IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sisi137
10. bře 2013

@ratatooy tak u KETu je rizikové to rozmražení, jinak na uhnízdění to vliv nemá ne? A jakým způsobem ti mrazili?

ratatooy
10. bře 2013

@sisi137 no zpusobem nevim to už si nepamatuju čoveče jestli nam davali nejakou možnost?no práve na uhnizděni to vliv nemá ale na ma to vliv na vyvoj už i v děloze že po rozmražení mužou byt ok ale v deloze to vzdají

ratatooy
10. bře 2013

@sisi137 ale byli jsme překvapeni že už je po dvou rokách zas plno veci jinak že se už mrazí jen po jednom embryjku jinak mame zamraženo po dvouch ve dvou pejetách mame HB+EB a HB+B

sisi137
10. bře 2013

@ratatooy tak asi jak kde, protože u nás se mrazí i po dvou...jinak teda gratuluju k tak krásným mrazáčkům 🙂

ratatooy
10. bře 2013

@sisi137 no oni tady na ty klinice se snaží jít hodně dopředu a pořád neco vyvíjejí zkoumaji nachází nový technologie leky nebo jak bych to popsala....a práve nam řekl že to mražení po dvou už nedelaji že maji neco novyho pro zase lepši uspěšnost

ratatooy
10. bře 2013

@sisi137 vidiš a mě nejak krásný nepřišly vubec by me nenapadlo že by nekdo takovy stadium nemel

sisi137
10. bře 2013

@ratatooy tak to jsi šťastlivec 😀

ratatooy
10. bře 2013

@sisi137 no asi jo,ale...ja sme toho nazoru že i u umělho oplodnění hraje velkou roli psychika takže ja sem šla hrdě na IVF a šla si tam pro vysvobození a s jistotou že se to podaří vubec sem si nepřipouštěla možnost že by se nepovedlo...a za druhy asi taky zaleži na natuře člověka ja sem flegmouš s ničím se neseru,se všim sem hned hotová a vubec nic si neberu osobně a nic si nepřipouštím

mariiianka
10. bře 2013

@hanndy nezoufej,ještě není nic ztraceno,zkus za dva dny znovu
@renca1978 neboj do zítra už to uteče a uvidíš bude to v pohodě.Držím moc palečky 😉

hanndy
10. bře 2013

@ratatooy coze 15den 😕 to by me svihlo,ale davate mi nadeji holky dekuju

ratatooy
10. bře 2013

@hanndy no jasny a věř že je to tak normalni 5dni kultivace nemužeš počitat protože to je v misce zadny hcg do těla pak ještě po ET 2dny k zahnizdění a pak teprve nejaky hcg maly se začne tvořit

renca1978
10. bře 2013

@mariiianka dekuju moc, strasne se bojim, ze tam rano zavolam, a reknou mi to, co slyset nechci, vubec si to nedokazu zatim predstavit, ani si to pripustit....................uz jenom par hodin, asi ani neusnu.............

hanndy
10. bře 2013

No jasny,ale kdyz je to driv tak se i driv zahnizdi ne? No uz je to jedno,ted jsem se akorad vynervila a prd ztoho,takze pockam do mrchy a pak zavolam na krev a kdyz bude negativni,tak dame zmrzlinky

hanndy
10. bře 2013

@renca1978 na zitra ti drzim moc palce at je vse ok pak dej vedet

sisi137
11. bře 2013

@renca1978 tak cooo?

hanndy
11. bře 2013

holky tak hlasim ze je po vsem,rano dorazila mrcha,nak se z toho nemuzu probrat ja jsem tak verila ze to vyjde ☹ ,snad budete mit vetsi stesti..

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy tak to nefunguje zahnizduje se vždycky zhruba do 48hodin nebo vubec nezaleži na stádiu pak už se vyvijí dál zahnízděny mi meli stadium nejvyšší co bylo možny a test stejne byl slaboučkej sílil až k 18Den

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy je tak to je mi lito taky sem věřila že to vyjde,no ja tomu věřim u každyho že to vyjde,tak přistě se podaří 😉

sisi137
11. bře 2013

@hanndy to je mi líto. ☹

ratatooy
11. bře 2013

ja bych byla teda taková že ještě ani ted bych to nevzdávala ne jedna ženská mela ms normalne cely tehu natož třeba prvni dva tři mesice

sisi137
11. bře 2013

@ratatooy já to tak měla u prvního ivf-9. tý den špinění tak jsem si řekla to je v pořádku, stává se to často. Ale 10.tý den mrcha. Dokud jsem to neměla potvrzené z krve tak jsem prášky užívala. Pokud nekrvácí se sliznicí tak naděje určitě je.

hanndy
11. bře 2013

no ted jsem byla akorad na wc a vlozka cista a na papire jen nepatrne zabarvenej utros,holky pardon za ten popis 😒 no ja utros budu zavadet dal a uvidim zitra kdyztak zavolam CAR.. 🙂

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy no tak to ještě naděje je 🙂 to si zavolej radši do caru utrouš určo ber dál jako pak kapek krve vubec nevadí ja myslela už že krvácíš hodně

ratatooy
11. bře 2013

@sisi137 jj to je pravda

ratatooy
11. bře 2013

holky ted nevim jestli sme to psala tady ale myslite si že je normální krvácet při braní marvelonu zitra beru už poslední a pak už leky před ketem no zitra jedem na utz a pro leky

sisi137
11. bře 2013

@hanndy teda ty jsi plašoň, jsem myslela, že když jsi napsala, že se rozjela mrcha tak že se rozjela. Krvácet můžeš i v těhotenství, pokud z tebe nejde sliznice tak je naděje veliká-spousta holek takto po ivf krvácí. Takže utrouš nevysazuj a vyčkej do krve.-každopádně.

sisi137
11. bře 2013

@ratatooy já vůbec nevím co je marvelon, takže neporadím...

ratatooy
11. bře 2013

@sisi137 ajo to je normalka antikoncepce u na sv caru ji davaji každymu před stimulaci

mariiianka
11. bře 2013

@renca1978 ahojky,tak jak je na tom bojovníček,doufám že se drží

mariiianka
11. bře 2013

@hanndy ach jo,to je mi líto ☹