IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy tak zase dobrá inspirace 😉 ,to by se mi zamlouvalo.Já bych potřebovala tak 30kg dolů 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka to ja taky

hanndy
31. kvě 2013

Tady je zivo jupi.. ja bych potrebovala tak 10kg dolu

mariiianka
31. kvě 2013

@hanndy jééé,když jenom 10,tak to jde,jen mít tu výdrž 😀

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka ahojky,tak jsem to zvladla i když jsem neměla ledničku.snědla jsem sve zasoby(většinou na tajno 🙂 )připada mi,že oproti jinym lidem hodně jim ☹ jinak už jsem doma,hura,hura.stejně mi řekli,že už semnou nic dělat nebudou a ležet mužu doma,pokud bych čurala krev vic tak mam zase přijit,ale snad to bude ok.celej vikend nikam nepujdu tak snad se to zlepši.holky,ja když jsem v tu noc zjitila,že krvacim,ja jsem myslela,že se zblaznim,měůa jsem hrozny strach o Vanessku ☹ fakt jsem prožila peklo 😠 😠
@ratatooy no krvacet jak ty 3 měsice tak už se houpu na židli u Chocholouška 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska mám radost i za tebe,že jsi doma,vím jaký je to tam utrpení.Tak buď hezky v klidu a odpočívej.To ti věřím,že jsi měla strach,já bych se taky zbláznila.Ale teď už bude jen a jen dobře a uvidí tě tam až u porodu 😉

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka odpočivam od te doby co mě manža přivezl 😉 a je hezky jak se o mě stara 😀 taky jsem si řikala,že dřiv je vidět nechci 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska to je dobře,taky bych chtěla aby se o mě někdo staral 😅 ,ale zatím můžu dělat všechno,tak mám smůlu.Přesně tak,dřív se ani neopovažuj se na ně podívat 🙂

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka kašlu na ně,dřiv jak v 36 t je nechci vidět 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska správný přístup 😉 .By mě zajímalo,co je dneska s Renčou,ještě se tu neukázala 😕

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka taky jsem zvědava na jeji vymluvu.kdybych umřela tak ona to zjisti za tyden 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska prosím tě dej pokoj s umíráním,dnes už můžeš do ledničky 😀

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka 😀 no dnes už mužu 😉 a to si piš,že pujdu.dneska jen spim a jim,mam pocit,že prasknu,ale jěště jsem do sebe skittles 😀

hanndy
31. kvě 2013

@slaboska to je dobre ze uz jsi doma a manza se o tebe stara,jen at se stara jinak od nas dostane 😀
@mariiianka no jo Renca saboterka 😀

slaboska
31. kvě 2013

@hanndy ok,ja mu to vyřidim.když nas bude vic,bude se vic bat 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska jen si dej,beztak tě včera celý den šidili 😉
@hanndy no je mi teda divný,že tu není.A jak ty,už tě doufám nedrží únava.Je pátek,víkend máš před sebou nebo máš snad zase uklízecí 😀

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka no šidili,člověk by tam zhubnul 😀
@mariiianka ma uklizeci,u nas dvou 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska tak tam se asi odstěhuju já 😀 ,mě by se to hodilo 😀 😀 .Jo klidně může
@hanndy dorazit,mam tu zase spooooustu prádla na žehlení 😀 My jedeme na výlet,tak to zmákne zatím 😉 😅

slaboska
31. kvě 2013

@mariiianka 😀 neboj,sodiš to po porodu sama 😉 tak vylet,to se mate,my budeme sedět doma,teda ja ležet 🙂

hanndy
31. kvě 2013

@mariiianka @slaboska a provokaterky v plne sile,nene devcata meli jsme tichou domactnost no jeste trosku mame,tak me nic nebavi,ale jeste se do toho asi pustim,zitra totiz udime sunky a od nedele mam moje mile mamci nocni 😝

hanndy
31. kvě 2013

@mariiianka hele s pradlem na me moc nechod me to tady pretejka z kose a nemuzu se k tomu dostat,nebo nec 😀 hci?!

slaboska
31. kvě 2013

@hanndy těšila ses na nas,že? 😀 a co jsi provedla,že byla ticha domacnost 😉 a to jako když maš nočni kdy tady budeš??????????????

mariiianka
31. kvě 2013

@slaboska no já rozhodně jo 😀 ,jestli budu mít dítě jako to první,že jsem jí i na jídlo musela budit,tak se to bude těžko shazovat 😀 .No zítra mají děti svátek,tak jsme Adélce slíbili mekáč,vskutku zdravá strava 😀
@hanndy tak to se budete asi udobřovat že 😀 .A ty my teda jako nešvyžehlíš jo ☹ ,ale když se pustíš do svýho,tak můj koš ti ani nepříjde 😀

mariiianka
31. kvě 2013

@hanndy jo to by mě taky zajímalo,kdy tady budeš 😠 ,vždyť takhle už tady skoro nikdo není.Ráno jsem si myslela,že si budu psát sama se sebou 😀 😀

hanndy
31. kvě 2013

Mam vyzehleno jsem dobra, nebojte se ja tady budu ale az se vyspinkam 😀 a ted jdu na to udobrovani papa ja nic neprovedla to on je tvrdohlava palice...

mariiianka
31. kvě 2013

@hanndy tak ráno u nás,žehličku mám 😀 ,tak se přes noc moc nevyčerpej,prádla mám hafo,tak aby jsi to zvládla 😀 😀 😀

hanndy
1. čer 2013

@mariiianka se omluvuju ale jsem vycerpana,udobrovani pokracuje i dneska 😀
Hezke ranko

mariiianka
1. čer 2013

@hanndy čauky,tak já se těšila,že přijedu a prádlo tu nebude a ono nic 😠 😀 .A jak pokračuje udobřování 🙂 .a kde zase všichni jsou,já myslela jak si počtu až se vrátím a nemám co ☹

mariiianka
1. čer 2013

@slaboska čauky a jak je dnes tobě 🙂 .Renča to vypadá,že nám emigrovala do teplých krajin

hanndy
2. čer 2013

Ahoj holky,jak se mate dnes? prsi u vas,my od 5 nespime mame pohotovost nam nam sice nic nehrozi jsme na kopecku ale sousedum jo,stoky nestihaji..