IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
28. kvě 2013

dobré ráno maminy,doufám,že jste se včerejším klábosením moc neunavili a budeme dnes pokračovat 😉

mariiianka
28. kvě 2013

no děvčata,kde jako všichni jste 😠

slaboska
28. kvě 2013

@mariiianka ja tu jsem jen na skok,musim na veterinu.malej si udělal něco přes noc s nohou a kulha a boli ho to,tak musime zjistit proč.

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 dodatečn vše nejlepši k narozeninam a puget je nadhernej.

mariiianka
28. kvě 2013

@slaboska a já myslela,že ještě spíš po těch lentilkách 😀 .Tak hlavně ať se nožka spraví.Já letím do práce s papírama a na kávu,tak odpolko 😉

slaboska
28. kvě 2013

@mariiianka lentilky žadny učinek nemaji,vstavala jsem v 6 ☹ ok,odol.se tady sejdeme,doufam,že přijde i Handy 😀

mariiianka
28. kvě 2013

@slaboska tak to byla malá dávka 😀 .Pokud nás po včerejšku nemá plný zuby 😀 😀

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska ahojky, mockrat dekuju 😉

ratatooy
28. kvě 2013

@slaboska no čepice ne,nahodou seženu krásný podprdy i vystuženy nosím ale pod 1000kč se nevlezu za podprdu

mariiianka
28. kvě 2013

tak já už jsem zpět a tady nikdo a já myslela,že vás ani nestihnu dočíst 😒

renca1978
28. kvě 2013

Ja nekde cetla, ze unava pomine po 1.trimestru....................ja to mam nejak opacne, jsem unavena jako nikdy................. 😒

mariiianka
28. kvě 2013

@renca1978 😀 já mam únavu stále 😀 .V prvním těhu jsem jí měla až dokonce 😀

renca1978
28. kvě 2013

@mariiianka to mi ani nerikej................ja myslela ze to prejde, mela jsem klid tak 14 dni a rozjelo se to nanovo 😒

mariiianka
28. kvě 2013

@renca1978 klidně spi,co bys taky chtěla dělat v takovým čase,co je venku.Se obávám,že tohle zůstane až do prosince 😅

renca1978
28. kvě 2013

@mariiianka jenomze ja prave ze pres ten den neusnu, sileny pocit unavy, obtezuje mne i chodit 🙂 lehnu si, a neusnu................hroznej stav..............radsi bych snad byla blici 😀 nebo radsi neeeeeeeeeeeeeee 😉

mariiianka
28. kvě 2013

@renca1978 aha,tak to je blbý,to pak musí být hrozný.To já když lehnu,tak spím 😀 .Prosím tě nic si nepřivolávej,buď ráda jak seš.Já jsem taky stále v pohodě 😅 ,divný to stav.Pokud bude nadále takový počasí,tak zachvíli lehnu,začínám prkat a smrkat.Já nechcíííííííííííí 😢

hanndy
28. kvě 2013

Cus maminy,tak jsem zde nemyslete si ze jsem se vas lekla,ale v praci mame audit,tak nemuzu pisat.. jinak dneska jsem spala jak miminko,ale fakt ani budik me nemohl vzbudit,ted jsem zajela ke mamosce na rychlou kavu a musim vyuzit pocaska a neco udelat na zahrade,tak nevim kdy zase budu,treba se to pokazi a budu vas tu sjat 😀

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 blici nebud,to je fakt peklo.maš pravdu,ja byla unavena v 1.trimestru a pak jak jsem vysadila i utroš tak jsem v klidku.
@ratatooy tak s takouvou velikosti už vystuž mit nemusiš 😀 to je pro nas jedničkařky 😀
@hanndy u nas nepršelo chvilku a tedka se to začina zase zatahovat 😠

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska no, ja taky myslela, ze je to tim Utrogestanem...........a eeeejhle, neni...........potacim se po baraku, jako bych byla po flamu..............hruza 😀

mariiianka
28. kvě 2013

@hanndy čauky,prosím tě u nás leje zase celý den,fakt už oprus.Tak se moc neunav na zahradě.Kolik bylo večer panáčků,že ses nemohla vbudit 😀

ratatooy
28. kvě 2013

@slaboska nene omyl nemusim mít vystuž jakože že je to 10cm vycpany ale spíš pevnou aby to prsa udrželo,jen ty obyč tenkou látku mit nemužu

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 ja jsem blba,ja zapoměla,že ho už nebereš 😀 tobě ty tydny fakt leti,ty si je snad sama připusuješ 😀
@ratatooy nezlob se,ale toto tahat,tak chudak zada.a ja jak jsem těhu tak se mi nalily,ale u tebe už to nemuže byt takovy rozdil,ne?

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska fakt ti to prijde?mne se to moc nezda......... 😉 ti uplne zavidim tvuj 28tt 😉

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 jo,přijde mi,že tobe to strašně leti,ty moje tt teda tak neleti ☹ mam strach,že mě doženeš 😀

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska vis jak to je?ja ti to vysvetlim, ju?Takze:
Tobe se zda, ze mne to strasne leti, ale mne se to tahne jako tejden pred vyplatou
A mne se zase zda, ze Tobe to strasne leti, ale tobe se to tahne....................
Zaver:
Leti nam to obema 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak tedka už to mame vysvětlene 😀 počkej až budu před porodem,budu zavidět ty tvoje tydny 😀

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska co blbnes?ja budu zavidet tobe.....tak nejak ven Vanesska musi, ji chces prenaset jako slonice?Pry jsou tehule az 3 roky 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
28. kvě 2013

@renca1978 jojo ja chci byt slonice 😀 ja nechapu,že dovnitř to jde tak lehce a ven ne 😀

renca1978
28. kvě 2013

@slaboska treba to pujde lehce i ven 😀 😀 😀 Ale kdybych mohla, tak ti ty 3 roky zaridim, co bych pro tebe neudelala 😀 😀 😀

hanndy
28. kvě 2013

@mariiianka @slaboska jako dneska u nas ani kapka a ted je krasny teplicko,ale zatahuje se to,takze bude asi lejt@mariiianka budes se divit,ale pandulak nebyl ani jeden jsem to nak nestihla 😀