IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
16. dub 2013

@ratatooy ja z me zkusenosti s utrosem ted jak uz jsem vedela ze se nezadarilo,tak jsem je tam soupla a sla normalne fungovat a po 1,5 hod,kdyz jsem sla na wc,tak na papire sice rozblemclej,ale celej utros a kdyz jsem tak hodku po zavedeni byla v klidku,tak se krasne roztek a slo to postupne zadny hrudky a urcite bych to zavadela kor kdyz to mas jen maloucko,ale fakt se snaz odpocivat,ale spon jak nekdo prijde z prace,tak at si veme malyho,musis na sebe trosku myslet a v patek budes mit hcg pre s1000 a bude to paradicka,tak zadny nerviky ju?? 🙂

ratatooy
16. dub 2013

@hanndy no odpo si ho bere babička s dedem jak přijdou z práce jenže jim jsme to ještě neřekly ale možná to tuší,dneska už je to skoro na menší vložku ale snažím se ležet vždycky pulhodinky ležím pak umeju nadobí pak zase ležím ješte neco dat vařit a mam klid alej je celkem samostatnej

hanndy
16. dub 2013

@ratatooy to je dobre,tak si pust nakej peknej filmik hod nozky nahoru a pohoda klidek,malej je sikula ze je samostatnej 🙂

mariiianka
16. dub 2013

Ahoj holky
@ratatooy koukám u tebe to krvácení ještě neustálo.Snad to bude vše na dobrý cestě a v pátek bude vysoké hcg

lucina100
16. dub 2013

mě ten utroš vytíká stejně,jak ležím, nebo ne. Na noc zavedu, stejně jsem ráno ulepená až na záda 😀 . Pak ho zavedu na WC přes den, hodím dozadu a je to na stejno. akorát jak jsem šla pak na velkou, tak jsem ho vytlačila půl tablety. tak jsem šupla ještě jednu na přídavek. Ale jinak vyteče stejně trošku.

ratatooy
16. dub 2013

@mariiianka ahoj nene neustlo spíš se zhoršuje

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy zkus ještš vodu s citronem a kontryhel.

meyryen
16. dub 2013

@ratatooy Ještě co mi říkala lékařka, tak při krvácení ani žádné sprchování, ale to asi víš 😉

lucina100
16. dub 2013

@meyryen žádné sprchování? Koupat se nesmí to vím, teplá voda se nesmí, ale sprchovat? jak bych po 2 dnech vypadala 😀 . Výplachy ne, ale sprcha by neměla škodit, nebo třeba bude krvácet 10 dní, tak se slepí nadobro tím utrošem 😀

renca1978
16. dub 2013

@ratatooy cauky, jak je to mozny, ze to neustalo?co ti na to krvaceni rekl doktor?

mariiianka
16. dub 2013

@ratatooy to je ale mazec 😕 .To už trvá docela dlouho ne?Taky by mě zajímalo co ti na to dr.řekl

mariiianka
16. dub 2013

@renca1978 ahoj maminko,jak dneska je???? 🙂

meyryen
16. dub 2013

@lucina100 Já když začala špinit a neustávalo to, tak mi v CARU říkali žádný alkohol, jen ležet a ani se nesprchovat. Jsem to teda 4 dny vydržela, ale byl to mazec 😀

renca1978
16. dub 2013

@mariiianka Ahoj, super...........citim se jako netehotna 😀 nic mne neboli, ani mi neni spatne, ty zada uz jsou taky v cajku, takze dobry......co ty? 🙂 25.4 pokud bude vse ok, jdu pro prukazku a na 1.tehu screening 🙂

reennddyy
autor
16. dub 2013

@ratatooy první hcg jsem měla 366,potom 310 a nakonec 107...

ratatooy
16. dub 2013

@mariiianka no včera dr ani přičinu neřekl protože to nevidel mohlo by to být ješte mimodeložní ale zatim je nizky hcg takže me to neohrozuje a uvidime v pátek sestra v caru řekla že to mužu mit celej první trimestr

