IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy já mám naštěstí vše vypraný a vyžehlený,takže mám klídek.A kde by jsme měli jako být 😀 .Já mám ještě chvíli,než se dcerunka přiřítí ze školy

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka tak to nevim co to vypali alpou,nebo slivovickou

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy tak jako slivovičku v mým stavu??? 😕 No to teda nevím nevím,co by tomu řekl můj nájemník v břiše 😀

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka ja nerikam ze mas vypit flasku jen si namocit na vaticku,pomazat a takhle to opakuj a melo by to zabrat

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy zlatíčko,to bych asi nedala,bych asi vrhla 😀 ,od tý doby co jsem těhu,tak nemůžu alkohol ani vidět a že jsem měla ráda vínko.Snad mi to nevydrží nastálo 😅

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka no tak to ti nezbyva nic jineho nez to vydrzet 😀

ratatooy
7. čer 2013

@mariiianka ja sem použivala dreft a batole aviváž a fakt to krásne vonelo v ty skříni až do porodu,furt sem tam chodila čmuchat🙂

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy hmm,tak asi jo 😖 .No nic jdu vyhlížet to moje dítě,pak se ještě ukážu.

ratatooy
7. čer 2013

@renca1978 noo plněný papriky taky mnamka,mi dneska čočku,to bude manža nadšenej 😀

mariiianka
7. čer 2013

@ratatooy tak ten dreft může být taky pro mimina jo,tak to je super.Ten jsem ještě neměla,tak vyzkouším,dík za tip 😉

renca1978
7. čer 2013

@ratatooy my mame cocku radi 🙂 Horsi jsou pak po ni ty noci 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
7. čer 2013

@mariiianka kup si asi genciánku co se dává miminum

ratatooy
7. čer 2013

@renca1978 nooo a manža jde dneska na zabavu točit pivo,to tam asi moc frmol mit nebude😀

ratatooy
7. čer 2013

@mariiianka jj je dreft sensitiv na obale je ženská s miminem a nebo sem pak prala v bílým persilu taky sensitiv myslim

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 pěkny věcičky,až opravdu budeš na 100%vědět,že to je Pepča,tak si je od tebe koupim.neboj,z toho šoku se dostaneš.dnes jsem řikala manžovi,že kdyby se mi to stalo,tak že mě normalně povali a on mi na to řekl,že by to s klukem zvladli sami i beze mě 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska njn chlapi.............tak ja pockam jeste do toho 17.6..............ale urco je to na tuty chlapecek................proc by mi to jinak ten urolog rikal..................... 😀

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 tak třeba to popletl,přece jenom je to urolog 😉 do 17.6.jěště mužeš doufat 😀

renca1978
7. čer 2013
renca1978
7. čer 2013

@slaboska chce aj ten mantinel?nic za nej nechci, ja ho dostala od kamosky, neplatila jsem ho......................to nemuzu vzit klukovi ani na chalupu 😀

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 jo,vezmu si ho,ja jěště žadny nekoupila tak aspon nemusim litat a zhanět,pry ani na chalupu 😀 ty aže to nebude Pepča,že mu to neudělaš 😀 😉

renca1978
7. čer 2013

@slaboska dostala jsem k nemu i tu perinku, tak ti ji k tomu pak pribalim, akorat k tomu neni polstarek, ale ten pro malickou stejne potrebovat nebudes.....................

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 tak je to pravda,že mimča nemaji polštařky?ja pravě myslela,že jo a už m někdo řikal,že ne že leži jen na te madračce.

renca1978
7. čer 2013

@slaboska tady mas ten vzor vic zblizka, myslim, ze uplne staci......... 😉

renca1978
7. čer 2013

@slaboska ano, je to pravda............ale je potreba mit tu cast postylky, kde ma hlavicku o kapanek vys.............bud to podlozis nozicky postylky u hlavy, nebo jsem koukala, ze prodavaji anatomicky kliny...................ale to mi prijde zbytecny, ja akorat podlozim postylku................to staci...................si myslim 😉

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 ja jěště nejsem stara a slepa,ale diky 😉 vidiš to ja vubec nevim,že se něco takoveho děla,jěště,že tě mam 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska Ja jsem si te prave predstavila s tema popelnikama na nosu, tak jsem to radsi vyfotila jeste jednou vic zblizka 😀 😀 😀 😀

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 😀 tak to jsi mě upln uhadla,přesně takovy nosim,takže i ten obrazek z blizka byl zbytečny ja to nevidim ani tak 😀 😀

mariiianka
7. čer 2013

@slaboska my měli postýlku taky jen podloženou
@renca1978 to jsi mě zase rozesmála- s popelníkama na nosu 😀 😀 😀

slaboska
7. čer 2013

@mariiianka a proč tě rozesmala?holky proč se mi smějete kvuli tomu,že mam vadu zraku 😀

mariiianka
7. čer 2013

@slaboska se nesměju tvým očím,ale jen těm popelníkům 😀 😀 😀