IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
30. čer 2013

@hanndy Ty krasoooooooooooooooo, tak to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!velika gratulace, skvela zprava!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Vitej do klubu!!!!!Takovou dalnici jsem nemela ani ja 😀 😀 😀 😀 😀 .Krasne si to uzivej 🙂

mariiianka
30. čer 2013

@renca1978 jejda,ty žiješ 😀 .Jaká je dovča 😎

renca1978
30. čer 2013

@mariiianka ahojky, no uplne tady cumim jak z jara.............. ale koukam ze konecne se na Hanndy stesti usmalo, uplne mne to potesilo 🙂 🙂 🙂 🙂 Dovca super.............akorat jsem tady pribrala asi 10 kg, strasne mi tu chutna 😀 😀 😀

renca1978
30. čer 2013

@mariiianka jinak ve stredu uz budu doma 😒 😒 😒 😒 😒 to to leti...........

hanndy
30. čer 2013

@renca1978 ahoj dovolenkarko,dekuju za privitani do klubu 🙂 ja ti dam ze jsi takovy dalnice nemela asi se ti podivam do alba ty jedna 😀 a chceme videt ty kg nahore ti s pis zase narostli prsa ne? 😀 uzivej si to tam

slaboska
30. čer 2013

@hanndy tak mě bolelo břiško každy měsic až do 3 měsice a to v obdobi ms,takže to nic neznamena 😉
@renca1978 no ahojky 🙂 souhlasim s
@hanndy ty kila nahoře chceme vidět. 😀

mariiianka
30. čer 2013

@renca1978 taky chci vidět ty kila 😀 .Jinak mě to letí i tak a nemusím být na dovče 😀 .Jinak si to užívej protože tady je docela zima,takže nám přivez laskavě sebou i to sluníčko 😉 😀 😀

hanndy
30. čer 2013

Ale tento tyden ma byt krasne 25C ,tak to bude super 🙂

hanndy
1. črc 2013

Dobre ranko,tak holky dnesni noc katastrofa,vubec jsem nespala asi nerviky pracujou a prita je to same 😀 porad sama prevalovacka a neusnout a neusnout,tak jsem si pro svuj klid udelala jeste jeden testik magor ja vim,ale prisla jsem o tu testovaci manii po IVF,tak si to musim vynahradit... Hvezdicka je tam stale 😀

ratatooy
1. črc 2013

@hanndy prosím te me bolí břicho šíleně pořád,a pohoda,vubec se nešetřím

Jinak holky teda jestly nám to srpen nezkazí tk bude pěkná zima

hanndy
1. črc 2013

@ratatooy no jo jenze ty uz jsi mamina po druhy,tak ja nevim co je dobry a co spatny a taky se neomezuju delam vsechno normalne .. a kdyz se to chytlo po tomhle silenym mesici,tak tam taky zustane 🙂

hanndy
1. črc 2013

jo a pila jsem ten nosifol,tak nevim jestli tomu pomohl,nebo jen nahoda

slaboska
1. črc 2013

@hanndy no super,takovou čarku jsem neměla ani ja 14 den po ET 🙂 hvězdička si to vybojuje 🙂 uklidnim tě mě bolelo břiško tak do 3 měsice vždy v obdobi když jsem měla mit ms,ale jak pišeš mi prvorodičky to mame hrozny v tom,že nevime co je ok a bojjme se,ale neboj ja se bojim pořad a koukej Vanesska tu bude zachvili 🙂 moc ti to přeji 🙂

mariiianka
1. črc 2013

ahojky holky,tak jsem doma z kontroly,screening dopal výborně a rovnou mi vzali další 4 ampule krve na triple testy.Tak snad i tam bude vše OK.Jinak utz mi nedělal,jen změřil špíček,jestli roste 😀 a byl spokojený.Další kontola 22.7.
@hanndy jinak máš čáry suprový,ani já takový neměla,prostě nádhera 😉 .Jinak buď v klídku,vše bude v naprostým pořádku,nervíky už budou pracovat teď pořád 😉

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka parada gratulace,4 ampule krve? Ty vado,tak pri tom ja zkolabuju 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy moc děkuji,ani nevíš jak moc se mi ulevilo.To víš červíček stále hlodá,co kdyby náhodou.I dr.jsem to říkala ten se jen smál 😀 .Neboj,nezkolabuješ,ani jsem to nepocítila,jen mě teď bolí ruka.A co ty?

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka jo nepocitim na imunu mi brali 2 a malem sem tam sebou sekla. Ja jdu hodik koupanec a pomalu vyrazim smer gyn.jsem zvedava na jeho reakci pac vzdy kdyz tam prijdu,tak rika doufam ze uz jste tehotna.. 😀 cervik bude hlodat porad no dokud ty prtata nebudou venku vid?

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy aha,a já myslela,že už jsi tam byla po ránu.No nic,tak si počkám do odpoledne 🙂 .Tak to ho mile překvapíš 😀 ,to bude reakce 😀 😀 .Hele až budou prťátka tady s námi,tak to se pak budeš bát už celý život,ono je furt něco 😉 .Ale neboj,my jsme na to stvořený,takže mi to zvládneme raz dvaTak šup šup,žádný zdržování ať už jsi tam 😀

hanndy
1. črc 2013

Holky,tak nase hvezdicka meri 8mm a pristi pondeli jdu na srdicko,tak to budou zase nerviky,ale bylo krasny videt tu bublinku 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy super,velká gratulace 😵 😵 😵 !!!!!!!To je teda obřík 😀 a srdíčko taky bude.A co ti říkal dr:Byl aspoň trošku překvapený 😉

ak24
1. črc 2013

@hanndy taky moc moc gratuluji,, 🙂

mariiianka
1. črc 2013

@ak24 ahojky a jak se máš ty s dvojčátkama 🙂

slaboska
1. črc 2013

@hanndy super z hvězdičky bude zachyvili hvězda 😀
@mariiianka gratuluji a ty testy někdo je kritizuje a někdo chvali ja se jich bala a chtěla je odmitnout,py maji falešny vysledky a Dr.mě řikal,že v 98%když vyjde screening ok a vyjdou i ty tripply testy,takže neboj.až 22.7.?mě by do te doby porazilo 😀

mariiianka
1. črc 2013

@slaboska děkuji,hele já jsem nějak v klídku.Nevím čím to je,ale je to tak.Chlap je víc nervoznější než já.asi to bude tím,že jedno dítko už mám,jinak si to u sebe nedokážu taky vysvětlit.Já říkám,co se má stát,stane se

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka @ak24 dekuju moc,no doktor mel blbou naladu,takze to bylo rychli,tak snad v pondeli to bude lepsi

hanndy
1. črc 2013

@slaboska no jasne hvezda nejvetsi 😀
Co jste dnes delali,venku je nadherne,tak jste vylezli co

ratatooy
1. črc 2013

@hanndy nosifol si chválí a podle me ykdyby to nebylo nosifolem tak placebo efekt funguje skvěle😀jj po druhy jo po prvy bych z toho taky byla vyplesklá,dneska sem dve hodiny okopávala na zahrade

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy jj,taky znám,když má dr.blbou náladu,tak s ním není žádná řeč 😒 .Tak po příští kontrole už nám ukážeš hvězdičku na fotce 😉

hanndy
1. črc 2013

@ratatooy tak bych to asi taky rekla 😀 to jsi dobra teda ja bych nevytahla ani plevel,jak jsem mrtva..

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka no doufam ze si ji vydyndam a nebude protivka,jinak ho prastim 😀