IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 právě se modlím, aby mi to vyšlo a nezkončila na pracáku.

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 tak to je jina, to mel bejt cisar hned z fleku, pri takovych mirach, ale to je chyba doktoru..............to bych spont. ani nezkousela

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 tak to ses v dost blby situaci, ale ono to klapne 😉 hlavne my taky jely na prescasy, ale platili nam je, nedelala bych zadarmo ani nahodou

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 mě řekli, že nebude mít 4 kila, že to porodím. Navíc jsme měla silnou cukrovku, bez jídla, jen kapačky.... No vymordovali mě..... Už fakt bez známosti bych nešla rodit kdesi kde mě pošlou......
Ale byla to daň za to vymodlené miminko, tak jsme to zvládli v poho....
Zkusím dneska ještě testnout, snad se objeví ten duch už konečně.....

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 ja zkousela 8 den po ET

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 já po et měla sedmý dech ducha a 9 den už krásnou a 12 hrubou. Tak jsem šla teď zase a nic. Zajdu si koupit jiný test, ale to bych jí tam musela nakreslit, aby tam byla. je to bílé, jak snížek..

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy prosím tě jak hodně krvácíš????

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 treba na tebe jeste vykoukne 🙂 jak pises, zkus jinej test 🙂

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 no to epi-no je tu i diskuze o tom,je to nafukovací balonek k trenování porodu bez nastřihu a fakt každa co je v diskuzi porodila bez poranení v vetšinou každa do 2-4hodin

ratatooy
16. dub 2013

@renca1978 renco tak u ns probehl cisař tak že jsem byla dve hodiny na pooperačním a pak už normal na šestinedělí a žadny dreny sem nemela a me to tak sedlo že sem mohla klidne druhej den na aerobic kdyby me pustily😀3den už sem chtela jit dom,protože už me otravovalo jak mi furt cpaly leky na bolest ale me nic nebolelo

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion no hele prosim te ja už nevim do toho 12dne to bylo fakt trošička růžová voda spíš a jen tak ja neim dve kapky včera s to víc rozjelo to už byla tak mala lžička krve i přes noc a ted už zase jen ružová voda jak ležim tak ja nevim asi nemužu nic delat nebo co

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy mě od rána bolí břicho...zašpinila jsem a před chvílí už i lehce krev... ☹ včera bylo HCG 248,tak uvidím...bude mi volat dr...ráno si pojedu pro neschopenku....přítel je do rána v práci

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion no me právě u toho nic nebolí čipk se neotvírá a ani při vyšetřeni me nic nebolelo sem sama zvedavá toto je peknej napínák teda,kolkátej den si?den po me?takže 13?

hanndy
16. dub 2013

holky co to tady blbnete,to neznamena ze kdyz ja jsem jak prutokac ze vy se budete opicit okamzite uzavrete kohouty a nohy nahoru,ale kdyz to tady vsude clovek cte ze se po ivf krvaci,tak je to normalni,ale proc tomu tak je??

ratatooy
16. dub 2013

@hanndy no to doufám že mi nekdo vysvetlí proč to tak je

renca1978
16. dub 2013

@ratatooy
@sakalmilion Moc vam obema drzim palce, a hlavne at uz to krvaceni prestane.

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy jojo..dnes 13...volala mi dr a řekla že to bude dobrý...HCG se jí moc líbilo....zítra ráno si jedu pro neschopenku a mám navýšit utroš...jsem malinko klidnější... 🙂

sakalmilion
16. dub 2013

@renca1978 děkuju...jsi zlatá 🙂

hanndy
16. dub 2013

@sakalmilion no vidis,neboj to bude dobry a na tu nocni teda jeste jdes,nebo na to prdis??

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion tak vidiš sestra z caru taky byla úpráve z hcg nadšená že je to super

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion
@sakalmilion a kolik tho utroše víc?

ratatooy
16. dub 2013

@renca1978 dekuji snad jo no nebo viš co at si to krvácí pokud to ničemu nevadí

sakalmilion
16. dub 2013

@hanndy na noční už nejdu....volala jsem do práce,že bohužel...nějak to zařídili.... 🙂

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy no víš že ani nevím 😖 dr jen říkala navýšit a možná raději polykat...tak si přidám 2 ted...beru normálně 2 ráno a 2 večer 🙂

renca1978
16. dub 2013

@ratatooy presne, jak pises, pokud to nicemu nevadi, tak je to v pohode, i tak verim, ze to musi bejt silene neprijemne, ja to mela jen par hodin, v den ocekavane MS a byla jsem z toho uplne hotova, ale verim, ze vse bude dobre 😉

sakalmilion
16. dub 2013

@renca1978 já jsem to právě měla dostat v neděli nebo včera...tak třeba to je taky jen tím,že je to kolem MS 😀

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion jo tak me řekla 3x2 ale zavadet řikala

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy no já jsem je polkla jen ted.....večer určitě zavedu,,,je to lepší

ratatooy
16. dub 2013

@sakalmilion jj ja stejně ležim takže je zavadim a ležím

sakalmilion
16. dub 2013

@ratatooy já také ležím....no ale ted jsem polkla...snad to bude v pohodě 😒