IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
24. srp 2013

@ratatooy cauky, ja mam kolem sebe spoustu holek, co ted rodili, vsechny poprve a vsechny driv.............snad to bude i muj pripad..........a navic, mame s dr. domluvu, nejpozdeji porodim 1.12 😉

renca1978
24. srp 2013

@ratatooy je pravda, ze od doby, kdy zacaly ty sileny reportaze o potravinach z Polska, a o masovym separatu, posypovych solich, atb v kuratech a tak.................koukam na etikety, chci vedet co jim, a radsi si priplatim............veskere maso a mastne vyrobky nakupuji u soukromnika tady ve vesnici, kterej je poctivej a nejenom ze jim chutne, ale taky zdraveji...............uz bych nekoupila zadnou polskou sracku

ratatooy
24. srp 2013

@renca1978 ja taky ne,ja vždycky šílím když vidím tchána čím se cpe,pak má vysokej tlak a celkove je uplně v prdeli a nevysvětlíš mu že kdyby přestal vymenil nektery potraviny bude na tom mnohem líp
ja třeba už nekupuju vubec tavenáky protože to kolem sýru ani nejelo

hanndy
24. srp 2013

Ja teda nevim ale ja tady napisu ze jim nakej jogurt a div by jste me neukrizovali za to ze jim vse spatny,veskery maso mame domaci jak kureci,vepr.i hov. Zadnej dovoz

renca1978
24. srp 2013

@ratatooy jojo, taky ne..............ja i manza mame treba radi pastiku, delame ji doma sami, a to je labuzo....🙂vis, ona ta starsi generace to vidi jinak, uz jini nebudou

renca1978
24. srp 2013

@hanndy ale prosim te, nikdo te prece nekrizuje 😉 .............ona Ratatoy to myslela dobre, a ma pravdu.............ale je tvoje vec co jis a co ti chutna, nikdo to tady nemyslel nijak proti tobe, jen tady vyjadrujeme svoje nazory a za aktivii te nikdo nesoudi........... 😉 at si kazdej ji co chce............hm? 😉

mariiianka
25. srp 2013

ahoj děvčata,teda koukám tady včera propukla válka skrz potraviny.My jsme včera výletovali,super den,akorát jsem byla krapek zmožená,ještě navečer jsme s manžou upravili lehce foliák,protože nám to nějak zarostlo a zo byla moje jediná činnost a v deset už jsem byla mrtvá.
@ratatooy myslíš že když dáme to semínko do jogurtu,že to bude mít menší účinek,já právě ten sliz nechci 😒

hanndy
25. srp 2013

@mariiianka ahoj kocko a ja si rikala kde jsi ze jsi me tu nechala na pospas 😀 kde jste vyletili?

mariiianka
25. srp 2013

@hanndy ahoooj,né napospas určo né 😉 .Byli jsme na Malé skále u Turnova a měla jsem toho až až 😅 .Byli jsme se známýma.A pak Adélka ještě na lodičkách,tak měla super výlet.A dneska jsem ráda,že jsem doma 😀

hanndy
25. srp 2013

@mariiianka tak to jste meli peknej vylet i pocasi vam vyslo krasny tak akorad..dneska hod nozky nahoru a odpocivej..ja jedu ve 3 na masaz,tak se tesim moc,moc

mariiianka
25. srp 2013

@hanndy chvílema teda byl pěkný pařák,ale jo šlo to.Jéé tak to si užij relaxační odpoledne.Zítra mám kontrolu,tak se těším

hanndy
25. srp 2013

@mariiianka uzijt neboj.. pravda ty zitra zacinas stafetku kontrol,tak at uz ti konecne rekne to pohlavi 🙂 jinak 😠

mariiianka
25. srp 2013

@hanndy no já si myslím,že mi utz asi dělat nebude 😒 ,že až tu další ko kolem 30 tt. 😕 😕 😕 😕 😕 páni,to už budu tak daleko 😅

hanndy
25. srp 2013

@mariiianka no jo leti to strasne zachvili se pridate k Slabosce,jak asi bojujou holky vid? ja mam utz jisty minule mi to rikal ze mrnouse pekne okoukneme pomerime,tak doufam ze bude dalsi foto..

