IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka proč už tady nemaš napsany v kolikatem tydnu jsi?nebo jsi to tam ani neměla?

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka no tak to ji naliju i sladky do ni narvu,no byt tam od patku tak mě to porazi. 😠 bych tam umřela na nudu

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska a jooooo,kam mi to zmizelo 😕 😕 😕 😕 😕

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska už jooooo 🙂

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska tak to já bych tam taky padla za vlast,to by se ti vůbec zastavil čas

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka jo už to tam maš,ja myslela,že si tochrtiš pro sebe 🙂 no to jo,to by den neměl 24hod.ale 48.stačilo mi to tam byt 1 den a prchala jsem,tak budu doufam,že se Vanesska slituje 😀

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka to vis litam po lese kvuli prckovi aby mel hezkou mamcu a ne obelixe 😀
@slaboska rano zblajzni cokosku a mala bude jak torpedo

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska no já nevím co jsem s tím dělala,že jsem to tam neměla,jsem si toho ani nevšimla 😀 .Tak už jí začni domlouvat 😉

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy tak já už to teď nedoženu 😀 ,tak já se radši odtěhuju na gauč 😀 😀

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka ja si toho všimla už odpol.,ale nebyla jsem si jista jestly jsi to tam měla nebo ne a tedka ž mi to nedalo se nezeptat 😀

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska no to jsi hodná,že sis toho všimla aspoň ty 😉

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka no jěště,že mě tady maš 😉

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska no jo,to už jsi druhá,včera to byla Renča.Holky já vás nemít

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka nahodou ja si toho taky vsimla,ale sla jsem na ten drb,pak ty broskve,prochajda no jsem hold k nicemu 😢 😀

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy ale neupozornila,musíš to hlásit hned 😀

ak24
14. srp 2013

@slaboska tak to ne kvuli dvojkam tose nezda ,,v 7 jsem tam byla u doktora nez me vzal tak bylo 7,30,,pak na krev to bylo 8 a hodku se čekalo na vysledky a v 9 jse pak pila ten jejich čaj,,a v 11 zase na vysledky než mije dali byli 11,30 a pak opet čekani na doktora,,a to jsme tak byli celkem 5 maminek

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka rozkaz sefe

hanndy
14. srp 2013

@ak24 no ja jsem se taky zhrozila s tim casem a je to fakt takovej humus?

ak24
14. srp 2013

@hanndy no ono zaleži kolik vas tam bude a hlavne to čekani je nejhorši,a tentokrat seto dalo a zapila jsem to vodou nebo jeto hodne sladke

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy tak pro příště 😀 😀 😀
@ak24 no pane jo,to nás čekají ještě vyhlídky,ale to snad dáme

mariiianka
15. srp 2013

dobré ranko.........
@hanndy Haničko sluníčko,vše nejlepší k dnešnímu svátku 🙂

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka bry ranko,opet prekvapuji ze?? 😀 otravoval me komar jinak bych jeste zarezavala 😅 Kocicko dekuju ti

hanndy
15. srp 2013

@slaboska uz rodis??? 😀 😀

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no já tě tu čekala až na tak desátou 😀 .Prý dneska bude růža 😀 😀 .Já nespím už ode čtyř,fakt blázen 🙄

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka to ja taky jen se prevaluju a kdyz Petr vstaval pred 6 uplne hotovej a ja se na nej telila,tak mi povida ty jses normalni blazen doufam ze to dite bude po me 😀 😀

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy tak to seš dobrá 😀 ,já budu po obědě asi mrtvá a gauč to jistí 😀 😀

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka ja odpo bejt mrtva nemuzu,jedu ke kadernici... Ja se z toho PC po... jednou sem vlezu a on vubec nekomunikuje Petr je na PC antitalent,nicemu nerozumi,tak jsem se uplne zdesila co vsechno tady na me vyskakalo 😠

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy 😀 😀 😀 se tě asi taky zděsil,proto to na tebe vyskákalo 😀 .Tak ty se jedeš zkrášlovat,ty se máš 😉

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka 😀 nee on vola chudak SOS dej me do kupy 😀 ale na to ja ted taky prdim 😅 no jen na barvicku strihat nebudu to bych tam za chvilku nic nemela 😀

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy tak takhle ho nedáš nikdy do kupy,když na něj furt a stále kašleš 😉 😀