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 hele ale kontryhel se v tehu už nesmí po nem se odlučuje sliznice ten se pije do ovulace a před tehu

ratatooy
16. dub 2013

@reennddyy ajooo no tak to by mohl bejt i muj připad ještě sem zvedava co z tohohle se vyklube

mariiianka
16. dub 2013

@ratatooy aha.A krvácet celej trimestr?To by mě švihlo 😕 .Ale tak hlavně,aby se udrželo a bylo tam kde má.Tak budu držet palečky na pátek 😉
@renca1978 tak to je paráda.Tak průkajda bude za chvíli,to se zase nakocháš co 😀 .To mě dnes bolí hlava a celý tělo,nejspíš se o mě pokouší nějaký vir,ale já ho zdolám 😀 .Jinak jsem dnes docela líná,nic se mi nechce,snažím se uklízet,ale vůbec mě to teda neba.Odpo přijede kamarádka s 2letým klučinou,tak bude zase nějaký zpestření

lucina100
16. dub 2013

@meyryen tak alkohol je snad jasný, že po tomto se nepije. Tak já bychy to nevydržela nejít 4 dny do sprchy. to snad bych chytla zánět. Já se jdu sprchovat po každé stolici a jak nejsem doma, tak vozím vlhčený toalet. papír, ale nejdu třeba 3 dny, než dojedu domů. Když to není výplach přímo a není horká voda....

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy kontryhel je na sloznici na růst. Já to piju pořád i minule po ETU. Je to ženský čaj. A měla by po něm být peřina dobrá. Já to v CAR říkala, že piju kontryhel, prý jen chválí. Maliník se pak nesmí, to pak až před porodem, je to na lehčí porod.

meyryen
16. dub 2013

@lucina100 Samozřejmě se tím nemyslelo, že si člověk neomyje určité partie 😀 Každopádně v tom popisu se dost poznávám 😎

renca1978
16. dub 2013

@mariiianka to mas dobry, mne mely prijet 2 kamosky na kolech, ale ted volaly, ze neprijedou, ze nemaj jeste opraveny kola, a navic stejne prsi.............takze az do vecera jsem sama doma, ale hloda ve mne jina vec, vcera nam volal znamej, a pry jestli bychom neleteli na Kubu, manzel ze by i jo, ale ja porad nevim, trosku se toho bojim, ale rada bych se tam podivala...........ale asi zustanu doma, at se neco spatnyho nestane..........nahoda je blbec, hlavne ja pritahuju sileny situace, tak asi spis ne.
MNe ze zacatku bolela hlava kazdej den, jakoby ve spancich, ted uz spis ne.Ses unavena?to ja byvam priserne, ale ne a ne usnout 😀

ratatooy
16. dub 2013

@meyryen no jenže ja ani neležím,až dneska jinak musi normlane fungovat vim že se nesmí horká vana

ratatooy
16. dub 2013

@renca1978 tak ja večer kolem 7-8 padám unavou na hubu a spim snad do minuty ,jeee na kubu to je muj sen,hele tak se zeptej gyn nemel by to byt problem navic pokud budeš třeba teprv ve 4mesici

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 no ja nevim teda ja vždyk četla že kontryhel jen do ovu na rust sliznice pač pk už neroste ale zase se před ms dlučuje ale třeba je to možny no,jj malinik ím akorát moc nevěřím ž by pomohl k porodu ale co všemmužu doporučit kdo chce lehky porod bez nastřihu je balonek epi-no

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy já pila maliník a vše možné a stejně zkončila u císaře po 3 dnech mučení...

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 u Vás prší? U nás je trenýrková teplota, terasa plná, vidím z okna. Tak to asi dojde sem.

renca1978
16. dub 2013

@ratatooy tak ten spanek ti zavidim, co ja bych za to dala. 😉 Zeptam se doktora a uvidim, jak se na to bude tvarit, ja se citim opravdu ok, odlet by byl 4.5..........coz je myslim jeste v pohode, tak uvidim, hlavne nevim, jak by to bylo s tou PN.....Bych to musela asi risknout 😒

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 jojo, takova jarni prehanka, ale prsi a nic moc teplo 😒 jsme se vcera namlsaly, bylo krasne a ted zase kosa 😀

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 jak si dáš pojištění do ciziny, tak na to příjdou, že nejsi doma na marodce. Aby Ti pak nevzali marodku. Jak je to jen v Česku, tak se to, ale do ciziny nevím.