mariiianka
25. srp 2013

@hanndy no počkej,ty tam budeš za chvíli za námi 😀 .Taky na ně myslím,jak si to užívají.No já podám info zítra a myslím,že už mě pošle na ten test na cukrovku,už aby to bylo vše za mnou 😒

slaboska
25. srp 2013

ahojky, maminy,tak hůasim navrat s porodnice.včera jsem to nestihla.doma nam je mnohem lip,mala dnes v noci spala jak dudek a vstavala až po 7,5 hod.mlika mam,že bych ho mohla prodavat.
@renca1978 a pro tebbe mam super zpravu,viděůa jsi jak mam velky břiško!!!tedka bys na mě nepoznala,že jsem před tydnem rodila,skoro vše jsem nechala v porodnici.jěště 2 kg a jsem na sve vaze,takže to jen tak pro uklidněni.

hanndy
25. srp 2013

@slaboska ahojky,doma je doma vid? v porodce na tebe kazdej porad cuci a hlida..tak nam nezapomen hodit foto z domaciho prostredi 😀 ty blaho 2 kg,tak to je parada

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska ahojky,strašně na vás holky myslíme,hezky si to užívej.To je dobře že máš mlíčko,aspoň Vanesska poroste jak z vody.Až budeš mít zase čas,přijď se na nás podívat 😉

hanndy
26. srp 2013

Krasne ranko
@mariiianka v kolik jdes na kontrolu?

slaboska
26. srp 2013

dobre rano maminy.tak e hlasim,že jsme přežili dalši noc.sice jsme spali jen od 12 do pul 5,ale už se ta doba zdelšuje 🙂
@mariiianka jakou maš dnes kontrolu?

hanndy
26. srp 2013

@slaboska ahojky i tak je to pekny mala krasne spinka to je tou tvoji smetankou 😀

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy
@slaboska už mám kontrolu za sebou 😀 .Vše v pořádku,akorát zvýšené magnézko a hurá na test na cukrovku 😖

slaboska
26. srp 2013

@hanndy ale řeknu t,že to je kurna naročny 😉 jěště,že ma manža dovču a snaži se mě co nejvice pomoct,ale m to dopilujeme.mlika mam i na prodej 😀

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska začátky jsou vždycky náročný,než se zajedete.Pak už to bude v pohodě 😉

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka aha 🙂 no tak nestiham,no 😀 tak cukr.zvladneš raz dva ty jsi statečna,jak mi tady všichni 😉

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka mysliš?ja mam strach,že se to neuklidni ☹ hlavně mi je ji lito,že plače a ja ji nedokaži pomoct.někdy je i hystericka.

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska no radši se na cukr vydám za čerstva ještě tento týden,dokud se mi chce 😀 .ale uklidní neboj,to chce jen vydržet 😉 .A proč pak pláče?Trápí jí prdíky?Dneska jsem se musela u dr. zasmát,ptal se mě na pohyby,tak mu říkám,že někdy jsou až moc velký a on mi povídá,že jak už je to po jednom dítku uvnitř všecko roztahaný,takže sebou takhle mlít bude,že má velký prostor.To mam fakt dobrý 😅 .Večer je to teda mazec,až to někdy bolí

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka ja nevim pro č plače ☹ nakrmene,přebalena je a křiči.prdiky jsme měli,tak jsem mslela,že breči kvuli tomu,ale dnes je neměla byla v poho a stejně křik ☹ tak to maš dobry,že to budeš mit jěště vic ☹ ja je měla taky velky,ale ani před porodem nemužu řict,že by mě to bolelo 😉 to si jěště užiješ.

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska ale beruška malá,v porodnici taky tak brečela?

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka no tam jěště vic. ☹ budu doufat,že to přejde.