IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
3. srp 2013

Dobre ranko,no nekecejte ze jsem dneska prvni 😀
@ak24 gratulace,tak ty budes mit chudaku doma muzskou prevahu jo..taky tam tu holku mohli dat vid? 😉 😀

ak24
3. srp 2013

@hanndy ahojky jj co už ,,no mojeho to budou sami synove nebo 2 ma pred tym a ted 3 semnu,,nojo mohla byt holčička ,,ale nevadi mito jsem zane rada ze jsou zdravi

renca1978
3. srp 2013

@ak24 čau gratulace ke klucikum....sestrenice má Dominika a rikaj mu Niku,tak mi teda ty jmena přijdou na chlup stejný.....

renca1978
3. srp 2013

@hanndy cau,dneska je ri lip?

ak24
3. srp 2013

@renca1978 no ja chteLA už přo prvnim Dominika nebo Daniela,,,,tet že dame Dominika a NICOLAS,,ale maly zae ve školce ma kamarada a chce jmeno nick,,tak tedy to druhe nevim jiste,,

renca1978
3. srp 2013

@ak24 Dominik a Daniel se mi líbí hodne 😉

ak24
3. srp 2013

jo i mě,,tak dame tet dominika ale to druhe teda jeste nevim

hanndy
3. srp 2013

@renca1978 ahojky no mam naky divoky stavy,nic mi nechutna ted jsem pod tlakem snedla activii a nevim jak dlouho tam vydrzi,ale snad je to jen naka prehanka a co ty zitra uz valis domu vid?

hanndy
3. srp 2013

@ak24 jj ze jsou zdravi to je nejdulezitejsi

renca1978
3. srp 2013

@hanndy zítra mne vyzvedne manza ale domu pojedeme až v pondělí dopoledne,už se těším,je to tady docela na nervy,mam tady psa,nasi maj taky psa.a moc se spolu nesnesou.takže porad na na musíš rvát,nebo je davat od sebe.mam z toho nervy v PR...

slaboska
3. srp 2013

@hanndy no nekecej,tys tu dneska byla prvni,ale to jen kvuli tomu,že je vikend tak sem tak brzo nechodim.
@ak24 gratuluji ke klukum,bud rada,že jsou klidny,hlavně,aby jim to vydrželo 😀
@renca1978 doma je doma,že?dnes bude zase horko,takže zas budu jak fiona ☹ co ty?ty jsi z otokoma v poho?

hanndy
3. srp 2013

@renca1978 nas se s jinyma psikama taky nesnese,to vis kazdej si brani to sve..

hanndy
3. srp 2013

@slaboska no jo to jsou porad naky vymluvy 😀

slaboska
3. srp 2013

@hanndy počkej ja ti to připomenu hnedka v ponděli rano 😀

renca1978
3. srp 2013

@slaboska cauky, mnauky.............presne jak pises, doma je doma......................jojo, otoky mam kazdej den, vcera sice min, ale mam....................ale je to tady na hovno, vcera mi tady zemrel kamarad na leukemii, 32 let.............tak mne to dost vzalo, byla to moje prvni laska, prvni libani......................

renca1978
3. srp 2013

@hanndy prave ze nas se snese, on je jeste stene, ale ji jsou 4 roky, a on na ni porad skace, chce se s ni hrat, ona na nej porad steka....................hruza, uz z nich mam hlavu jako patraci balon...................fakt mne to neba 😠 jinak nas se snese s vetsinou psu, problem je v ni, ona je rozmazlena, vseho se boji.........................ted nemuzes nic pomalu rict, protoze nasi ji maj jak decko..............................ja chci domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

slaboska
3. srp 2013

@renca1978 je tak to mě mrzi,to se nedivim,že tě to vzalo.32 let to je fakt masakr ☹ takovy věci by se vubec neměli stavat ☹

mariiianka
3. srp 2013

přeji hezkou sobotu maminy 🙂
@ak24 moc gratuluji k chlapečkům,hlavní je že jsou zdraví 😉
@hanndy že by těhotenské nevolnosti,to já neštěstí neznám,tak ať se brzy udělá líp
@renca1978 s tím kamarádem je mi to hrozně líto,takový nemoce by neměli vůbec být.A jinak si teda užíváš s pejskama,to musí být teda nářez
@slaboska a jak ty fiono 🙂 ,kdy ty jdeš vlastně teda rodit,9. nebo 15.,to je krásný,že už budeš mít brzo Vanesku u sebe,taky už bych chtěla 🙂

renca1978
3. srp 2013

Holky,je normální ze každý ráno citim jakoby malá byla hodne nízko,úplně jakoby v podbřišku.snad jsem to napsala aspon trosku srozumitelně

mariiianka
3. srp 2013

@renca1978 Reni,já myslím,že to normální je,protože to taky tak cítím a večer se mrská u pupku a tam jsou to je právě i vidět

hanndy
3. srp 2013

@renca1978 kamarada je mi lito,jak pisou holky tyhle nemoce by nemely vubec byt ☹ drz se kocko.. tak jedte domu uz zitra ne?

hanndy
3. srp 2013

@slaboska to je mi jasny ze v pondeli nas tady budes zase nahanet jak pipinky 😀

slaboska
3. srp 2013

@mariiianka dobre rano,to se dozvim tedka v ponděli kdy mi to teda konečně udělaji,v ponděli na 8.30 jdu na ozvy a pak se jdu domluvit do porodnice,9.to nebude to je pry brzo,tak snad toho 15 😉
@renca1978 jj,je to normalni ja ji tam taky citila,takže mužeš byt v klidku. 😉

hanndy
3. srp 2013

@mariiianka ja doufam ze je to jen prehanka,ted je mi zase lip,tak jsem vyuzila situace a vydezinfikovala koupelnu a hajzlik jeste vysaju a kadim na to

slaboska
3. srp 2013

@hanndy ale vy jste pěkně nepuslušny pipinky,ja Vas nahanim a Vy přjdete až za 2 hodiny 😀 😀

hanndy
3. srp 2013

@slaboska no 15 to musi byt urcite to je prece Hanicky 😀

mariiianka
3. srp 2013

@slaboska ale i tak už to máš zachvíli.A to víš,my musíme využít situace,kdy si můžeme přispat,pak už to moc nepůjde 😀
@hanndy takže budeš zase gaučák 😀

slaboska
3. srp 2013

@hanndy no tak to mi je jasny,budu o ten termin bojovat 😀
@mariiianka jj,za chvili i když řeknu,tak jak se to tahne tedka tak se to netahlo celou dobu 😠 😠 chapu,že si musite přispat,ale jěště si mě musite pořadně užit,až tu bude Vaness tak tu nebudu byt tak jak budu chtit a pak uvidite jak Vam moje otravovani bude chybět 😀

mariiianka
3. srp 2013

@slaboska jsem ti psala,že nejhorší je poslední měsíc,ale mě se zase nevěřilo že 😀 .Ale však mi si tě užíváme neboj,a ty stejně příjdeš,protože se ti bude po nás stýskat,takže i ty si ten čas najdeš 😉 😀

hanndy
3. srp 2013

@mariiianka nee gaucak nebudu,mozna jen chvilku,ale odpo chci jet ke svagrici sice me bazenek mine ☹ ale to neva
@slaboska bojuj,bojuj