IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. čer 2013

@slaboska a hlavne vsechno jsou to cesky, nebo slovensky vyrobky, zadna CHINA 😀 😀 😀 podporuji ceskej trh 😀 😀 😀

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ja mam od ni vsechny pleny, brala jsem 20 ks s potiskem, jeste mi pak dala slevicku 😉

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 no ja onich taky nevěděla,až dneska od tebe a to je taky super věc.to maš super,že si proto jdeš,ale ja mam na porazeni tebe a ty tu prodavačku 😉

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ja na ne narazila uplne nahodou, kdyz jsem prave hledala nejaky krasny pleny..............maj v tom obchudku fakt nadherny veci 😉

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 fakt jsi zlata,že jsi mi o tom řekla,tedka to tu sypu do manžela a nějak nechape,prostě tomu nerozumi,jěště,že ma Vaneska mě 😀 😀

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ona ten business dela uz 20 let, a fakt se vyzna 😉 uz mas sadu pro malou do porodnice?tak ty tam ma uplne bozi..............

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 jak mysliš sadu?

renca1978
10. čer 2013

@slaboska jako sadu 5 dilnou v cem pojedete domu...................takovy ty nadherny setiky..........

renca1978
10. čer 2013

@slaboska Muj manza tomu taky nerozumi.............zrovna dneska jsme probirali zarizovani pokojiku pro mimco a nema ani paru o vecech pro mimco...................vubec nevi, co vsechno potrebujeme............bejt to na nem, tak mimco nema ani plinku 😀 😀 😀 😀

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 jojo tak to už mam 🙂 ja se lekla,že jsem něco zapoměla.jěště to musim vyprat a za chvily už to budu davat do tašky,kdyby mě to chytlo at jsme připraveni 😀 tak ja se pro dnešek loučim,jdu koukat na Cesty domu 😉 co jsem těhu tak jsem pravidelny divak 😀 tak se pěkně vyspinkej a zitra papa

renca1978
10. čer 2013

@slaboska no jasny, utikej, paaaaaaaaaaaaaaa 😉

mariiianka
11. čer 2013

dobré ráno všem................
@reennddyy tak co tvoje testování,sílí

hanndy
11. čer 2013

Taky preju krasny ranko,doufam ze to slunicko vydrzi bez buriny
Taky me zajima testovani 🙂

mariiianka
11. čer 2013

@hanndy ahojky,prý už nastane léto,tak jsem na to sama zvědavá

ratatooy
11. čer 2013

no už aby bylo ak zas budem nadavat jaky je vedro ale už bych jela se vyplácnout nekam na koupák,dneska jdem na utz na scren,sem zvedava jestly vyloudím nejakej náznak pohlaví ale ten 14týden už bych mohla ne?

ratatooy
11. čer 2013

@mariiianka taky už sháním letní oblečení

mariiianka
11. čer 2013

@ratatooy jééé,tak to se budeme těšit na tu holčičku 😉 .To už by ti mohl říct co to je.Jinak s tím oblečením se držím při zemi,jestli bude teplo jen na týden,tak teda nevím nevím

hanndy
11. čer 2013

@ratatooy to si pis ze budeme nadavat ze je parak,ale porad lepsi nez ty privalaky,me to docela stacilo a pred slunkem se schovas 🙂
Ja bych taky nakupovala letni oblecky,ale nak se mi zaseklo hubnuti,tak prece nebudu oblekat speky do novyho ne?? 😀
@mariiianka taky jsem zvedava jestli to bude holcicka a nebo dalsi klucik 🙂

mariiianka
11. čer 2013

@hanndy hele,já ani nevím jestli se mám těšit na sluníčko,po sobotě,kdy vylezlo a jak jsem dopadla,já si snad zvykla na tu zimu 😀

ratatooy
11. čer 2013

@hanndy já oblíkám špeky pořád do novýho

hanndy
11. čer 2013

@ratatooy ale ty ted oblikas tutinka 😀
@mariiianka to vis to se musis trosku oblikak a ne hned vylejzat na Evcu 😀

renca1978
11. čer 2013

Cauky holky, ja do zadnyho tehu obleceni investovat nebudu, miluji leginy, takze to poresim leginama s nejakym delsim trikem, tech mam spousta...........a v zime uz stejne nikam moc chodit nebudu........... 😉

ratatooy
11. čer 2013

@renca1978 no jo ja si muu dat leginy tak na doma

hanndy
11. čer 2013

@ratatooy a v kolik mas jit na ten UTZ

ratatooy
11. čer 2013

@hanndy 14:40

ak24
11. čer 2013

ahoj holky aj pojedete v tom 20tt,,na 3D ultrazvuk

renca1978
11. čer 2013

@ak24 ahoj, ja urcite ano.............nasla jsem dokonce 5D.........jsem ani nev edela, ze to existuje............ 😀

ak24
11. čer 2013

@renca1978 ty jo tak to slišim po prve,,ja chci do brna na 3D,prej se stejne potřebujedoporučenka od doktora,,nekdo řika že ne a nekdo žejo,,u maleho jsem ji potřebovala ale toje 5 let spatky,,

mariiianka
11. čer 2013

@hanndy prosím tě,já a na Evču,to by hned všechny sousedi utekli 😀
@renca1978 čauky,jak dneska je.My se teď vrátili od zubaře,Adě upalovali uzdičku mezi předníma zubama,aby je něměla od sebe.Jinak já myslím,že s tím oblečením v zimě to bude horší,nevím co budu nosit,asi budu zalezlá jak krtek 😀 .Budu doufat,že bude teplo až do prosince 😀

ratatooy
11. čer 2013

ahj tak sme doma,NT scren negativní riziko trizomie 21-1:576 trizomie 18-1:27326 trizomie 13 1:11396
pekne me tam potrápily teda mimo se nechtelo otočit takže ho dr nemohl furt změřit takže me furt třepal s břichem tlačil utz až to bolelo
jinak vše ok a pohlaví neim řekl mi že do 16tt se to určit nedá že kluk i holka vypadaji stejne takže to rozsekne přišti kontrola
jinak se mimčo opet o den předběhlo takže termín posunut na 16.1 jestl to tak pujde dál tak budem rodit asi v září😀