IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 no me to taky nikdy nešlo až co sem poznala stob a zjistila sem proč sem vždyck misto hubnutí ač sem jedla zdrave přibírala protože sem nejedla žadnej tuk a skoro samy sachaidy a malo bilkovin,takže když je to fakt vyvážený tak se dobře hubne a fakt platí že k hubenosti se musi človek prožrat

ak24
23. dub 2013

naše 2 zlatička

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 je super gratulujem,akorát v tom jendom ho vidim a v drzhym ne?nebo vidim blbe?tak to mužu bejt klidna když sem videla jednu bublinku že budem mit jedno

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 joo už ho vidím sem utřela prach z monitoru😀

ak24
23. dub 2013

@ratatooy na tom druhem nejde videt nebo dělal kazdou fotku zvlast prvni jednu pak druhou prej zatim nejdou odě ,,a kdybych muto řekla driv jestli mida fotku tak mame 2 fotečky ale zase naopak,jo ja jsem taky dyla 5+4 a bylo jen jedno ale řikal žejeto brzi řic jestli je jedno nebo 2 a o 13 dni pozdej jsou 2

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 ajoo no tak to se zas nic nedozvim kurna tak přišti čtvrtek až no to už budem 8tt

ratatooy
23. dub 2013

@mariiianka prosim te a jak to budete řešit s kočárkem?vy už mate vetši dite tak asi nebudete mit po nem co?ja chci taky jinej ale manža nechce zatim ani slyšet ještě ho musim zpracovat😀a co vy holky tehulky už vybíráte kočárky?

ak24
23. dub 2013

@ratatooy no stejne nevim jak to počitaji nebo 9,4 jsem byla prej 5+4,,a o 13 dni pozdej 6+4 tak tedy sama nevim v kterem jsem,,ale srdička jim byjou

ak24
23. dub 2013

@ratatooy jo a mi kočarek mame po synovi baby lux,,nedala jsem ho prič ale asi mi bude k ničemu 🙂

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 no z dvojkama jo🙂koukni ke me do alba mam tam nej kočarky na dvojky to už mam vyštudovany

ak24
23. dub 2013

@ratatooy jojo měse liby takovi jak je v te fijalkove barve ,,ale chtela bych modry

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 a odkud jsi?

ak24
23. dub 2013

@ratatooy kousek od hodonina

mispulina912
23. dub 2013

@ratatooy Ahoj mám z tebe velikou radost snad budu mít taky takové štěstí,ted ve čtvrtek jdu na kontrolu a začínám nanovo..... ty na sebe dávej velký pozor...

ratatooy
23. dub 2013

@mispulina912 dávám,dávám,v rámci možností🙂

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 je to je škoda to je dost daleko,v brne bde v červnu vystava kočárků pro dvojky

ratatooy
23. dub 2013

@ak24 takže jestly nahodou tak se tam chystá všechno ozkoušet a pak si ho koupim z druhy ruky

mispulina912
23. dub 2013

@ratatooy s tím prdolou to moc nejde vid....

ak24
23. dub 2013

@ratatooy no ja jsem se divala a v brne pani prodava takovi co semi liby za 5000 co neni zase moc ale je brzi ho kupovat ,,muj sice nechce stary chce koupit novi a le podle me co dam za novi tak koupim aj od nekoho a zbytek mužu investovat jinde,,ale pokud bych kupovala tak az tak v 7 měs driv ne a hlavne bych ho chtela vidět než ho koupim ,,no ale uvidim co bude a jak

slaboska
23. dub 2013

@renca1978 ahojky,tak zub už dobry,ale byl to masakr.ja nevim,jestli nahodou nejsme dvojčata a nezapřeli nam to 😀 mame toho strašně moc společneho,ja taky měla pocit,že nemam přiznaky a naordinovala si zamkle těhu 😉 ale bylo mi řečeno,že ikdyby k tomu došlo na sobě to nijak nepznaš,až na ultrzvuku,takže bud v klidku,ikdyž chapu,že to jde těžko.hlavně nepiš,že maš něco jineho 😉 my jsme fakt zrale na Bohnice,ja jednou o zamklem byla přesvědčena a šla k dr.o 2 dny dřiv 😀 😀

renca1978
23. dub 2013

@slaboska cauky, mnauky 🙂 taky mne napadlo, ze bych sla na kontrolu uz dnes...volala jsem manzelovi do prace, a ten taky rikal, at zbytecne nejancim, ze je urco vse ok 🙂 ale na klidu mi to stejne moc nepridalo, uz at je ten ctvrtek...Mam radost, ze zoubek uz Te netrapi, jeste ze se aspon ten umoudril 😀 Mame toho fakt strasne moc spolecnyho. 😉 Uzivej slunicka a oceanu 😉 paaaa

renca1978
23. dub 2013

@ak24 kousek od Hodonina?ja puvodne taky, ale ziju uz 17 let jinde, miluju to tam, Morava je moje srdcovka

renca1978
23. dub 2013

@ratatooy Ja uz taky pomrkavam po kocarkach, nikdy drive jsem to nestudovala, dokonce jsem se docetla, ze i Ferrari vyrabi kocarky, hluboky se mi libi, a ma skvele recenze, ale porad mam predstavu toho dzinovyho kocarku, ten se mi libi nejvic....Rozhodne nechci zadnou kombinaci, jen hlubokej

mariiianka
23. dub 2013

@ratatooy tak jsem seprávě vzbudila 😀 .Já nevím,ale po obědě musím spát jak jsem unavená a večer v devět můžu znova 😀 .Jinak už jsem tady psala,že kočárek ještě stále mám po Adélce,sice už to není nejnovější moda,ale myslím,že nám bude stačit.Nejdřív jsem chtěla nový,ale kašlu asi na to.No a pokud budou dvojky,tak je to celkem jasný 😅 😅 😅

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka dobre ranko 😀 mne ty kocary stejne prijdou na jedno brdo, a hlavne ja nechci davat 30 tisic za kocar, v kterym budu vozit mimco pul roku...............Kdybych mela ja kocar po 1 ditku, tak taky novej nekupuju, a vyuziju ten co mam....

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 no krásně jsem se vyspinkala,co si budeme povídat 😀 .U prvního těhu jsem to měla taky tak.Ale co taky doma stále dělat.Teď jsem vylezla na čerstvý vzduch na terasu 😅 .No právě ty kočáry,jsou snad všechny stejný a ještě mi příjdou malý.No ale jak říkám pokud by byli dvě,tak je to celkem jasný.Ale nebudu předbíhat a počkáme na pondělí.Ale manžel je přesvědčený,že jsou dvě,že prý mám už teď nějak moc velký břicho 😅 .

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka fakt uz mas bricho?mne se ze zacatku taky zdalo, jakoby jo, coz asi byly ty hormmony spise, a ted uz zase spis nic, tak nevim..................ani nevim, kdy uz treba je normalni to bricho trosku mit.............myslim tim v kterym tt

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 no to bude spíš tím věčným jedením 😅 .Hele já myslím,že u každýho to je inviduální.Ale myslím si že tak ve 3.měsíci už by pomalo mohlo.Což já mám vlastně čas

hanndy
23. dub 2013

Teda tady se probiraji kocarky v plnym proudu koukam,tak ja taky prispeju nam se libi Roan Marita a knam na deravou ves uplne nej. a uz sem snim jela,akorad by chtelo to ditko aby jsme ho mohli poqidit 😀
@ak24 velka gratulace kocko dvojnasobna radost uzivej si to

mariiianka
23. dub 2013

@hanndy neboj dítko bude.Teď se hezky vyrelaxuješ a pak to půjde raz dva 😉