IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka dobre rano,chtěla jsem včera vyjet,ale ujel mi vlak 😀
@renca1978 stav na tu kavu,za chvily jsem u tebe 😀 vyjde ti pěkne počasi na ten vylet,hlasi,že bude nadherně.

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska dobré ranko,jo tááák ujel ti vlak 😀 ,tak to mi čeekali zbytečně 🙂 .Renče závidím ten výlet,taky bych hned někam vyrazila,ale jsem poněkud zpohodlnělá 😀 až někdy líná 😀 😀

hanndy
15. kvě 2013

Dobre ranko,teda zeny vy jste neskutecny co tu mate za hlasky ja se zase rezu,nez to vzdycky prelouskam tak mi skoro slzi oci 😀 😀 😀
Reni uzij si vylet a pak podej hlaseni co pesan a zviratka,ale bacha at si ho tam nenechaji 😀

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka tak ja si myslim,že kdyby byla Renča kamoška tak nam řekne at jedeme s ni,ale at koukam jak koukam,žadnou takovou zpravu nevidim 😀
@hanndy smich leči,takže aspon ti to těhu pujde samo 😉 a co jste včera u Dr.vymysleli?

mariiianka
15. kvě 2013

@hanndy ahojky,já myslím,že dobrý ne 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska no já hlavně dnes nevidím Renču a to se kasala,jak bude s náma 😀 ,POŘÁD 😀 😀 😀

hanndy
15. kvě 2013

@slaboska jojo smich leci,ale tady s vama se smeju a v druhy diskusi tam z koro bulim jak je ten svet k nekterym lidem nespravedlivej,ale fakt 😠
Nic nasadila mi ATB a Hylak a cekam na vysledky no tak snad to bude dobry,nikdo jeste odemne nic nechyt tak snad dobry-leda ze bych poslala neco vam,nebo Rence aby na vylet neodjela a byla tady?? 😀 😀 😀 Ne to byl blbej vtip 😀 😀 😀 😀

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka no prostě se na nas vyprdla 😠
@hanndy to je pak lepši takovy diskuze nečist,ja taky kolikrat něco četla a řikala jsem si,že je to až neskutečny ☹ pry nikdo nic nechytl 😀 nic ji posilat nemusiš,počkej až si s nama bude chtit psat tak tu pro ni nikdo nebude 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska už to tak vypadá 😒 ,už zřejmě emigrovala do jiných krajů 😀 .jinak odpo jedu k tomu dr.,tak jsem na to zvědavá.No jen abych nepředala papíry mezi dveřma a bylo to.A po obědě ještě s manžou a dcerou k zubařce,budou jí tahat zub.Takže náročný to den.A pak,že se nikam nepodívám 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska cauky, nakonec jedu az zitra, manzel si vzal volno, a jede s nama, vracime se v nedeli................takze dneska vas tady budu jeste otravovat, jojo, na pocasi jsem koukala, bude krasne 🙂

renca1978
15. kvě 2013

@hanndy hezkyyyyyy, to ti pekne dekuju 😀 ses kamoska 😀 ale nevadi, az ja neco chytnu v MHD, taky ti to poslu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 no čauky,to se ti po nás už zastesklo viď 😀 ,proto jsi to odložila 😉

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka hlavne si rekni o to foto 😉

hanndy
15. kvě 2013

@renca1978 olala,ty jsi se bala abych na tebe neseslala kadici maraton co,tak jsi to odlozila a svadis to na manzela 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka no jasny..... 🙂 ale stejne je fajn, ze jsme se tady tak dobre sesli, je tady fakt sranda................ 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 pokud mě neodbydou mezi dveřma,já jsem se ani neobjednávala,tak uvidíme.Ale koukám,že jsi nedočkavější než já 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@hanndy ja bych za ten maraton byla rada, co jsem tehule, tak mam spis opacnej problem.............tak si to ted uzivej, protoze az otehotnis, tak uz se poradne nevyse.....š 😀 😀 😀

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 naprosto souhlasím 😀 😀 😀 ,bez smíchu to ani nejde 😉

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka no jasny, konecne uvidim tveho prcka.....dyt na nej se ceka nejdyl 😉 tak jeste abych nebyla 🙂 🙂 🙂

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 hezky si to podala 😀 😀 😀 .To já snad musím celý den prospat,protože od rána furt něco křoupám 😀 .Ale kdyby mě z toho bylo aspoň špatně,ale ono nic.Jsem vůbec těhotná????? 😀

slaboska
15. kvě 2013

@mariiianka jako bez fotečky se odpoledne ani nevracej 😉 kdyby tě nechtěli vzit tak si sedni na zem a začni se vztekat a uvidiš jak tě radi vezmou 😀
@renca1978 ja ti dam manžel 😉 prostě když sis spočitala,že bys bez nas byla do neděle tak sis to aspon o jeden den posunula 😀 ale my jsme radi,že tady jsi 😉

mariiianka
15. kvě 2013

@slaboska
@renca1978 no vy mi teda dáváte pěkný úkol 😀 ,tak to snad abych se tady už dneska ani neobjevila 😒

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka mne to povidej..... 🙂

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 a já za to nemůžu,že jsme byli až mezi posledníma,že nemám foto.Tak neboj v prosinci ho určo uvidíš 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@slaboska no dekujuuuuuuuu, ale ty uz se stejne chystas na špacíííííírung, vid? 😀 😀 😀 😀 hlavne se nezapomen nalicit, at nam tehulkam nedelas ostudu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka jejdaaaa, to nevydrzim.............a v prosinci jich tady bude taky vic 😀 😀 😀 😀 doufam

mariiianka
15. kvě 2013

@renca1978 hele nedívala si se dnes do prosincovek,dam někdo dával,jak poznat pohlaví dítětě,něco pro tebe 😉

renca1978
15. kvě 2013

Ja byla v lekarne, minulej tejden, a chtela jsem neco na bedary, co se muze v tehu mazat............a lekarnice mi rekla, at to v tehu neresim, ze je to zbytecny..............Uplne mne vytocila, podle ni asi musi bejt tehotna zenska hnusna...............to uplne nesnasim.............Ja rada dobre vypadam i v tehu, neni to prece nemoc, tak proc se nezkraslit 🙂 🙂 🙂

slaboska
15. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 no promin!ja co jsem těhu tak jen kvetu 😀 😀
@mariiianka mužeš,měli jste si pospišit 🙂

renca1978
15. kvě 2013

@mariiianka neeeee, tak se jdu hned pdivat