariiianka no hlavne jedte do obchodu kde maji ruzny značky u nas jsme celkem velky mesto obchodu s kočarama je tu asi 5 ale jen v jednom jsou kvalitni značky jinak samy polsko a to ještě ty kvalitní maji jen na objednavku takže kdybych ho chtela videt musela bych do brna,kamoška chtela easy walker což je taky super kočárek a musela pro nej až do kolína

mariiianka
21. črc 2013

@ratatooy to je jasný,chci jich vidět víc,jenže ty polský budou asi všude.Moc se vtom nevyznám.Ale ten tako se mi líbí,okouknu ho zblízka a uvidíme.Jdou u něj zacvaknout ty kolečka aby se netočili furt?

slaboska
21. črc 2013

@renca1978 teda 10 cm,styd se 😉 ja jdu zitra k Dr.kouknout na Vanessku tak snad bude vše ok.
@mariiianka dnes je fakt horko a natekla nejsu,tak snad to bylo jen chvilkoovy 🙂

ratatooy
21. črc 2013

@mariiianka jj to by melo jit u každyho kočáru mi je zastavovaly v zime jinak vubec,práve bude jich všude převaha skus se podivat na ten dorjan to je taková dobra volba z techto kočáru podle d testu

mariiianka
21. črc 2013

@ratatooy právě,že by stím ani v zimě nešlo jet.Ještě že tě tady mám 😉

ak24
21. črc 2013

@renca1978 aha tak tojo
to jsem ani nevěděla žeje v kyjově,ja jedu do toho brna tam je jen 3D,,a jezdi tam hodne i ze začatku

ratatooy
21. črc 2013

@mariiianka no tak pokud neni čerstve napadutej sníh tak se to dá oni ty kola nejsou zas tak že by se lehko smejkaly ale když apadl sníh tak se to lepilo pod batniky ale to mžna bue delat každej kočár

renca1978
22. črc 2013

@slaboska ty už vlastně chodíš na kontroly po týdnu vid?na monitor taky,ze jo?ty se mas já už bych taky chtěla mít malou u sebe 😊

hanndy
22. črc 2013

dobre ranko vsem preji,dneska bude zase asi maxi parak,tak supky dupky do bazenku 🙂 🙂

mariiianka
22. črc 2013

krásné pondělní ráno mamiky,dnes mam obvzlášť vynikajicí náládu,triple testy jsou negativní 😵 ,tak si to snad už konečně začnu užívat naplno.Za odměnu jsem si koupila kojící podprsenku,v Lidlu mají akce i na mimina

hanndy
22. črc 2013

@mariiianka gratulace obrovska 😉 me tenhle stres teprve ceka,krev atd.ve stredu se jdu rozloucit do Car,tak doufam ze vydyndam UTZ pac jsem nak na nervy jestli je prcek v poradku

mariiianka
22. črc 2013

@hanndy děkuji moc,ty nervy za to stojí 😉 ,určitě bude vše v pořádku,protože všechnu smůlu už jsme si vybrali předem.Já ho uvidím až 14 dní na utz,tak to budou nervy zase další.Ale pohyby cítím,tak snad dobrý