IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
16. kvě 2013

@slaboska ja ti nevim, stejny jako na zacatku, asi jak se roztahuje deloha 😠

renca1978
16. kvě 2013

A ke vsemu mne nasrali ti nasi zlati hosi...............ti tomu nasadili korunu 😠 😠 😠

slaboska
16. kvě 2013

@renca1978 no ty se zase předvedli 😠 😠 aha,tak to ja zatim nijak nepocituji.tak snad tě to co nejdřiv přejde.

renca1978
16. kvě 2013

@slaboska ted uz je to zase v poho.......jooooo, a jinak celej den docela na hovno, nepustili nas se psem v Liberci do zoo, v Praze je to normalka, nechapala jsem, pry at ho strcim do plastovyho boxu, tam mely pripravenej, to jsem odmitla, nikdy nebyl ani uvazanej natoz v boxu, tak jsme ji nakonec ani nedaly 😀

slaboska
16. kvě 2013

@renca1978 chudak strčit do boxu.a co měli za problem pustit,aby tam nechytala ptaky 🙂 to nepochoppiš.člověk si chce uděělat vylet a takhle to dopadne,radši sedět doma na zadku a psat si na konikovi 😀

renca1978
16. kvě 2013

@slaboska to jooooooooo 🙂 hlavne se tady jeste ke vsemu zacalo silene mracit, a bude asi burina 😠 😠 😠

slaboska
16. kvě 2013

@renca1978 tak to u nas asi ne,ale hlasi pršeni zitra na cely den 😠 😠 to je hrozny chvili vydrži byt pěkně a pak se to pokazi 😠

renca1978
16. kvě 2013

@slaboska presne...........no ale tento rok mi to ani nevadi, radsi at je chladneji, kvuli pupiku 😀 😀 😀

renca1978
16. kvě 2013

@slaboska tak jo, my frcime na veceri, ja se zase ozvu, preji krasnej vecer 🙂 🙂 🙂 papapa

slaboska
16. kvě 2013

@renca1978 tak se pěkně napapkejte,zase se tady sejdeme papa

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska tady taky už poprchávalo.Já byla na odpolední kávičce a pak jsme koukli na hokej (zbytečná ztráta času)
@renca1978 no čauky horalko 😀 ,jako fakt se psem do zoo néé 😕 ,ve Dvoře n/L tam můžeš se psem.A jak je v horách,krásný vzduch co,tam já to miluju.A ten vichr je u nás taky celý den ,ale tam rozhodně větší co.Tak žádný velký tůry a šetři se 😉

ak24
16. kvě 2013

@ratatooy aha tak to je tedy zajimave ale žeti nikdo neřekl vic proč

ratatooy
16. kvě 2013

@ak24 skusim se zeptat ve středu ale ja to beru tak že to hold k tomuto tehu patří

ratatooy
17. kvě 2013

dobré ráno od snidaně přeji

slaboska
17. kvě 2013

@ratatooy dobre rano už jsem i po snidani.jak je?

ratatooy
17. kvě 2013

@slaboska no de to,trošku blbe mi je,ale nic tak hroznyho jak to bylo,ja už svačím😀

slaboska
17. kvě 2013

@ratatooy nebereš to jidlo nějak hopem 😀 než bude oběd tak tu svačinu stihneš jěště jednu 😉

ratatooy
17. kvě 2013

@slaboska no tak to každopádně ja nevydržím max dve hodiny dýl ne jinak je mi zle

slaboska
17. kvě 2013

@ratatooy fakt?tak to mě jak bylo ze začatku zle,tak jsem jedla jen kvuli miminku,že jsem měla strach,aby neumřelo hlady 🙂 jinak jsem na jidlo neměla ani pomyšleni.

ratatooy
17. kvě 2013

@slaboska to ja taky nemám ale jak neco nesním je mi 100xhůř a vubec se nesmí stát že by mi zakručelo v břiše to už pak omdlím

slaboska
17. kvě 2013

@ratatooy 😀 koukam,že si to těhu uživaš ze všim všudy.doufam,že si to Renča přečte,tu pořad strašilo,že nema žadne nevolnosti 😉 nevi jakej zlatej dar dostala.mě bylo zle tak do 14tt.

ratatooy
17. kvě 2013

@slaboska jj u prvniho mi bylo taky dobře,to sem si užila u tohoto se modlím at už je prosinec

slaboska
17. kvě 2013

@ratatooy tak až do prosince ti sand zle nebude 😀 počkej jěště měsic a bude to ok.

hanndy
17. kvě 2013

Ahoj mamci,tak vcera jsem dosekla az v 1 a v 1.10 jsem valila do prace a pekne jsem si hnula se zadama
@mariiianka my mame na seceni nakejch 2,5tis.m ctverecnich,ake zatim je to bez keriku a vselijakech cicurynek,tak to jde..
Ja uz vubec nevim co jste psaly nak na to dneska nemam bunky

ratatooy
17. kvě 2013

@slaboska no práve ty sousedce co mela uplne stejne blivný stavy bylo zle do 37tt

slaboska
17. kvě 2013

@hanndy ahoj skoro mamčo,tak to mate slušnej pozemek.my mame 1000m a myslime si buh vi co nemame,ale proti vam jsme na pidi pozemku 🙂

ratatooy
17. kvě 2013

@hanndy prosím te mi máme pozemek 5tism2 mame na tom vojtěšku a nemužem se toho zbavit a nemužem to pořád síct to roste jak blbý,to asi postříkáme randapem jestly to pomuže

hanndy
17. kvě 2013

@slaboska pjosim nerikej mi skoro mamco tohle se me jeste dlouho tykat nebude 😉 No mame parcelu nakejch 3.150m,ale kdyz odectu barak a ten bordel za nim ,tak to asi tak nak bude,vis co velkej pozemek hodne bordelu
@ratatooy 5000 tak to uz je sila,hele a nebylo by lepsi zkusit nakej postrik co pouzivaji zemedelci na plevely,nez ten randap to ti pochcipe vsechno

ratatooy
17. kvě 2013

@hanndy no ja nevim mi tam nic jinyho než vojtěšku nemáme zatim protože teprve stavíme

slaboska
17. kvě 2013

@mariiianka kde ty dneska jako jsi??????????????????