IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
4. zář 2013

tak vidim že nebudu mit sama kluka,,meto potvrdili i v brne ze budou oba kluci,,takže 4 chlapi,a žadna holka

hanndy
4. zář 2013

@ak24 jej promin ja na to nak zapomela ze budes mit taky chlapy.. a jak je?

ak24
4. zář 2013

@hanndy ahoj jo v pohodě,jojo dva kluci ,a holčička neni,,,jo jinak jsem v pohodě v ponděli jdu na kontrolu tak snad bude vse ok

slaboska
5. zář 2013

dobre rano,že jsem tu zase prvni 😀
@renca1978 sice mě dns vaness vzbudila o pul 5,ale snad jěště usneme,jo je hodna jsou děti co křiči pulku noci,což jsme měli ze začatku,ale naštesti se to uklidnilo.
@ratatooy to jdeš na tu cukrovku dost pozdě,to už snad nema ani cenu ☹ jinak gratulace k chlapečkovi 🙂

hanndy
5. zář 2013

Svete div se a ja dneska druha 😀 ale jak ja bych spala a ono to nejde sakra 🙄

mariiianka
5. zář 2013

taky vás zdravím,já jsem dneska KO,včera jsme domalovali a já pak uklízela do jedenácti,ten úklid je snad nejhorší,všechno mě bolí au au

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka Tak ja jsem v tom pripade malovala asi s tebou od 3 jsem cumela do stropu jak me braly zada a usla jsem az v 5 😠

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy a že jsem tě tu nějak nepostřehla 😅 .To jsi teprve na začátku těhu,počkej až budeš mít větší bříško,bude hůř.To je mazec co když člověk nemůže spát a v noci to ještě ke všemu neutíka,to znám moc dobře,soucítím s tebou

slaboska
5. zář 2013

@mariiianka
@hanndy jak piše Maruška,že jsme si nevšimly,že bys tu byla když si nemohla spat 😀 tak to ja tedka ze spankem nemam problem,jak dokojim lehnu a za minutu spim 😉

hanndy
5. zář 2013

@slaboska ale Maruska myslela u toho malovani 😝 tise zavidim za za minutu spis,ja nikdy spac nebyla a tesila jsem se az budu tehu,jak kazdej rikal ze je zenska unavena a porad spi to by me zajimalo kdy to obdobi nastane

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka no ja byla asi tvoje psych.podpora 😅 😅 a soucitila jsem s tebou 🙂

hanndy
5. zář 2013

ten spek se mi zacina nak zvetsovat asi budeme mit zakaz sladkyho ☹ 😅

slaboska
5. zář 2013

@hanndy aha,tak nevadi,tak jsem to nepochopila,no hold blondyna 😀 ja taky nikdy nebyla spač,těhu jsem přetrpěla něco tak jak ty tedka,ale jak mam malou tak to je trochu zahul,tak to je jak pišu,lehnu a spim.vim,že mam před sebou 3 hod.spanku tak neni čas to zdržovat koukanim do zdi 😀

slaboska
5. zář 2013

@hanndy ty maš vadu zraku???????????????to neni špek,ale hvězdička 🙂 😉

hanndy
5. zář 2013

@slaboska nemam vadu zraku je to rosol 😅 ,Petr me za to porad chyta a povida ze hvezdicka je zalita tukem chudak 😅 😅 a mam pravdu akorad na ty fotce to nejni tak videt coz je fajn 😀 😀 😀 je ti odpusteno 😉 ja uz to vidim ze se nevyspim ani pak az malej vyleze pac budu mit bobka usnout 😅 ale treba ne

slaboska
5. zář 2013

@hanndy rosol 😀 chlap tomu nerozumi 😉 tak hlavně spiš a vše slyšiš,mala si tedka začala broukat a ja se pořad na ni koukam jestli je v pořadku,prostě blazen,ale to oznaš,jamyslim,že tohle budeme mit vše stejny 😉 😀

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 ahojky,jak je?je aspon trochu lip? 😒

mariiianka
5. zář 2013

@slaboska hele to máš pravdu s tím koukáním,mě to u Adélky zůstalo dodnes 😀 ,takže toho se nejde jen tak zbavit 😉

hanndy
5. zář 2013

@slaboska tak ty uz mas doma povidalku jo,tak to uz si pekne pokecate co?? Na Silvika jsem si vzpomela vecer,kdyz jsem sla spat jak ji asi je a ty jsi me ted predbehla 😀 tak doufam ze se ozve

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy prosím tě ty špeku,sis asi nevšimla že jsi těhotná viď 😀 ,jen hvězdičce dopřej něco dobrého a žádnou dietku ,na tu máš času dost 😉

slaboska
5. zář 2013

@mariiianka počkej to mě nepřejde 😀 tak to budu muset přehazovat postylku nebo budu mit za chvili přeleženy pravy bok 😀
@hanndy jj,ta si pořad něco vyklada,ale nějak ji nerozumim 😀 😀 vidiš jak mame stejny myšlenky 😉 ono ji asi neni nejlip ☹

mariiianka
5. zář 2013

@slaboska to máme všechny stejný,když byla malinká,tak jsem taky z oči nespustila 😀

slaboska
5. zář 2013

@mariiianka to je lepši jak tv 😀

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka aha tak jeste ze jsi mi to rekla ja bych presla na dietku 😀
@slaboska ma blbe obdobi to je jasny a doufam ze se ji hned zadari,holky ja nevim jestli mam vyuzit ty akce na ty plinky,me to prijde hrozne brzo,ale zase jsou to pekny peno a hlavne nevim jestli koupit ty bily,nebo zeleny a kolik 😅 pjosim poradte neznalkovi 😀

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy ty dietko 😉 .Hele plínek není potřeba dělat tokovou ohramnou zásobu,podívej na mě,já má teprve jedny a jsem v klídku.Plíny jsou všude a vždycky na nich je nějaká akce
@slaboska viď,já to taky vždycky říkala 😉

slaboska
5. zář 2013

@hanndy ja nevim,ja dopředu plenky nekupovala měla jsem 2 baliky 108ks papers zeleny,nevim jak to je u Vas,ale u nas skoro každy donesl na zapiječku male plenky,takže asi tak 😉
@mariiianka mužeme nechat odpojit kabelovku,stejně se u nas nejvic poušti program Vaness 😀

mariiianka
5. zář 2013

@slaboska to je pravda,k čemu telka,tohle je mnohem záživnější

hanndy
5. zář 2013

Hm,tak asi jo prdim na to..

silvik77
5. zář 2013

@slaboska Ahojky, to víš že je, co nadělám. Věřím, že to vyjde brzy znovu. Akorát mě trápí, že jsem včera trošku krvácela, ale bolesti nemám, tak snad to přejde, k doktorovi se mi nechce. A co ty? jak si to užíváš? 🙂

hanndy
5. zář 2013

Renca ma dneska ten cukr ze?